-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Dandie Dinmont Terrier Tobiasz- JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Patia']Rybciu a jak jest u Was z tymczasami ? Schronisko wyraża na nie zgodę ?[/QUOTE] Schronisko nie ma nic do tego. Nie sprawdzają warunków, ktoś przychodzi, wybiera psa i mu go SPRZEDAJĄ, bez żadnego pytania, bez niczego... -
4 miesięczny "Bąbelek" będzie DUUUŻYM PSEM-Został zaadoptowany!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Sprawdziłam to- Bąbel ma dopiero 4 miesiące! -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='mulinka']a może skontaktujcie się na pw z pajunią, ona pomaga w adopcjach psów do Niemiec, właśnie takich biednych, zrezygnowanych, zapomnianych - spróbujcie, może znajdą się dla nich wspaniałe domy u wrażliwych, odpowiedzialnych ludzi[/QUOTE] Ja z Pajunią jestem w stałym kontakcie, nie wiem czy wiesz, ale prawdopodobnie rancho będzie zamknięte dzięki Arce. Poczytaj na wątkach. -
Malamutka z ciężką dysplazją- Ma wspaniały dom ! :-)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jesteś niesamowita! -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL]http://szukajzwierzaka.pl/Szukajzwierzaka/PrezentacjaZwierzaka/tabid/118/ItemID/266/Default.aspx[/URL] Nowe ogłoszenie. -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nowe ogłoszenia dziewuszek: [URL]http://szukajzwierzaka.pl/Szukajzwierzaka/PrezentacjaZwierzaka/tabid/118/ItemID/265/Default.aspx[/URL] [URL]http://szukajzwierzaka.pl/Szukajzwierzaka/PrezentacjaZwierzaka/tabid/118/ItemID/264/Default.aspx[/URL] -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie pozostaje nam nic innego jak zabrać się za ogłoszenia ! -
Myślę, że zdałby się dobrze w roli stróża.
-
Dandie Dinmont Terrier Tobiasz- JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Patia']Pamiętam o Tobiaszku . Czy on się lubi z innymi psami ?[/quote] Raczej tak, on sam nie wszczyna bójek, jest raczej "ofiarą". Ale ogólnie, jest dobrze. -
Dandie Dinmont Terrier Tobiasz- JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rybc!a']Myślę, że znajdzie dom, trzeba go tylko odpowiednio nagłośnić. Napisałam tekst: Cześć, mam na imię Tobi. Miałem kiedyś swój dom, swoich ludzi. Jestem nawet zachipowany. Niestety, moi poprzedni właściciele już mnie nie chcą. Czasem myślę, dlaczego? Czy jestem złym psem? A może brzydkim? Przecież jestem wychowany, grzeczny, posłuszny, nie brudzę w domu, umiem chodzić na smyczy...Czego mi brakuje? A może powodem oddania był mój wiek ? Może moi Państwo uważają, że od dwu letniego psa, lepszy jest szczeniaczek? Pomóż mi , chcę znowu cieszyć się domem, zabawkami, zabawką, spacerami-proszę...[/QUOTE] Ogłosiłam na: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/680270_kudlacz_tobi_dandie_dinmont_terrier_lub.html[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=953630&cid=170[/URL] -
Dandie Dinmont Terrier Tobiasz- JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='weszka'][B]Sonata[/B] przecież to chyba w tej chwili sprawa drugorzędna do jakiej rasy Tobi jest podobny. Potrzebuje domu bez względu na pochodzenie! Potrzebuje bo marnieje w schronie :([/QUOTE] Myślę, że znajdzie dom, trzeba go tylko odpowiednio nagłośnić. Napisałam tekst: Cześć, mam na imię Tobi. Miałem kiedyś swój dom, swoich ludzi. Jestem nawet zachipowany. Niestety, moi poprzedni właściciele już mnie nie chcą. Czasem myślę, dlaczego? Czy jestem złym psem? A może brzydkim? Przecież jestem wychowany, grzeczny, posłuszny, nie brudzę w domu, umiem chodzić na smyczy...Czego mi brakuje? A może powodem oddania był mój wiek ? Może moi Państwo uważają, że od dwu letniego psa, lepszy jest szczeniaczek? Pomóż mi , chcę znowu cieszyć się domem, zabawkami, zabawką, spacerami-proszę... -
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Chyba trzeba zabrać się za ogłaszanie? -
jamniczka 95%, zaniedbana i przerażona Elbląg- W DOMU we Wrocku!!
Rybc!a replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Jak bardzo się cieszę ! :multi: -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Proszę: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77401[/URL] -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Puchatek']Rozumiem że to Era wyje, bo z cytatu to jednoznacznie nie wynika ;) :evil_lol:[/QUOTE] Tak- rzeczywiście napisałam to trochę w dziwnej formie. Ale cóż się dziwić, mając tyle na głowie, czasem nie kontakuję z otoczeniem ;) -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Szlag by to wszystko trafił, mam dość Siedzę w domu i wyję, bo kolejny dom nie wypalił. Pani przed chwilą dostała sznaucerkę mini w prezencie, oczywiście bez rodowodu, w prezencie od teściów, którzy wiedzieli, że Mika już na nich czeka. Stwierdzili "że ma pieska na miejscu" i ma nie wymyślać. Jakie to cholerne życie jest niesprawiedliwe. I niech to piorun strzeli, niech Mika zdycha przez zimę w schronisku. W dupie mam takie pomaganie psom. Wszystko mnie przerasta. -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
U Gonitwy było podobnie- Tośka też atakowała Orienta. Może spróbuj się z nią skontaktować, przeczytaj wątek Tosi, powinno pomóc. Jestem dobrej myśli. -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ah dobrze, to ja pomyliłam się, przepraszam