Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='Patia']Rybciu a jak jest u Was z tymczasami ? Schronisko wyraża na nie zgodę ?[/QUOTE] Schronisko nie ma nic do tego. Nie sprawdzają warunków, ktoś przychodzi, wybiera psa i mu go SPRZEDAJĄ, bez żadnego pytania, bez niczego...
  2. Sprawdziłam to- Bąbel ma dopiero 4 miesiące!
  3. [quote name='madzia828']Korusia powodzenia;) to czekamy na wieści[/QUOTE] ...Ja też czekam!
  4. [quote name='mulinka']a może skontaktujcie się na pw z pajunią, ona pomaga w adopcjach psów do Niemiec, właśnie takich biednych, zrezygnowanych, zapomnianych - spróbujcie, może znajdą się dla nich wspaniałe domy u wrażliwych, odpowiedzialnych ludzi[/QUOTE] Ja z Pajunią jestem w stałym kontakcie, nie wiem czy wiesz, ale prawdopodobnie rancho będzie zamknięte dzięki Arce. Poczytaj na wątkach.
  5. [URL]http://szukajzwierzaka.pl/Szukajzwierzaka/PrezentacjaZwierzaka/tabid/118/ItemID/266/Default.aspx[/URL] Nowe ogłoszenie.
  6. Nowe ogłoszenia dziewuszek: [URL]http://szukajzwierzaka.pl/Szukajzwierzaka/PrezentacjaZwierzaka/tabid/118/ItemID/265/Default.aspx[/URL] [URL]http://szukajzwierzaka.pl/Szukajzwierzaka/PrezentacjaZwierzaka/tabid/118/ItemID/264/Default.aspx[/URL]
  7. [quote name='asia_pie']Oczywiście, zaraz wrzucę. ;)[/QUOTE] Dzięki serdeczne!
  8. Dzięki Agata, myślę, że sprawdzimy dom jakiś tydzień po przywiezieniu Kory. Co ty na to?
  9. Nie pozostaje nam nic innego jak zabrać się za ogłoszenia !
  10. Myślę, że zdałby się dobrze w roli stróża.
  11. [quote name='Patia']Pamiętam o Tobiaszku . Czy on się lubi z innymi psami ?[/quote] Raczej tak, on sam nie wszczyna bójek, jest raczej "ofiarą". Ale ogólnie, jest dobrze.
  12. [quote name='Rybc!a']Myślę, że znajdzie dom, trzeba go tylko odpowiednio nagłośnić. Napisałam tekst: Cześć, mam na imię Tobi. Miałem kiedyś swój dom, swoich ludzi. Jestem nawet zachipowany. Niestety, moi poprzedni właściciele już mnie nie chcą. Czasem myślę, dlaczego? Czy jestem złym psem? A może brzydkim? Przecież jestem wychowany, grzeczny, posłuszny, nie brudzę w domu, umiem chodzić na smyczy...Czego mi brakuje? A może powodem oddania był mój wiek ? Może moi Państwo uważają, że od dwu letniego psa, lepszy jest szczeniaczek? Pomóż mi , chcę znowu cieszyć się domem, zabawkami, zabawką, spacerami-proszę...[/QUOTE] Ogłosiłam na: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/680270_kudlacz_tobi_dandie_dinmont_terrier_lub.html[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=953630&cid=170[/URL]
  13. [quote name='weszka'][B]Sonata[/B] przecież to chyba w tej chwili sprawa drugorzędna do jakiej rasy Tobi jest podobny. Potrzebuje domu bez względu na pochodzenie! Potrzebuje bo marnieje w schronie :([/QUOTE] Myślę, że znajdzie dom, trzeba go tylko odpowiednio nagłośnić. Napisałam tekst: Cześć, mam na imię Tobi. Miałem kiedyś swój dom, swoich ludzi. Jestem nawet zachipowany. Niestety, moi poprzedni właściciele już mnie nie chcą. Czasem myślę, dlaczego? Czy jestem złym psem? A może brzydkim? Przecież jestem wychowany, grzeczny, posłuszny, nie brudzę w domu, umiem chodzić na smyczy...Czego mi brakuje? A może powodem oddania był mój wiek ? Może moi Państwo uważają, że od dwu letniego psa, lepszy jest szczeniaczek? Pomóż mi , chcę znowu cieszyć się domem, zabawkami, zabawką, spacerami-proszę...
  14. Chyba trzeba zabrać się za ogłaszanie?
  15. Jak bardzo się cieszę ! :multi:
  16. Proszę: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77401[/URL]
  17. [quote name='Puchatek']Rozumiem że to Era wyje, bo z cytatu to jednoznacznie nie wynika ;) :evil_lol:[/QUOTE] Tak- rzeczywiście napisałam to trochę w dziwnej formie. Ale cóż się dziwić, mając tyle na głowie, czasem nie kontakuję z otoczeniem ;)
  18. Szlag by to wszystko trafił, mam dość Siedzę w domu i wyję, bo kolejny dom nie wypalił. Pani przed chwilą dostała sznaucerkę mini w prezencie, oczywiście bez rodowodu, w prezencie od teściów, którzy wiedzieli, że Mika już na nich czeka. Stwierdzili "że ma pieska na miejscu" i ma nie wymyślać. Jakie to cholerne życie jest niesprawiedliwe. I niech to piorun strzeli, niech Mika zdycha przez zimę w schronisku. W dupie mam takie pomaganie psom. Wszystko mnie przerasta.
  19. U Gonitwy było podobnie- Tośka też atakowała Orienta. Może spróbuj się z nią skontaktować, przeczytaj wątek Tosi, powinno pomóc. Jestem dobrej myśli.
  20. [quote name='taks']No to kamień z serca:multi: Ile potrzebujecie na ten transport? I czy przelew jutro wystarczy?[/quote] Potrzeba 200zł! :placz:
  21. Ah dobrze, to ja pomyliłam się, przepraszam
×
×
  • Create New...