-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
4 miesięczny "Bąbelek" będzie DUUUŻYM PSEM-Został zaadoptowany!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
I w środę też nie, więc wątek ogłaszam nieaktualnym. Dziękuję wszystkim. -
Malamutka z ciężką dysplazją- Ma wspaniały dom ! :-)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='masienka'] strasznie mnie meczy ta sunka :([/quote] Nie dziwię się :placz: Nas również! -
Jak czytam ten wątek, to wam naprawdę zazdroszczę tego, że macie jeszcze swoje staruszki ze sobą. Oby trwało to jak najdłużej, bo rozstanie bardzo boli...Wiem, bo sama to przeżyłam. Trzymam kciuki za zdrowie waszych pociech, dogomaniacy!
-
[quote name='Amber']Które są bardzo szkodliwe i powodują różne choroby. Stanowczo odradzam.[/QUOTE] Ja również, zdecydowanie. Moja Zuzia przez zastrzyki antykoncepcyjne miała bezobjawowe zapalenie macicy i gdyby nie to, że zdecydowaliśmy się w porę na sterylizację /nie wiedzieliśmy, że jest chora/, dzisiaj już by jej z nami nie było.
-
[quote name='Karilka']Rybcia a co to za dobciowatek? To małe czarne podpalane?[/QUOTE] Pisałam o nich na dobkowym wątku. Dzikulce.
-
Dandie Dinmont Terrier Tobiasz- JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Dandie - nie Dandie ;) [/quote] Chyba czegoś nie rozumiem? :cool3: -
Sprawa wyjaśniona-znalazł się właściciel. Dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja też się strasznie cieszę :) Oby więcej tego typu szczęśliwych zakończeń :) -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Na pierwszą hoop![/QUOTE] Kiedy pomożesz nam w ogłoszeniach ? :smile: -
[quote name='Gonitwa']Na pierwszą hoop![/QUOTE] Kiedy pomożesz nam w ogłoszeniach ? :)
-
Dandie Dinmont Terrier Tobiasz- JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Podobny, bardzo! Na pierwszą hoop![/QUOTE] A mówiłam że on ma coś z Dandie, to nikt się ze mną nie zgadzał :) -
4 miesięczny "Bąbelek" będzie DUUUŻYM PSEM-Został zaadoptowany!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Na pierwszą hoop![/QUOTE] Gosia, może pousuwasz swoje hopki? -
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Państwa niestety przeraziła odległość, no cóż... Ociera się łezki i idzie się dalej... -
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='GrubbaRybba']Cymesiku, proszę, oto twoje allegro [B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=261119215[/URL][/B][/QUOTE] Dziękuję moja "Grubba" nickowiczko :) /bo w końcu ja też Ryba/ -
[quote name='madzia828']ogłoszenia Larysy [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=6099[/url] [url]http://psyipsiaki.mojeforum.net/viewtopic.php?t=1102[/url] [url]http://www.pomocpsom.kynologia.er.pl/[/url] [url]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=31158&id_kat=11[/url] [url]http://www.eoferty.com.pl/id54605.html[/url] [url]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/7888[/url][/QUOTE] Super Madziu, ale 1 bym zmieniła- mianowicie treść- Larysa nie jest w schronisku od krótka, tylko CONAJMNIEJ od grudnia 2006 r. Myślę, że warto byłoby o tym napisać ! Taki tekst pisany na szybko: Mam na imię Larysa. W schronisku jestem już prawie rok. Tak bardzo kocham ludzi, a żaden z nich nie chce otoczyć mnie miłością i opieką. Mam dopiero półtora roku, a najpiękniejsze chwile ze swojego życia spędziłam za metalową kratą, bez spacerów, bez miłości, bez swojego człowieka. Czy odmienisz mój los ? Czy pokażesz mi co to jest radosne życie ? Czy pozwolisz bawić mi się i jeść do woli ? Proszę, zmieszczę się w najmniejszym mieszkaniu, mimo, że jestem średnią suczką. Nie potrzebuję dużo...Wystarczy, że mnie pokochasz, a ja oddam ci całe swoje serce...Zabierz mnie stąd-Larysa.
-
Sprawa wyjaśniona-znalazł się właściciel. Dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Sprawa się wyjaśniła, cały park obwieszony w plakatach zadziałał- znalazł się właściciel psa ;) Ponoć szczyl uciekł, a oni go szukali ;) Dostałam miłego SMS z podziękowaniami za troskę o szczeniaka! -
[quote name='taks']a myślałam że doświadczenie czegoś uczy:mad: szkoda że nie wszystkich Przykro mi Rybcia ale powinnaś teraz dmuchać na zimne a nie znowu naginać zasady - znowu pośpiech konieczny?[/quote] Taks... :roll: O Pajuni pomyślałam wcześniej, ale wiem, że Wioleta nie zna języków, więc nie porozumiałaby się z nimi- przez to mogłyby zaistnieć jakieś dziwne, niewyjaśnione sprawy. Wiem, bo byłam na rancho i też miałam z tym problem! Pozatym pisałam do udzielających się na PwP dogomaniaków z Gdańska i większość albo mi nie odpisała, albo odmówiła. Oleńka nie ma swojego samochodu i czasu, więc innej możliwości nie widziałam. Agata- czy znalazłaś kogoś? Jak Kora czuje się po sterylce?
-
Sprawa wyjaśniona-znalazł się właściciel. Dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Byłam dzisiaj w parku dwa razy: z Zuzą, ok. 14/15 i potem, ok. 18. A psa jak kamień w wodę, nie ma! -
[quote name='pajunia']Kontrola przedadopcyjna w Starogardzie Gdanskim, moga sie zajac ludzie prowadzacy nasze rancho, tylko to sa Niemcy i znaja niemiecki i angielski. Ale nie polski. Jesli mozemy pomoc, napiszcie. Jesli nie jest nasza pomoc potrzebna, to okay.[/QUOTE] Dziękujemy Ci Pajuniu serdecznie, ale Wioleta umówiła się już z Oleńką :)
-
4 miesięczny "Bąbelek" będzie DUUUŻYM PSEM-Został zaadoptowany!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Taki młody, taki ładny, taki cudowny charakter- a domu jak nie było tak nie ma. Czy Bąbel ma Allegro ?