Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Znalazłam jeszcze kilka filmików. TYLKO DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH. 30 powodów żeby zostać wege: [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=axBz13CK1FA&feature=related[/URL] Kwik rozpaczy: [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=SIt84lzf97Y&feature=related[/URL]
  2. [quote name='BlackSheWolf']też bym pomogła... ale u nas w schronie też się nie przelewa :( a tak wogóle nie mam 18 lat żeby mieć konto w banku i bazarek zrobić ;( ale trzymam kciuki, zebyście kase uzbierali :) i psiaki HOP po domek :)[/quote] Wystarczy 13 lat , żeby mieć swoje konto. :cool3:
  3. [quote name='malagos']Rzeczywiuście, sunia po przejsciach... Jakiej to psiatko jest wysokości? Niewiele wieksze pewnie od ratlerka?[/quote] Na wielkość może i nie większa, ale na długość tak. [quote name='iwop']Problem jest w tym, że na tych zdjęciach NIC nie widac... weszłam na jej allegro i właściewie to nie widac nawet jakie to zwierzątko a ludzie to przeciez wzrokowcy :shake: Musicie porobic dziewczynce lepsze zdjęcia...:oops:[/quote] Iwop, to wcale nie jest takie proste jak ci się wydaje. Ledwo co udaje mi się w ogóle uzyskać zgodę na zdjęcia, a o wyprowadzeniu psa z boksu nie ma mowy, więc jak ja mam je robić lepsze ? :shake:
  4. [quote name='Kluska4']To chłopak czy dziewczynka?[/quote] Chłoptaś, chłoptaś- a jaki cudny, sama widziałam! :loveu: Zdjęcia też całkiem dobre mi wyszły, chociaż aparat szwankuje i czasem mam go serdecznie dosyć. Boksiu ma skaleczony nochal.
  5. Fiszka to ok. 1,5 roczna suczka rasy owczarek francuski (lub mix). Jest piękna, a przede wszystkim ma wspaniały charakter. Gdy ją widzę, "gęba mi się śmieje". Jest radosna, kochana, zwariowana. Wydaje mi się, że z niej to będzie taki pies pieszczoszek, bo bardzo to lubi. Mam nadzieję, że szybko znajdzie dom. Jest duża i martwię się, by nie trafiła do boksu, gdzie jest ok. 20 takich suczek. Gryzą się tam i dominują, całkiem by się zmarnowała. :-( Bardzo wpadła mi w oko i zrobię wszystko, by znalazła najlepszy dom na świecie. Narazie jest na kwarantannie, została znaleziona na składowni węgla. Może komuś uciekła ? Wszystko się wyjaśni! Kontakt: Rybc!a GG 5722414 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GSM 691364660 [SIZE=3]W sprawie adopcji proszę o kontakt wyłącznie ze mną.[/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/123/e4e7640ca42a2ca0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/123/41818856bbacc378.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/124/b1ec629921ea58da.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/74/fb0338e348d145c2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/124/a8d06cdaf6cbc41c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/74/15da5c06f23e725a.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/74/6fb5a778f94a0c3f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/74/e1972f964bd01aa8.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/74/6fb5a778f94a0c3f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/74/e1972f964bd01aa8.jpg[/IMG][/URL]
  8. Fafik to jeden z licznego, ok. 7 miesięcznego rodzeństwa. Jest jednym z najbardziej towarzyskich, więc postanowiłam na początek zająć się nim, co oczywiście nie oznacza, że reszta pozostanie bez pomocy. Jest miłym, rezolutnym psiaczkiem. Trochę się boi, co jest spowodowane dzieciństwem w schronisku- jest tam od maleńkości, cały miot był uważany za dziki. :roll: Ma bardzo ładne oczy, sylwetkę i kolorystykę. Bardzo przypadł mi do gustu. Doszukuję się w nim domieszek jakiś ras, może doberman, może coś z gończaków? Jest oczywiście mniejszy od wcześniej wymienionych ras, sięga do kolana i wcale nie jest duży. Myślę, że już nie urośnie. Spójrzcie, jaki jest śliczny. I wcale nie jest dziki, tylko po prostu troszeczkę się boi- jak chyba każdy pies w schronisku. Zbliża się zima, a Fafik jest krótkowłosy. Proszę, pomóżmy mu. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/74/4a9fba1a1d5d1653.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/74/cb81bc153eae55d7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/74/941d4e87bbee67ba.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/85/469908289ae53d14.jpg[/IMG][/URL] Kontakt: Rybc!a GG 5722414 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GSM 691364660 [SIZE=3]W celu adopcji proszę o kontakt wyłącznie ze mną.[/SIZE]
  9. Effi to maleńka, ok. 2 letnia sunia, która w swoim niedługim życiu musiała przejść naprawdę wiele. Została okrutnie potraktowana przez los. Trafiła do schroniska w bardzo pokiereszowanym stanie. Jest pogryziona, prawdopodobnie popalona, a na dodatek straciła ucho, nie wiem dlaczego. Dobrze dogaduje się z innymi pieskami, nawet suczkami. Jest naprawdę sympatyczna, miła, lubi ludzi i ich obecność. Waży ok. 4-5 kg. Ma prześliczną szatę, koloru czekoladowego z brązowymi pręgami. Ta sunia wycierpiała się już wystarczająco dużo, odmieńmy jej życie. Szukamy choćby domu tymczasowego, w którym doszłaby do siebie, po tym, co ją przeszło.. Prosimy o pomoc. Kontakt: Rybc!a GG 5722414 GSM 691364660 email:[email protected] W sprawach adopcyjnych proszę o kontakt wyłącznie ze mną. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/124/0e529a3452644918.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/74/2bb6727101eeb798.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/123/0893e1ce7d27f7af.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/124/9948291a854b03e9.jpg[/IMG][/URL]
  10. Ostatnio odwiedziłam sunię na rancho u Pajuni: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/124/faab7bd2b6703bcc.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='madzia828']info o bassecie poszło dalej do osób zajmujących się adopcjami może coś pomogą :roll:[/QUOTE] Dzięki Madziu. Mały trafił do schroniska dopiero w poniedziałek lub wtorek.
  12. Dzięki, szkoda, że mało na nich widać. W 1 bannerku w ogóle nie widać napisu.
  13. [quote name='invictus hilaritas']czy mozesz opissac konflikt bulterierki z mala sunka ktora wystawilas tez na dogomani ? Bulterierka rzuca sie na bułke ? pogryzla ja ?[/quote] Tak, Bullka rzuca się na Bułkę. Nie wiem, czy ją mocno pogryzła, ale Bułka narobiła dużo szumu. Bullkę można już zabierać.
  14. Do mojego schroniska ludzie przyprowadzili basseta, którego znaleźli w lesie-przywiązanego do drzewa. Jest to basset bassetowaty, ale nie mam jak sprawdzić, czy ma tatuaż. Narazie jest na kwarantannie, ale ja już postaram się znaleźć mu domek. Mam nadzieję, że mi w tym pomożecie. Myślę że ma ok. 5 lat. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/124/1143e8fe7003595a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/73/a98f3d6d03f208a9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/73/6287c92ed98862e3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/73/ca259b7eb4f8d6f2.jpg[/IMG][/URL]
  15. Zagląda tu mało osób, dlatego zakładam mu nowy wątek na PwP.
  16. [quote name='bellatriks']zdjęcia ekstra, suńka przepiękna:loveu: Co ona jeszcze robi w schronisku?![/QUOTE] Zainteresowanie znikome- pojutrze będę miała chyba czas na ogłoszenia. Zajmę się Hasią i poruszającym tekstem dla niej. Dzisiaj odpadam, jestem zbyt zmęczona i mam jeszcze naukę- jutro też nauka. Pojutrze luz.
  17. Cześć, nazywam się Bułeczka. Od dłuższego czasu zamieszkuję schronisko dla bezdomnych zwierząt. Nikt nie rokuje mi już szans na adopcję, a szkoda- przecież mogłabym być wspaniałą przyjaciółką, idealnie nadałabym się do domu starszej pani lub pana. Nie wymagam długich spacerów, ani szczególnego pielęgnowania szaty. Nie sprawię kłopotu. Jem bardzo malutko, jestem maleńka. Ważę ok. 3 kilogramów. Proszę, zabierz mnie do swojego domu. Robi się coraz zimniej. Otwórz drzwi swojego mieszkania i odmień moje dotychczasowe życie. W moim boksie jest duża sunia - rasy bullterrier. Bardzo mnie nie lubi. Ciekawe dlaczego? Mam dość ciągłego uciekania przed nią, tak strasznie się jej boję. Błagam, zabierz mnie stąd.. Nie sprawię kłopotów. Za własny kąt, małą miseczkę jedzenia i własnego właściciela oddam CAŁE SWOJE SERCE... Pokochaj mnie taką jaką jestem.. Czy to, że mam ok. 7 lat skreśla mnie na zawsze ? :placz: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/133/bfc6b5fbb9929160.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/132/6bf997956e2951fa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/92/38db8d1092eb0a32.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/92/ae0f38512ee9942c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/73/01f9f46c743e0256.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/73/bbe19620e571c493.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img129.imageshack.us/img129/4827/babciaea5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/85/f326ca48b0f60415.jpg[/IMG][/URL] Kontakt: Rybc!a GSM 691364660 GG 5722414 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  18. Młoda, ok. 2 letnia suczka. Trafiła do schroniska całkiem niedawno- ma rany na całym ciele, być może była gryziona, wystawiana do walk raczej nie- jest w boksie pełnym suczek- żyją ze sobą w zgodzie, chociaż bullka nie należy do najmniej konfliktowych. Do ludzi miła, przymilna, merda ogonkiem , cieszy się, popiskuje. Ładna. :razz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/124/904c4adb328f7e39.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/73/d1f77daa204d5b67.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/122/e0651c2968e1128e.jpg[/IMG][/URL] Kontakt: Rybc!a GG 5722414 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GSM: 691364660
  19. Nowe zdjęcia: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/73/56c29d42c916f96a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/73/73d4c0fd4a51af48.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/124/983dd48e48d6b675.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/73/4ee53fe6b091de78.jpg[/IMG][/URL]
  20. Do mojego schroniska ludzie przyprowadzili basseta, którego znaleźli w lesie-przywiązanego do drzewa. Jest to basset bassetowaty, ale nie mam jak sprawdzić, czy ma tatuaż. Narazie jest na kwarantannie, ale ja już postaram się znaleźć mu domek. Mam nadzieję, że mi w tym pomożecie. Myślę że ma ok. 5 lat. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/124/1143e8fe7003595a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/73/a98f3d6d03f208a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/73/6287c92ed98862e3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/73/ca259b7eb4f8d6f2.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/73/29e12bbe54e1394e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/123/03e7299c35c63178.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/73/98a8d6bdf0cb929f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/123/5e66e948268c4dc4.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='BlackSheWolf']chyba... skąd wogóle taki przyklad mają i takie pomysły?? :shake:[/QUOTE] A mało to ich? Chcecie pooglądać filmiki z Chin? Tam to dopiero cuda wyprawiają :( I nie będę przepraszać za to co powiem, bo naprawdę wybiłabym wszystkich ludzi którzy w taki sposób zabijają zwierzęta. Chcą sobie te żółtki skośnookie jeść psy, to niech jedzą. Ale niech będą humanitarnie zabijane..
  23. [quote name='bea_m']Coś sie za bardzo u was zadomowiła :mad: Mika ja cie bardzo proszę. Idź juz do nowego domku :cool3:[/QUOTE] Tak, tak , wynocha! :)
  24. [quote name='dogomanka_']Ja rowniez mam 14 lat(dokladnie to 13...14.12bede miala 14) i nie moge sie nadziwic do czego ludzie sa zdolni...od jakis 7 dni jestem lakto-ovo-vege...i nie zamieram z tego narazie rezygnowac...:angryy:[/QUOTE] Ja też nie jem mięsa, najpierw przestałam na 5 tyg. potem zaczęłam i teraz znowu nie jem, od kilku miesięcy.
×
×
  • Create New...