Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Rybc!a

    Metamorfozy

    Teraz pokażę Tollerkowatą Lunę ze schroniska w Elblągu [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/5403/tollerka2fx8.jpg[/IMG][/URL] Zwróćcie uwagę, jaka jest chuda... [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8416/tollerka3jm0.jpg[/IMG][/URL] A tu w nowym domu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/582a5ba5a437bd03.html"][IMG]http://images30.fotosik.pl/98/582a5ba5a437bd03med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/53cf9b5af47bb945.html"][IMG]http://images27.fotosik.pl/98/53cf9b5af47bb945med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d92b32f5e4e6febc.html"][IMG]http://images25.fotosik.pl/98/d92b32f5e4e6febcmed.jpg[/IMG][/URL]
  2. U nas nie można robić zdjęć... Te, które mam, są i tak dobre... :(
  3. Zdjęcia są śliczne- obraz szczęśliwego psa mnie rozbraja!
  4. Dziewczyny, tu nie córka jest problemem, a ojciec ! Boże, z nerwów zjadłam prawie całe opakowanie czekoladowych kuleczek do mleka! /na codzień staram się nie jeść słodyczy/. Napisałam już tyle emaili, ale nie poddam się!
  5. Proszę Dogomaniacy, nie zostawiajcie mnie tak :(
  6. Dopiero teraz zdałam sobie sprawę z tego, jak mamy tego dużo! :-o Najpierw Zuzia... - gąbkowe legowisko+ 3 koce + 2 poduszki - pluszaki- miś z wyrwaną głową, słoń bez trąby i małpa bez ogona. - 4 obroże- parciana, a'la skórzane, metalowa - 2 smycze- parciana, automatyczna Flexi do 25 kg - 4 miski- dwie porcelanowe, dwie plastikowe - podkładkę pod miski - szampon dr.Seidla - pasta do zębów i szczoteczka - szczotka - frisbee - ok.10 pałętających się po mieszkaniu piłeczek tenisowych - bandanka EUKANUBA - adresówka - ręczniczek czerwony z Pedigree - tabletki na... nieświeży oddech - kości prasowane - cała walizka przysmaków- paseczki, kabanosy, ciasteczka Nic mi już nie przychodzi do głowy... :roll:
  7. Proszę Dogomaniacy !! Nie Zostawmy Jej Tak !!
  8. Wiecie co jest powodem? WIELKOŚĆ CHAŁWY! Denerwuje mnie to przeokropnie, bo przecież sami ją wybrali ! Nie dam małej trafić do schroniska, nie dam :(
  9. Nikt się narazie do mnie nie odezwał... No cóż, poczekam jeszcze, miałam jakiś telefon, ale byłam na koncercie i nie słyszałam...
  10. W górę !! Abi bardzo potrzebuje pomocy !!
  11. [quote name='Ula_czarnuszka']Rybc!a, jakieś wieści od pani z Anglii? Bierze malutkiego?:cool3:[/quote] Nie bierze. :shake: A przynajmniej się nie odzywa :shake:
  12. [quote name='Puchatek']Banerek dla ciacha: ;-) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=86036"][IMG]http://dardan.neostrada.pl/banerki/Biszkopt_banerek_01.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] Jaki śliczny!
  13. Napisałam dzisiaj do Mrówy, widziałam, że była na Dogo, tu nic nie napisała, więc myślę, że wszystko jest OK. Jak się do mnie nie odezwie, jeszcze dzisiaj spróbuję do niej zadzwonić.
  14. Napisałam do kilku osób z Olsztyna i okolic, z prośbą o DT, zaraz ściągnę tu ciotki, Boże , jak strasznie się o nią boję :(
  15. Szukam czegoś na Mapie, może chociaż jakiś tymczas, błagam nie pozwólmy jej wrócić do schroniska :(
  16. Świat się wali. Chałwa znowu szuka domu... Co za ludzie... :( Mamy kilka dni na znalezienie nowego lokum, jeśli nie chcemy, żeby mała trafiła do schroniska...:(
  17. [quote name='madzia828']no to możemy wstawiać Marysie do podpisu;) Aniu zrobisz to za mnie:razz:[/QUOTE] Ja sobie Maryśkę wstawiłam, a wasze podpisy zaktualizuję gdy powstaną banery również dla innych "nowych" zwierząt :)
  18. Mam taką nadzieję, wczoraj Pańswo mieli nieco wątpliwości, myśleli, że lepiej było jej w schronisku, wytłumaczłam im wszystko, że to początkowa reakcja, zawsze tak jest. Zobaczymy jak będzie dzisiaj. Ja nie dam jej wrócić do schroniska!
  19. Dostałam odpowiedź: Przykro mi, ale siostry nie ma, wraca we wtorek- więc czekam!
×
×
  • Create New...