Słuchajcie, ja pogadam z moim osobistym "transporterem elbląskich psów" /czyt. tata/ . No na południe to jej pewnie nie zawieziemy, ale do Warszawy myślę że bez problemu.
No a od Wawy ktoś mógłby ją wziąć i zawieźć dalej :) Może poprośmy Tanitkę, ona często jeździ na trasie Wawa-Wrocław.