-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Snoopy-czarny kudłacz-mix sznaucera średniego JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Snoopy ma szansę na dom! -
Snoopy-czarny kudłacz-mix sznaucera średniego JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga_psiaki']Pani z Tarnowa[/QUOTE] No, dokładnie :) -
Dandie Dinmont Terrier Tobiasz- JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Prawdopodobnie jeden z nich się do mnie odezwał! -
[quote name='Puchatek']Trzymaj się Rybcia, tylko może od czasu do czasu się odstresuj bo faktycznie się nam wykończysz. Jak córka jest w domu dziecka to nie bardzo wiem gdzie mogą Korę zabrać. Do domu dziecka nie, do mamy też nie bo tam synuś łapę trzyma.[/quote] Zabiorą ją spowrotem do domu, matka jest rozżalona, córka też, obie ryczą, ja też, moja mała, kochana, cieplutka Kora znowu musi spać na cholernej betonowej podłodze :angryy: Jak jej się coś stanie, to nie ręczę za siebie. Pojadę do tego głupiego Poznania i pozabijam tych co ją tam wsadzili! :angryy:
-
[quote name='Puchatek']No i wykrakałaś. Chyba wyszło nawet gorzej niż się spodziewałaś. Co za prymityw z tego gostka. Rybcia, jak to jest? Pani jest na utrzymaniu syna jak rozumiem, a córka?[/quote] Ja nie wiem, córka wychowuje się w domu dziecka, nie chciałam o tym pisać :( To naprawdę dobre kobiety :( Co za typ ! :( Jestem tak wkurzona, że nie wiem co ze sobą zrobić. Na niczym się już nie koncentruję, na niczym :( Boże, co za cholerny świat :( Córa zapewnia mnie, że ją odzyskają, bo ją kochają. Dzisiaj ma dzwonić do schroniska. Ja już wymiękam, mam dość wszystkiego, adopcji, psów, schroniska :( Wszystko to przekracza moje możliwości psychiczne... Kiedyś miarka się przebierze i Rybcia nie wytrzyma... Ale nie mogę zrezygnować :( Nie zostawę moich bidaczków samych :(
-
:angryy:***** mać ! :angryy: Zaraz wyskoczę z okna, albo nie wiem, potnę się, kogoś pobiję :angryy: Kora wróciła do schroniska , tylko, że w Poznaniu- na Bukowskiej siedzi :angryy: *****, *****, ***** mać ! :angryy: Dobra, dzwoniła do mnie Agata z Poznania, chciała wziąć ją na tymczas, oferowała że sprawdzi dom - napiszę do niej, trzymajcie kciuki, może ma jeszcze wolny tymczas :angryy: Opowiem w skrócie, bo chyba zaraz rozwalę klawiaturę :angryy: Tym razem to nie wina ani córki, z którą załatwiłam adopcję, ani jej matki, tylko BEZ PRZEPROSZENIA *******niętego brata, który finansuje mamę, wziął i wywiózł ją, a na dodatek, jego siostra, jak to napisała " i tak mam dostać w pieprz" :angryy: Boże, co za ludzie, co za ludzie, co za ludzie / matka też prawie dostała od syna za Korę, rozumiecie to ?/ PSYCHOPATA ! Emocje we mnie buzują, nie mogę się powstrzymać ! :angryy: Agata, RATUJ !! :angryy:
-
Jamnisiowata "Kalinka"- NIE MA JEJ W SCHRONISKU.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Szukamy domciu, Kalinko: [URL]http://www.gumtree.pl/warszawa/11/14519511.html[/URL] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Pinczerek-Jacky']No to na co czekasz :cool3::cool3:?[/QUOTE] Za dużo mam pracy z moimi schroniskowymi psami, Zuzą i szkołą, by zajmować się zdjęciami :( Wybaczcie, kochani, wybaczcie. -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mika szuka domu tutaj: [URL]http://www.gumtree.pl/warszawa/31/14519431.html[/URL] -
Malamutka z ciężką dysplazją- Ma wspaniały dom ! :-)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Sunia szuka domu tutaj: [URL]http://www.gumtree.pl/warszawa/10/14519210.html[/URL] -
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Cymes ogłoszony też tutaj: [URL]http://www.gumtree.pl/warszawa/98/14518998.html[/URL] -
Marysia - OKROPNY STRACH - w schronisku od prawie 2 lat !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Szukamy domku też tutaj: [URL]http://www.gumtree.pl/warszawa/21/14518921.html[/URL] -
4 miesięczny "Bąbelek" będzie DUUUŻYM PSEM-Został zaadoptowany!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Bąbel szuka domu też tutaj: [URL]http://www.gumtree.pl/warszawa/99/14518799.html[/URL]