Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. A teraz czas na coś dobrego. Dostałam informację z nowego domu pręgowanej amstaffki. Nazywa się Zuza i mieszka w Elblągu. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1773/hpim0983nw9.jpg[/IMG][/URL]
  2. Ogłoszona na dwukropek.pl, kupsprzedaj.pl, forum.gazeta.pl.
  3. Ogłoszenia na: vendito.pl, gratka.pl, gumtree.pl, wizaż.pl, kupsprzedaj.pl.
  4. [quote name='darunia-puma']podnosze ta slicznotke[/QUOTE] Darunia-puma, może i ty skusisz się na piękny banner Hasi ?
  5. [quote name='bellatriks']Puchatku, śliczny bannerek! :loveu:[/QUOTE] Widzę go u ciebie w podpisie ! :)
  6. Nie, akurat wątki to tam mała sprawa, a chodzi bardziej o robienie zdjęć zza kurtki, zbieraniu informacji (co jest bardzo trudne...:angryy:), a przedewszystkim ogłoszeń.
  7. [quote name='Teśka']Nosek jest fioletowy ponieważ zauważyłam rankę na brzuszku Abuni, którą non stop liże - posmarowałam ją fioletem, a ona ( własnie zapomniałam napisać, że jest bardzo ciekawska:):) ) dotknęła nosem rankę. Zauważyłam że ma sporo strupków na skórze :([/quote] Niestety Abi była często gryziona :(
  8. [quote name='monita']Mam już banner ;) Ładne macie te psiaki :razz: a takie smutne :shake:[/quote] Jasne, że ładne. A ile ładnych nie ma wątków :( Ale jestem praktycznie sama, tylko z dziewczynami które pomagają mi w ogłoszeniach. :( I wątkami zajmuję się tylko ja :(
  9. Proszę: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/7633/a1qc7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/4425/a2tc4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/68/370d0d2781a42670.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/121/e21ab319a1e46ba6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/68/95e50349ac1e712d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/68/e70fdc323fde4e0b.jpg[/IMG][/URL]
  10. To świetny pomysł, dlatego i ja tak zrobię, chociaż w sumie nie chcę męża :)
  11. Po pierwsze-gratuluję serdecznie, suczka jest naprawdę piękna. Co do imienia... Bajka, Coco, Kiara, Bufka, Szanti, Tekila, Wiki.
  12. Takie mają być ponoć jutro, a ja daję takie z transportu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/121/b7840525139adc24.jpg[/IMG][/URL] Taka chuda i taka brudna.. :( [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/121/9ddfa2dc4ab74ab2.jpg[/IMG][/URL] Głaskaj mnie, proszę. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/67/aa22e16612ad051a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/67/9882ada8da69b140.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/120/0d612c64ca9b85d2.jpg[/IMG][/URL]
  13. Nic. Dalej czeka, dalej siedzi w schronisku. A znosi to coraz gorzej :(
  14. Tak, chodzi o tego. A sunia tu: [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100414[/URL]
  15. [quote name='Hala']a te zęby to na kogo były? :diabloti:[/quote] Nuuda w tym samochodzie, to na ziewanko wzięło psisko :)
  16. Selenne, banerki są śliczne- a mogę prosić o jeszcze jedne ? Mogłyby być zielone, tak jak jest teraz, ale chciałabym żeby głównym psem na nich był Filip- bo on zdecydowanie przyciąga uwagę, jest , lub był, bo nie wiem co z nim się teraz dzieje, taki piękny. I w wersji tej mniejszej. Jakbyś mogła, to byłabym naprawdę wdzięczna! PS Malagos- a może umieściłabyś sobie taki bannerek u siebie? To jest wymiar 500x90 ? To jaki ja mam wymiar Krwawych Świąt? Bo właśnie o taki mi chodziło. Selenne, bardzo podoba mi się ten baner: [IMG]http://www.schronisko.klomnice.pl/linki/sch-klomnice.jpg[/IMG] Dałoby coś takiego radę zrobić? Z tego zdjęcia Filipka?
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/121/5e0ae70a010979b5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/67/565ee9fa371489f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/120/8197f79bc915c8b5.jpg[/IMG][/URL]
  18. No proszę, proszę już: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/120/f548e1a2e292890f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/121/cb80cdafc1e6900d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/67/bf22a38fb735fc2d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/67/0b1b068b667746f1.jpg[/IMG][/URL]
  19. Wiedziałam, że Ignac szybko znajdzie dom.
  20. No obiecuję, obiecuję że już dzisiaj będą zdjęcia
  21. [quote name='lamia2']Skoro tatę na wyprawę z psem do Warszawy namówiłaś, to już się boję bo sobie wyobrażam ile dziur mu w brzuchu nawierciłaś :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Coś ty, mój tato sam chce jeździć. Byliśmy już w Poznaniu, Warszawie, Dąbrowie Górniczej (jechaliśmy chyba z 15 godzin w obie strony), Gdańsku i wielu innych miastach :) On lubi jeździć..
  22. Jest na 1 stronie. Na wątku też stare zdjęcie, widać wyraźniej, jaki jest piękny (wtedy jeszcze zadbany).
  23. Dzięki, Puchatku. Mogę prosić o bannerki dla sznaucerowato ponkowatego i dla owczarkowato haskowatej ?
×
×
  • Create New...