[quote name='madzia828']Aniu czyżbyś się zakochała w Cymesku:evil_lol:[/QUOTE]
Być może. Wszystkich psów mi jest naprawdę szkoda, ale teraz, gdybym mogła zabrać choćby dwa- zabrałabym właśnie jego i Abi, która pomocy potrzebuje na cito. A ten chłoptaś urzekł mnie swoją urodą, swoimi uszami, ogonkiem i... kręcącą się doopką ;)