Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Za chwilę- po podbiciu wątków- zajmę się ogłoszeniami.
  2. [quote name='Gonitwa']Psy ząbkują w różnym wieku- jeśli o to Ci chodzi.[/QUOTE] Nie, nie chodzi mi o to. Pamiętaj, że ja nie o wszystkim mogę pisać publicznie.
  3. Napisałam do pani i czekam na wyjaśnienie.
  4. [quote name='Agata-Poznań']Rybc!a,Kora jest już w nowym domku i czekamy na wieści czy jest jeszcze z Mrówą?[/QUOTE] Nie kontaktowałam się z Mrówą, a domek Kory nie był dziś na necie...Jutro sprawa się wyjaśni, bez obaw. Suczka jest na pewno bezpieczna.
  5. To 1 pies państwa i mają obawy co do jej zachowania- uspokiłam ich mówiąc, że to początkowa reakcja każdego psa. Chałwa jest osowiała, boi się, nie chce wychodzić z mieszkania. To stres i on minie. Prawda ?
  6. [quote name='madzia828']bidulka :-(:-( Marysia do ciebie tez sie szczęscie uśmiechnie:cool3:[/QUOTE] Mam taką nadzieję :( Tak smutno patrzyła za Chałwą. Myślała pewnie, dlaczego to nie do niej uśmiechnęło się szczęście :(
  7. [quote name='madzia828']Aniu czyżbyś się zakochała w Cymesku:evil_lol:[/QUOTE] Być może. Wszystkich psów mi jest naprawdę szkoda, ale teraz, gdybym mogła zabrać choćby dwa- zabrałabym właśnie jego i Abi, która pomocy potrzebuje na cito. A ten chłoptaś urzekł mnie swoją urodą, swoimi uszami, ogonkiem i... kręcącą się doopką ;)
  8. Pani powiedziała na pożegnanie tak: " W takim razie oddzwonię do Pani jutro, pomyślę nad sunią, ale jestem PRAWIE pewna, że to właśnie TEN pies". Mówiłam o jej nogach, mówiłam o wieku, mówiłam o chęci dominacji- pani nie widzi żadnego problemu. Jej "przyjaciel" jest wetem.
  9. Wyżeł jest uległy, niedługo kastrowany, a suka zostanie wysterylizowana. Poprzednia suka też była dominantką. Zresztą inaczej układają się stosunki pomiędzy sukami, a inaczej między suką a psem.
  10. [quote name='Gonitwa']A może spróbuj się z nią skontaktować, puść sygnał, sms czy coś...[/QUOTE] To nie mi powinno zależeć.
  11. [quote name='Gonitwa']Hejo;) Żeby nie było, że nie zaglądam- ja tam lubię te Twoje morduchy, tylko nie piszę, bo za dużo komplementów to nie zdrowo;)[/QUOTE] Oj tam, zdrowo zdrowo! :evil_lol:
  12. [quote name='Gonitwa']Jeżeli będą ją lizały i będzie bez opatrunku( a wszyscy wiemy, że tak jest i będzie) to ryzyko zakażenia jest ogromne![/QUOTE] Właśnie o to mi chodzi! W górę dziewuchy, ABI JEST W OGROMNEJ POTRZEBIE!
  13. [quote name='Gonitwa']Podbijam. A jamnikowatych ciotek ciągle brakuje....[/QUOTE] Właśnie, nawet Basia nie zagląda, chociaż ma Kalinkę w podpisie...
  14. Marysia została sama :( Jej najlepsza koleżanka, Chałwa, dzisiaj trafiła do nowego domu.
  15. Ale z tego Snoopy'ego to dzieciun, każdego pieska zaczepia do zabawy, skacze wokół nich wesoło, podgryza i za to dostał dzisiaj manto od "dominanta"...Biedak...
  16. Ależ on jest śliczny, mówię Wam, nie mogę przestać o nim myśleć
  17. Przecież oni nie wzięliby żadnego wątkowego psa, bo byłyby "agresywne,chore i stare"...
  18. Ale cię dzisiaj wymiziałam, skarbeńku ;)
×
×
  • Create New...