Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Mam nadzieję, że dzisiaj już was nie zawiodę, a Image Shack nie będzie płatał mi figlów, tak jak to było wczoraj.
  2. Rozmawiałam z panią Ery, mówiła, że gdy usłyszy karetkę, policję lub straż, wyje, a ludzie śmieją się z niej, gdy robi to na ulicy ;)
  3. [quote name='lamia2']Rybc!a ale fotki są fatalne.[/QUOTE] Lamia, nic na to nie poradzę. Jakie są, takie są i innych nie wykombinuję. Gdybym mogła je wyjąć z boksu, obfocić, wziąć na spacer- byłoby całkiem inaczej.
  4. Sprawa jest bardzo skomplikowana. Być może suczka uciekła ze schroniska- tego się nie dowiem- nie wiem, jaki miała numer identyfikacji i czy w ogóle go miała- w papiery zaglądać nie mogę, a pracownicy mogą nawet nie wiedzieć który to pies. Wiem, że Kora próbowała niekiedy wspinać się po płocie, więc może jej się udało? :( A z drugiej strony, ktoś mógł ją adoptować, i się zgubiła- wtedy /mam nadzieję/ właściciele zaczą jej szukać. Boże, biedna, mała Kora :(
  5. Mam nadzieję , że uda mi się dzisiaj dodać wszystkie zdjęcia.
  6. Mam nadzieję, że dzisiaj uda mi się wrzucić wszystkie zdjęcia Chałwy-wyszły naprawdę ładnie.
  7. Czy coś już wiadomo ? Jak przebiega podróż ?
  8. [quote name='Gonitwa']A ze mną Emi chodziła w miarę porządnie na smyczy... Rozbestwiła się maleńka. A Orient też warczy przy zrzucaniu z łóżka- nie powinno nic się stać.[/quote] A mnie po polankach targała tak, że mało nóg nie połamałam !! :crazyeye:
  9. Proszę bardzo- większość fotek wraz z Biszkoptem- starszym towarzyszem Bąbla: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/9374/bbelqd0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/2373/bbel3lh8.jpg[/IMG][/URL] Więcej zdjęć nie dodam, bo Image Shack wariuje!
  10. Trzeba robić ogłoszenia. Jak uporam się z robotą która doszła wczoraj, zabieram się za nie!
  11. No to może umówisz się kiedyś z panią Miki na kawulkę ;)
  12. A to dziwne, bo zazwyczaj właśnie kudłacze cieszą się ogromnym zainteresowaniem.
  13. Zdjęcia amstaffów: Samiec pręgowany-oaza spokojności wobec ludzi i zwierząt [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/4926/amstaff1ss9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img234.imageshack.us/img234/2315/amstaff1azl6.jpg[/IMG][/URL] Szczenięta z boksu mogą robić z nim wszystko, co chcą [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/3498/amstaff6er8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/1152/amstaff1bvu8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/5048/amstaff5wb4.jpg[/IMG][/URL] Samiec beżowy, z dziwnymi brodawkami: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img234.imageshack.us/img234/9851/amstaff888dd2.jpg[/IMG][/URL] Suczka: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/5001/amstaffkaaq0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/3904/amstaffka2gb2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/9320/amstaffka3ff4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/9754/shusi7amstaffkava8.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='Wilejkaros']Ja już mam tą gwiazdę na tapetce w kompie! Ktokolwiek widzi jest zachwycony! Pytają czy do adopcji ;)[/quote] I ja też ją mam na tapecie! :loveu:
  15. [quote name='Poker']malutka,znajdź jak najszybciej domek :lol:,ciocia Rybc!a Ci pomoże .[/QUOTE] Staram się jak mogę!
  16. Kilka nowych zdjęć: Abi [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/3176/abipn7.jpg[/IMG][/URL] Abi i Dabi wciśnięte w kąt boksu [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/7400/abiidabipa4.jpg[/IMG][/URL] Dabi [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/3997/dabixk6.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='Puchatek']Mam nadzieję że próba zrzucenia została doprowadzona do pozytywnego końca. Bo jeśli nie to każda następna będzie trudniejsza.[/QUOTE] Tak, Emi została zrzucona.
  18. Coś marne zainteresowanie tymi sznaucerowatymi dzieciątkami... !
  19. Alf nadal w schronisku, szukamy dalej i nie poddajemy się.
  20. Przyklejam zdjęcia od Medyka: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/89/927e3fa8ba761bc1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/110/fd1b5b6887c00c69.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images23.fotosik.pl/89/32b79e16e1762df8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/89/4dbe14de9d36ba57.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/89/ea03df0bd9a3a4ed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/110/e17351123f9d33f0.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='mtf zalesie']szkoda ze nie poszla do najblizszego sklepu po obroze,moze ogloszenia w szkole ,miejscowej prasie,zdjecia na przystankach,kolo supermarketow ,przeciez to nie jest milionowe miasto[/quote] Jest jeden problem. Musiałabym do plakatów, ogłoszeń wykorzystać zdjęcia ze schroniska. A zdjęcia ze schroniska nie są akceptowane przez niektóre osoby. Więcej na PW, w razie czego. :roll:
  22. [CENTER][SIZE=5][COLOR=red]:B-fly::iloveyou:Nazywam się Sati.:iloveyou:[/COLOR][/SIZE] :B-fly: [SIZE=3]Od dłuższego czasu zamieszkuję elbląskie schronisko dla bezdomnych, niechcianych zwierząt.[/SIZE] [SIZE=3]To nie jest miejsce dla mnie. Każdy pies snuje się tutaj po ciasnych, zapełnionych boksach. Nie jestem stara, nie jestem agresywna. I nikt mnie nie chce. Dlaczego?-myślę czasem. Może dlatego, że takich kundelków jak ja są tysiące? Może dlatego, że nie jestem ani szczeniakiem, ani rasowym psem? Czy to są powody, dla których musiałabym spędzić tu resztę życia?[/SIZE] [SIZE=3]Tak mało mi trzeba do szczęścia- zapewnij mi dom, opiekę, pełną miskę- a ja w zamian oddam Ci całe serce. Czy skusisz się na tę ofertę? Czy spełniam twoje wymagania? Nie jestem kłopotliwą suczką. Zgadzam się z innymi psami, nawet tej samej płci, dogadałabym się z dziećmi, jestem ogromną przylepą. W schronisku jest tyle psów, że pracownicy nie mają czasu, by popieścić codziennie każdego z nich...A mi tak bardzo tego brakuje. Odmień moje życie, proszę!-Sati.[/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=3]Kontakt do osoby, która pomaga mi w znalezieniu odpowiedzialnego domu:[/SIZE] [SIZE=3]Rybc!a-Ania,[/SIZE] [SIZE=3]GSM 691364660[/SIZE] [SIZE=3]GG 5722414[/SIZE] [SIZE=3]email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=3]Moje zdjęcia:[/SIZE] [SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8d03a05942aaead0.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/113/8d03a05942aaead0med.jpg[/IMG][/URL][/SIZE] [SIZE=1][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/3920/sati6bp3.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/8564/satifv5.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/8655/sati2hj3.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img57.imageshack.us/img57/9738/sati3ge8.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/3789/sati4px2.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/5158/sati5rm9.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/3193/sati7tl2.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  23. [quote name='Rybka_39']Ech....nadzieja zgasła:-([/QUOTE] Nie! Nadzieja umiera ostatnia.
  24. [quote name='xxxx52']Szukaqc ,Rybcia szukac!!:-o[/QUOTE] Nie znajdę jej. Zbyt duże miasto. Już szukałam Figuni i co ? Boże, jak się o nią boję. Całą noc będę o niej myślała !
×
×
  • Create New...