-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Teraz pokażę Tollerkowatą Lunę ze schroniska w Elblągu [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/5403/tollerka2fx8.jpg[/IMG][/URL] Zwróćcie uwagę, jaka jest chuda... [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8416/tollerka3jm0.jpg[/IMG][/URL] A tu w nowym domu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/582a5ba5a437bd03.html"][IMG]http://images30.fotosik.pl/98/582a5ba5a437bd03med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/53cf9b5af47bb945.html"][IMG]http://images27.fotosik.pl/98/53cf9b5af47bb945med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d92b32f5e4e6febc.html"][IMG]http://images25.fotosik.pl/98/d92b32f5e4e6febcmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
U nas nie można robić zdjęć... Te, które mam, są i tak dobre... :( -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia są śliczne- obraz szczęśliwego psa mnie rozbraja! -
Dopiero teraz zdałam sobie sprawę z tego, jak mamy tego dużo! :-o Najpierw Zuzia... - gąbkowe legowisko+ 3 koce + 2 poduszki - pluszaki- miś z wyrwaną głową, słoń bez trąby i małpa bez ogona. - 4 obroże- parciana, a'la skórzane, metalowa - 2 smycze- parciana, automatyczna Flexi do 25 kg - 4 miski- dwie porcelanowe, dwie plastikowe - podkładkę pod miski - szampon dr.Seidla - pasta do zębów i szczoteczka - szczotka - frisbee - ok.10 pałętających się po mieszkaniu piłeczek tenisowych - bandanka EUKANUBA - adresówka - ręczniczek czerwony z Pedigree - tabletki na... nieświeży oddech - kości prasowane - cała walizka przysmaków- paseczki, kabanosy, ciasteczka Nic mi już nie przychodzi do głowy... :roll:
-
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Proszę Dogomaniacy !! Nie Zostawmy Jej Tak !! -
Malamutka z ciężką dysplazją- Ma wspaniały dom ! :-)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nikt się narazie do mnie nie odezwał... No cóż, poczekam jeszcze, miałam jakiś telefon, ale byłam na koncercie i nie słyszałam... -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę !! Abi bardzo potrzebuje pomocy !! -
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ula_czarnuszka']Rybc!a, jakieś wieści od pani z Anglii? Bierze malutkiego?:cool3:[/quote] Nie bierze. :shake: A przynajmniej się nie odzywa :shake: -
Jamnisiowata "Kalinka"- NIE MA JEJ W SCHRONISKU.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę Kalinko! -
[quote name='Puchatek']Banerek dla ciacha: ;-) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=86036"][IMG]http://dardan.neostrada.pl/banerki/Biszkopt_banerek_01.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] Jaki śliczny!
-
Marysia - OKROPNY STRACH - w schronisku od prawie 2 lat !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']no to możemy wstawiać Marysie do podpisu;) Aniu zrobisz to za mnie:razz:[/QUOTE] Ja sobie Maryśkę wstawiłam, a wasze podpisy zaktualizuję gdy powstaną banery również dla innych "nowych" zwierząt :) -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dostałam odpowiedź: Przykro mi, ale siostry nie ma, wraca we wtorek- więc czekam!