Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Trochę daleko ten domek, ale pokaż go, może się spodoba. Miałby spać w budzie?
  2. Sunia rozwaliła sobie łapę przy chipowaniu. Zamiast głowę wsadzić w pętlę, wsadziła łapę, skaleczyła się. Szkoda, że wet się tym nie zajął. W błocie, gdzie jest mokro, brudno i śmierdząco raczej samo się nie zagoi !
  3. Ja już mam dość tego ciągłego, bezsensownego podbijania wątków :( To chyba nic nie daje, na dodatek możemy dostać ostrzeżenia. Ja od jutra, będę podbijać wątek choćby jednym linkiem do różnych ogłoszeń- proponuję wam to samo, co wy na to ?
  4. [quote name='Gonitwa']Tam każdy pies to "dzikus" jeszcze nie przywykłaś?[/QUOTE] Nie każdy, nie każdy, bo o dziwo BĄBEL jest "normalny".
  5. Dzisiaj ze schroniska wyszła wilczurowata suka w średnim wieku, z boksu nr 18. Pojechała na wieś, co prawda do budy, ale nie na łańcuch. Ludzie sprawiali naprawdę dobre wrażenie. Życzę ci mała powodzenia w nowej drodze życia!
  6. Co ty, Madziu, taka ogromna rana sama się nie zarośnie, z tego sączy się krew!
  7. Ładne zdjęcia są sprawką dobrego, pożyczonego aparatu :) Mam go jeszcze przez kilka dni, także- jeśli chcecie- mogę popstrykać kilka domowych fotek- bo na dwór, to aż się go boję brać, bo jak mi go ukradną, to będe musiała przez 5 lat z kieszonkowego płacić !
  8. Pani kierownik mówiła, że Biszkopt to dzikun. Hmmm... dlaczego więc pierwszy podbiega do kraty, gdy przechodzę ? Dlaczego więc bardzo domaga się pieszczot i jest o to tak zazdrosny, że odgania inne psy? Wszystko jest dla mnie niezrozumiałe. Dlaczego Biszkopt został nazwany "nienormalnym"? Dobrze więc, jeśli z tego psa jest naprawdę dzikun, to czyja to wina? On trafił tam jako małe szczenię. Istnieje coś takiego jak resocjalizacja... Gdyby byli w tym schronisku wolontariusze / a chętnych naprawdę od groma i ciut /, takie sytuacje nie zdarzałyby się. Czy z taką opinią Biszkopt ma liczyć na dożywocie ?
  9. Bąbel został nazwany jednym "normalnym" ze swojego boksu. Nie za bardzo rozumiem, co to ma znaczyć, no ale dobrze- zostawię to bez komentarza.
  10. Już Gonitwa ma w podpisie śliczne siostrzyczki :) Dzisiaj porobię jakieś ogłoszenia, jak starczy mi jeszcze czasu...
  11. [quote name='Helga_psiaki']powiem po cichu że kontaktuję się mailowo z Panią chętną na pieska...;) Właśnie myśli o kudłaczku;)[/quote] Oooo! :crazyeye: W takim razie trzymam kciuki, a z jakiego ta pani jest miasta ?
  12. Tata najbardziej bał się jej zostawić samej w domu, dzisiaj mała została, nic nie nabroiła. Na spacerach ciągnie coraz mniej, sypnęłam radami. Martwi ich tylko to, ze Chałwa leży ciągle w jednym miejscu, nie rusza się. Uspokiłam ich, wszystko jest już chyba dobrze, najmniejsza siotra się jej nie boi.
  13. A czemuż to Vasco nosi takie ogromne kolce? Zdjęcia Luny są śliczne, pozwoliłam sobie ją umieścić na metamorfozach :)
  14. Czy ty masz jeszcze jakieś szanse ? :(
  15. Taki piękny, taki młody, a wciąż samotny...
  16. W górę, w górę, w górę , w górę, w górę ! :( Tak bardzo potrzebny tymczas !
  17. Nie oddadzą jej. Moja gadanina chyba coś zadziałała :) Mówiłam o uczuciach, o tym, że pies cierpi. Dzieciaki i żona przekonały tatę. Nie wiem, dlaczego tak pochopnie zdecydował się na nią, skoro według niego była zbyt duża, ale najważniejsze jest, że udało się go przekonać. Może to była decyzja za sprawą emocji. Wszyscy okropnie się tam stresowali, "mama" płakała, dzieci biegały poddenerwowane. Wiem, że będę z nimi utrzymywać kontakt, będę im pomagać. To ich pierwszy pies, więc mogą być "nieobeznani". Zaproponowałam nawet pomoc w początkowym, podstawowym szkoleniu, bo z tym sobie poradzę- przykładem jest moja suka, też wzięta ze schroniska. Porozmawiam z nimi dzisiaj, bo chcę być pewna, że znowu nic się nikomu nie odwidzi. Muszę też spytać, czy najmniejsza córka się do nich przekonała. Chałwa robi postępy, jest grzeczna. No, to mam nadzieję, że wszystko się już wyjaśniło...
  18. Jak zwykle nikt oprócz 3 forumowiczek tu nie zagląda :(
  19. Pani, która dostała sznacerkę się do mnie nie odzywa, mimo tego, że piszę do niej i jest dostępna. No cóż, ja nie chcę niczego na siłę! Mam dobrą wiadomość: pewna pani z Wrocławia zakochała się w Mice przeglądając Dogo, trzymajcie kciuki, a może coś z tego będzie.
  20. A czemuż to Vasco nosi takie ogromne kolce? Zdjęcia Luny są śliczne, pozwoliłam sobie ją umieścić na metamorfozach :)
  21. [quote name='asia_pie']Rybc!u, czy jest jakiś odzew z Allegro? Albo innych ogłoszeń? :cool3:[/QUOTE] Żaden, ani jednego zgłoszenia, pytania :(
×
×
  • Create New...