Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Słuchajcie, o ile mi wiadomo w Suwałkach był szczeniak z rozszczepioną łapą i on już chyba znalazł dom. Napiszcie do Konia Trojańskiego, może został jakiś domek?
  2. Boże, jak strasznie się cieszę ! Dziękuję Agata. A masz może jakieś zdjęcia ?
  3. Wczoraj pisała do mnie pani w sprawie Dabi, ale gdy napisałam o kontroli i umowie zrezygnowała. No cóż. Trudno.
  4. Tobiasz, Gabi i Nelson pojechały dzisiaj do nowych domów. Powodzenia!
  5. [quote name='beka']Rybciu a czy masz możliwość zrobić zjęcie jej bez krat? Całej sylwetki? Jest piękna i naperno szybko by znalazła dom..[/QUOTE] Przykro mi, ale nie możemy wyjmować psów z boksu.
  6. Dlaczego nikt ich nie zauważa ?
  7. Ogłoszenie Biszkopta: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/704362.html[/URL]
  8. New: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/704356.html[/URL]
  9. Nowe ogłoszenia: [URL]http://kokosy.pl/ogloszenie/421[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/704352.html[/URL]
  10. Ogłoszenie: [URL]http://kokosy.pl/ogloszenie/420[/URL]
  11. Nowe , świeżutkie: [URL]http://kokosy.pl/ogloszenie/419[/URL]
  12. [quote name='Gonitwa']Podnoszę jeszcze......[/QUOTE] Gosiu pousuwaj proszę swoje hopanki. Ogłoszenia sióstr: [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=1037967&cid=170[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/704336.html[/URL]
  13. Ogłoszenia Kalinki: [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=1037963&cid=170[/URL] [URL]http://www.mojpupil.pl/psy-oddam-Jamnik_standardowy_krotkowlosy,474.html[/URL]
  14. [quote name='GrubbaRybba']Już poprawiam allegro. Może faktycznie to pomoże.[/QUOTE] Dziękuję ! Oby pomogło... Cymes ogłoszony na: [URL]http://www.kokosy.pl/ogloszenie/416[/URL]
  15. Ogłoszenie: [URL]http://www.gumtree.pl/warszawa/01/15382801.html[/URL]
  16. [quote name='Helga&Ares']no gdzie ten Pan Mikuni?[/QUOTE] Wciąż go nie ma...
  17. Ogłoszona na: [URL]http://www.kokosy.pl/ogloszenie/413[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/warszawa/89/15382089.html[/URL]
  18. Ok, aktualizuję: Mrówa nie zawiezie pieska w piątek, bo właśnie jedzie do Nysy. Także jedynym wyjściem jest transport który proponuje Peter Beny.
  19. Napisałam do Mrówy, ciekawe co z tego wyjdzie. Jeśli ona nam nie pomoże, poprosimy Peter Beny o transport , najwyżej Petunia poczeka jeszcze tydzień:)
  20. Słuchajcie, ja pogadam z moim osobistym "transporterem elbląskich psów" /czyt. tata/ . No na południe to jej pewnie nie zawieziemy, ale do Warszawy myślę że bez problemu. No a od Wawy ktoś mógłby ją wziąć i zawieźć dalej :) Może poprośmy Tanitkę, ona często jeździ na trasie Wawa-Wrocław.
  21. [quote name='malawaszka']podnosimy i wykorzystujemy do rozgłoszenia ważnej akcji!! [URL]http://fundacja-emir.org/petycje/pomoc_emir.htm[/URL] [COLOR=Red][B]Emir potrzebuje naszej pomocy! Proszę wyślijcie maila - dla nas to minutka roboty a może pomóc tysiącom OPP [/B][/COLOR] __________________[/QUOTE] Wysłałam protest :)
  22. Postaram się zrobić kilka ogłoszeń, ale to później, wieczorem...
×
×
  • Create New...