-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Spoglądam tęskno w stronę każdego przechodzącego obok mojego boksu człowieka... Czekam od kilku miesięcy, kiedy trafiłam do schroniska w Elblągu. Ale choć tak bardzo chciałabym, aby ktoś zwrócił na mnie uwagę, nikt nie zechciał wziąć mnie ze sobą do domu... Jestem nieduża, mam już ok.5 miesięcy i nie ukrywam, że w tym wieku w głowie mi tylko wygłupy! Wygodne miejsce na Twojej kanapie jest tym, o czym najbardziej marzę. Chcę czuć dotyk Twojej dłoni na moim łebku, chcę czuć, że ktoś mnie kocha, że mam dla kogo żyć. W schronisku nie przeszkadza mi moje szczekające głośno towarzystwo. Wiem, że Oni wszyscy starają się za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę. Są tu młode, piękne pieski... One mają szansę, dużą szansę na adopcję. A czy ja ją mam? Jestem przyjaznym zwierzakiem, nie ma we mnie cienia agresji. W schronisku jest tyle piesków, są tu z wini ludzi... Tyle się nasłuchałam o tym, co człowiek może zrobić psu w zamian za Jego wielką miłość i przywiązanie... Czy to jest sprawiedliwe? Ale ja chcę znaleźć człowieka, który będzie wspaniały i mądry, taki, jakiego sobie wymarzyłam. Kochający. Jestem zaszczepiona.Zechciej zamienić kratę przede mną na bezkresny obraz tego świata z Tobą w roli głównej. Po prostu weź mnie stąd!... Czekam - Melinka. Kontakt w sprawie adopcji wyłącznie ze mną. GG 5722414 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GSM 691364660 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/125/aaac375c4a7cc6fa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/126/f1c0e679a1343205.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/76/3d9a96037c443e3f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/124/16511e92ec4e7b06.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/126/7c742a1c2fd12682.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/76/03b91d18221b0dc6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/124/cb01a76c7d9291b8.jpg[/IMG][/URL]
-
Marysia - OKROPNY STRACH - w schronisku od prawie 2 lat !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nowe zdjęcia: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/125/962e8d7d1e37e0ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/126/d66a2397e8182416.jpg[/IMG][/URL] -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85'][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/814670_lori_gryziona_gwalcona_suczka_pilnie.html[/URL] wrzuciłam ją na alegratke.Chyba przydałyby sie zdj, kiedy stoi...[/QUOTE] Kiedy ona boi się wstać.. :( -
[quote name='patrycja i sonia']NIe ma za co Aniu ... Shilla była moim 2 pes przez 3 miesiace .... tylko szkoda ze ona nie trafiła do mojego kolegi domu ... miała by podobnie jak tam teraz ma .... ale no co zdecydowal sie za pozno jak shilla byla juz po sterylce w warszawie .... ale ja jestem szczesliwa razem z nia ze ma wspaniały kochajacy dom i oczywiscie wspaniala rodzine ... Jej wlasciciele maja najwspanialszego psa ..... zazdrosze im ....[/QUOTE] A kolega dalej szuka pieska ?
-
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Zaciskamy kciukasy w takim razie! -
Fiszka- owczarek francuski BRIARD - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='czia'] będę musiała szukać domu!:angryy:[/quote] Nie martw się CZIA, ja cię przygarnę. A u nas sterylki nawet się nie zrobi za pieniądze. -
Ok. 7 miesięczny Fafik-NIE MA GO W SCHRONISKU-został zaadoptowany.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Valeur248']Fafik na allegro: [B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=283462952[/URL][/B][/QUOTE] Serdeczne dzięki. Ja każdemu psiakowi postaram się zrobić dzisiaj chociaż Alegratkę i Kupsprzedaj. Zostało mi już tylko kilka wątków do skombinowania. -
[quote name='Amber']Tak. Ktoś na tym[B] mądrym inaczej[/B] filmie mówi mi, [B]że mięso jest obrzydliwe[/B], a produkty mleczne powodują impotencję. [B]Owszem, każdy ma prawo kłamać[/B] Pójdź w góry jak moja koleżanka i wtedy porozmawiamy o twoim "aktywnym trybie życia". Chodzi o sytuacje ekstremalne kiedy organizm potrzebuje o wiele większej dawki energii niż przy joggingu, basenie czy rowerku. Białko zwierzęce wchłania się dużo szybciej i lepiej niż roślinne, nad czym tu dyskutować?[/quote] Wiesz co? Ten film jest mądry. Takie rzeczy trzeba ludziom uświadamiać i pokazywać im to. Może chociaż cząstka z nich zastanowi się nad jedzeniem i NIE jedzeniem mięsa. To jest decyzja indywidualna. Każdy SAM ją podejmuje. Moi rodzice jedzą mięso, a ja nie. I ich nie przekonuję. Co do "mięso jest obrzydliwe"- to nie kłamstwo. ;) I uwierz mi, że gdyby to wszystko było kłamstwami, gdyby te filmki były zmyślone, to nikt nie przeszedłby na dietę wegetariańską. Nie muszę chodzić po górach- zresztą jeździłam już , 5 lat pod rząd. Guzik prawda, że trzeba jeść mięso, gdy uprawia się jakieś sporty, wspinaczki, czy Bóg wie co jeszcze. [quote name='zerduszko']Dokładnie. Z takimi osobami jak Ty nie można dyskutować, bo zaraz uznasz wszystkich, dlatego dalsza dyskusja z Tobą nie ma sensu.[/quote] Nic dodać, nic ująć. ;) [quote name='Amber'] [B]Oczywiście, że tak, tylko czasem zwyczajnie się nie da, jak skończy się marchewka, a fasolka już nie wystarcza.[/B] Śmiercionośna nie jest. Ale każdy wegetarianin jakiego znam jest chudy i blady - no, ale może oni też nie wiedzą jak powinno się jeść... Ja nikogo nie tępię za to, że jest wege, broń boże, natomiast "nas mięsożerców" wegetarianie traktują gorzej (nawet tutaj, że niby jem kupę), straszą impotencją, nazywają mordercami itp. Bardzo tolerancyjni są. Niestety taka uroda mniejszości, czują się zaszczuci, mimo, że wcale nie są.[/quote] Do pogrubionego tekstu: żałosne. A co do dalszej części postu. Ja też jestem chuda, a teraz to i nawet blada, a odżywiam się bardzo dobrze. [quote name='Karolajnaxx']Ja nawet nie oglądam, mam za słabe serce na takie rzeczy, potem mi się śnią różne bzdury... ale patrząc na wasze posty to dobrze wiem co tam się znajduje. Tak realnie, to takim ludziom powinno się dawać wysokie grzywny i do więzienia zamykać na kilka lat! A jeśli nieletni by się znęcał - poprawczak. A propo powyższych postów - ja też nie jestem wege, ale nad zwierzętami się nie znęcam, futer nie kupuję. Najgorsze jest to, że niewielu wegetarianów widzi różnicę między jedzeniem mięsa a znęcaniem się nad zwierzętami.[/quote] Jeżeli jesz mięso, w jakiś sposób znęcasz się nad zwierzętami. Jeśli nie osobiście- ktoś robi to dla ciebie. :roll: Jaka twoim zdaniem jest różnica między jedzeniem mięsa, a znęcaniem się? Bo dla mnie jedno i drugie znaczy to samo. :roll:
-
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']A nie można tej bidulki wyciągnąć chociaż do DT płatnego?[/QUOTE] A gdzie ? I kto będzie się zajmował finansami? Ja już jestem wszystkim wyczerpana, zbieram kasę na spłacenie długu dla Mrówy, mam jeszcze psa którego muszę wyciągnąć- z szopy jakiejś , jeszcze ona i maleńka Effi ode mnie ze schroniska. Możemy mu czegoś szukać, ale ja nie będę mogła zajmować się zbiórkami . Nie mam na to czasu, mimo chęci, ze wszystkimi sprawami się nie wyrabiam, a te najcięższe leżą jednak na mnie. -
Fiszka- owczarek francuski BRIARD - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, ja nie wiem, czy ona ma półtora roku. Na tyle MNIEJ WIĘCEJ ją oceniliśmy. Ale zachowuje się kompletnie jak szczenię. No i zwróćcie uwagę na to, że nie jest ona czystym briardem! -
[quote name='Amber']Twoim zdaniem, dodaj :p[/quote] Oczywiście, że moje. I będę się go trzymać dalej. [quote name='Amber'] No właśnie - własne. Dlatego nie podoba mi się, że ktoś na siłę mi wciska, że mięso jest obrzydliwe, skoro jest tylko dla wegetarian, a oni nie są przeważającą grupą na świecie. Niech nikt mi nie mówi, co jest obrzydliwe, a co nie, bardzo proszę. Nie lubię fanatyzmu.[/quote] Ciągle o tym fanatyźmie piszesz. :roll: Kto ci tu coś na siłę wciska? Każdy broni swojego zdania i ma do tego jak najbardziej prawo. [quote name='Valeur248']Ale z drugiej strony mięso to powinno być podstawą jadłospisu człowieka[/quote] Absolutnie nie, mięso można zastąpić innymi arykułami bogatymi w białko. [quote name='Valeur248']No dobrze. Dorośli nie potrzebują tyle mięsa i mogą bez niego żyć. Tu się zgodzę. Ale dzieci, szczególnie w okresie dojrzewania kiedy zapotrzebowanie na białko jest duże, powinne jeść mięso.[/quote] Uwierz mi, że znam wiele osób, które swoich dzieci od urodzenia nie karmią mięsem. Ja też go nie jem, a jestem chyba w najwyższej fazie dojrzewania. [quote name='zerduszko']Chyba nie musisz byc wege żeby się w tym wątku udzielać czy w jakimklwiek o wege ;) Rodzice, to rodzice :) Z nimi ciężko w tej sprawie wygrać, wiem co czujesz. Ale głowa do góry: całe życie przed Tobą.[/quote] Zależy jacy rodzice. Ja też nieletnia, a wege jestem, mimo początkowych sprzeciwów. [quote name='Amber'] Co do mięsa i wegetarianizmu to mam piękny przykład mojej koleżanki, która wege była kilka ładnych lat, aż do czasu jak poszła w góry z grupą znajomych. Po kilku dniach nie dawała rady, ponieważ brakowało jej białka, nie miała siły. Tak więc w schronisku na zboczu góry, zrezygnowała ze swoich wątłych roślinek, na rzecz najlepiej przyswajalnego białka, które było jej niezbędne aby mogła podejmować dalszy, ciężki wysiłek fizyczny. No niestety, taka smutna prawda... Teraz je już wszystko, nie wróciła do swoich dziwnych nawyków żywieniowych, mówi, że lepiej się czuje - ja jej wierzę ;)[/quote] To, że twojej koleżance się to przytrafiło, to nie znaczy, że innym ludziom również. Z twojego opisu wynika, że nie zatroszczyła się o to, by dać swojemu organizmowi dostatecznej ilości białka. To w takim razie jej wina. Ja też prowadzę aktywny tryb życia, a na dodatek jestem w fazie dojrzewania, co już wyżej pisałam. Jestem zdrowa jak ryba. Stąd też mój nick :cool3:.
-
[quote name='Werka'][COLOR=royalblue]Ładna mi sympatia:roll:[/COLOR][/quote] Werka..:roll: My się z Olusiem bardzo lubimy. :cool3: Nie znasz go, nie znasz jego poczucia humoru, a to naprawdę fajny chłopak.
-
Śliczna BULLTERRIERKA z ranami na ciele- JUŻ w NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, nie piszcie nic więcej na wątku, dopóki sunia nie będzie już bezpieczna. Stosujcie się do tego, co poradziłam Invictus i życzę powodzenia, jak będzie po wszystkim , proszę o SMS (691364660), ja będę pewnie w szkole, ale i tak odbiorę. -
[quote name='olekg18']Ryba ty się stara dupa robisz[/quote] :chainsaw: Osz ty, ja ci dam za tą starą dupę!:chainsaw:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/124/3dd190ca4f0545fc.jpg[/IMG][/URL] Pewnie już widzieliście ?
-
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Oby twoje słowa nie spełniły się. Jak uporam się ze wszystkimi wątkami, zabieram się za ogłoszenia i w pierwszej kolejności będą to ogłoszenia dla Lori. -
[CENTER][U][I][FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=red][URL="http://strony.psy.pl/aura/lori-ogloszenie.doc"][B]TUTAJ[/B][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/U][/CENTER] [U][I][FONT=Arial]link do ogłoszenia LORI.[/FONT][/I][/U] Lori w DT: [IMG]http://images27.fotosik.pl/286/fb4f3d9e0b7a5e9bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/22/26f594bd48344b86med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/22/6c45646a03126a35med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/22/a77b20fd1e70e332med.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/1499/lori1lj3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/8955/lori2qi4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/3526/lori3fz5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/9152/lori5mt4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img55.imageshack.us/img55/7277/lori4je8.jpg[/IMG][/URL] [U][COLOR=#0000ff][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img55.imageshack.us/img55/253/lori6hb4.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] [quote] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Żyjemy w kraju katolickim, chodzimy do kościoła, przyjmujemy komunię, miłujemy bliźniego swego jak........, szanujemy życie, uśmiechamy się do małych dzieci...[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=red][B]i[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red][B]odwracamy oczy od konającego na poboczu drogi psa, omijamy śmiertelnie zagłodzoną szczenną suczkę, nie słyszymy skomlenia topionych szczeniąt,milczeniem wyrażamy zgodę na istnienie „ zwierzęcych obozów zagłady” –Krzyczki, Zamość, Elbląg...[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red][B][I]ALE TERAZ PROSZĘ NIE MIJAJ OBOJETNIE TEGO LISTU LORII DO ŚWIATA.[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red][B][I]SPÓJRZ W OCZY TEGO PSA,[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black][B]To jest właśnie Lorii, w ciągu 3 lat swojego życia zaznała wszystkiego: bólu, głodu, strachu, cierpienia, a co najgorsze –zdradził ją jej Człowiek!!! Ponad 2 lata przebywała w jednym z najgorszych „schronisk” w kraju, pozbawiona najmniejszych cech agresji, nie umiała walczyć o życie , gasła zaszyta w kącie boksu, umierajac z głodu i nie broniąc się przed sforą innych suk.! Wyciągnięta z tego piekła, czeka na SWOJEGO CZŁOWIEKA. Lorii jest niedużym psem ,nie sięga kolan .(człowiekowi o wzroście 164cm.), w typie owczarka niemieckiego ,wprawdzie jeszcze wychudzona, zabiedzona ale już śliczna. Niewiarygodne, jak ona rozkwita w obecności człowieka!!!!, jak delikatnie prosi o Jego uwagę, dotyk, w napięciu śledzi każdy Jego ruch –tak bardzo chce zasłużyć na miłość. Uwielbia być głaskana, przytulana ,cała drży z radości-ale nie jest przy tym nachalna .Dobrze funkcjonuje z dziećmi- ma w sobie niezwykłą cierpliwość.. Wobec innych psów ostrożna ,ale w żadnym wypadku nie zadziorna ,zresztą wszelkie formy agresji są jej obce. Wyczulona na Człowieka chętnie i szybko się uczy ,myślę, ze chce sprawić Mu przyjemność .Zadziwiający pies-po takim parszywym życiu-a tyle w nim miłości, radości i zaufania do Człowieka ,z wdzięcznością podchodzi do wyciągniętej ludzkiej dłoni, jakby zawsze krył się w niej przysmak a nie ..kamień. [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red][B]Nie przechodź obojętnie.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red][B]Pokochaj.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red][B]Pomóż[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red][B]Zaopiekuj się..[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red][B]Swój Człowiek, swój kawałek podłogi, swoja miska i Twoja opieka, a ten pies będzie najszczęsliwszym stworzeniem na swiecie.!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=navy][B]SUNIA jest zaszczepiona, odrobaczona, będzie wysterylizowana.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=navy][B]kontakt w sprawie adopcji:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=navy][B]AGATA- 509727921[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=navy][B]ELZA -692438657[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/quote]Lori w przytulisku : [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/17/dd9b4c0e3e2eabbe.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/380/78e783194567972d.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/17/a8abb2f139c96b8b.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/17/35ab588c37c7b24a.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images42.fotosik.pl/17/be199eb777933d06.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images37.fotosik.pl/17/ed4207384afec441.gif[/IMG][/URL] Tak było w schronisku: [quote] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/2669/loriin2.jpg[/IMG][/URL] Wiem, że gdzieś tam jest ktoś, kto pokocha mnie całym swoim sercem i zabierze mnie do swojego domu, który stanie się też moim. Potrzebuję kogoś, kto pokaże mi, jak piękne potrafi być życie... Będę wierną, cudowną przyjaciółką! Lori jest śliczną i łagodną sunią. Jest nieśmiała i delikatna. Pokaż Lori, że warto było spędzić długi czas w schronisku - wynagrodź Jej te wszystkie chwile, które mijały Jej samotnie. Wystarczy popatrzyć w piękne,smutne oczy Lori żeby zobaczyć jak bardzo tęskni za prawdziwym domem i miłością.Nie wiemy dlaczego właściciel ją oddał - byc może musiał (choroba, wyjazd), być może już mu się znudziła. Jedno jest pewne - Lori bardzo, bardzo potrzebuje ciepłego, bezpiecznego domu i miłości! Jest bardzo sympatyczna,chętnie się bawi,uwielbia głaskanie. Przytulana i głaskana czuje się spokojna i szczęśliwa. Daj jej dom! Daj jej szczęście na zawsze!Sięga do kolanka, może nawet nie. W celu adopcji proszę kontaktować się WYŁĄCZNIE ze mną. GG 5722414 email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GSM 691364660 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/76/6679725db2d3f1d5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/124/5a882c69443a0c8b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/104/aa894714a308db76.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/139/46b6e520130266c7.jpg[/IMG][/URL] Tak leży smutno, za każdym razem w kącie tego boksu. Czy wchodzi do budy? Szczerze wątpię. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/76/2589c6c4a35c0081.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/124/9942c8ffea7bb3c1.jpg[/IMG][/URL] [/quote]
-
Fiszka- owczarek francuski BRIARD - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mamy w Elblągu dwa dobermany, na zdjęciu widać 10 letnią sunię oddaną w sobotę, z powodu wyjazdu do Anglii. Wątek dobermanów: [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9058174#post9058174[/URL] -
Śliczna BULLTERRIERKA z ranami na ciele- JUŻ w NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Lamia, żadnego z tych hoteli już nie ma. -
[quote name='patrycja i sonia']to nie jest wytłumaczenie ... moim zdaniem jak jest członek z rodziny po za granica to w kazdej chwili moze chcec przyjadzdu wlasnej rodziny lub pozostania tam na stałe .... byłas tam az 3 mieiace i nie mogłas mnie i anie poinformowac wczesniej ???.... ja tez mam prawo do spedzenia wakacji z rodzicami ... i tak miałam ciezko polaczyc 2 psy razem ( spacery , zabawe ) i modliłam sie zeby sie nie po gryzły jak byly dwie suczki ... a moja jeszcze w czerwcu dostała cieczkie ... nie bylo mi latwo ... musialam zrezygnowac z kazdej przyjemnasci .... ale jk sie czegosc czlowiek podejmuje to chce to wykonac jak najlepiej dla tego psa... ale bylo mineło ...zycie toczy sie dalej ... choc brakuje mi jej jak nie wiem co ....dziekuje aniu ze mi pomogłaś w znalezienu jej domku ...[/QUOTE] A ja dziekuję tobie za opiekę nad Shillą. Główną zasługą tego, że Shilla ma taki wspaniały dom jest KWL i Przyjaciel Koni- serdeczne dzięki!
-
Śliczna BULLTERRIERKA z ranami na ciele- JUŻ w NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
U nas hotelu nie ma. Trzymajcie kciuki!