-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
cudne " maleństwo '' :evil_lol: p.Tomka a jak dużo do kochania ;)
-
[quote name='Siostra']Ja też podnoszę, hopaj do góry maleństwo. Aaaa, byłabym zapomniała - Bibi jest w dzisiejszym wydaniu GC Nowiny. Medialna bestyjka z niej:eviltong:[/quote] przeczytałam artykuł i cieszę się bardzo , że takie sprawy się nagłaśnia / ewidentne zaniedbania ludzi :angryy: którzy mają przecież służyc zwierzakom pomocą / a poza tym jak mówi p.Derwiszowa :lol: : [B][COLOR=blue]" Może nie kazdy to rozumie , ale psy tak jak ludzie , też czują ból[/COLOR] "[/B] [B]to zdanie to trzeba by rozplakatować po miescie może część ludzi by się zastanowiła gdy zostawia cierpiące zwierze / czy fizycznie czy psychicznie / bez jakiejkolwiek pomocy[/B]
-
no to lecę po nowiny :evil_lol:
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
propozycja przyjęta :evil_lol: jak bedzę sie wybierać do schronu to dam znać :loveu: -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak tak patrzę na te zdjęcia Mary co są na allegro i to tak sobie myslę może by jej zrobic nowe zdjęcia gdzieś na zewnątrz schronu , na trawie , wsród kwiatów ludzie to wzrokowcy a ona na prawdę jest o wiele ładniejsza niż na tych zdjęciach :loveu: ja mam tylko jeden problem nie mam aparatu cyfrowego , może kiedys dało by sie tak umówić jak będą robione zdjęcia przez Kasie , żebym przyjechała i bym ją wyprowadziła do zdjęć na trawę ja jej ostatnio zrobiłam zdjęcie przed schroniskiem w koniczynie / ale aparatem z telefonu / i słowo daję wygląda na nim jak biały pies haski w koniczynie - dużo korzystniej :multi: a może idąc za ciosem - p.Kierownik by się zgodził żebyśmy wyprowadzili tez kilka innych psiaków ażeby miały " sesje " poza schronem , nawet zielona trawa jest lepsza niż piasek , deski czy obite garki na zdjęciach :oops: to taka moja propozycja ale może warto ? -
Luce zyczymy powodzenia w nowym domu i duzo milosci
ewatr replied to eurydyka's topic in Już w nowym domu
ech Luka - tak czekasz a tu dalej cisza :-( -
Neruś odszedł..sam,niekochany..w schronisku :(
ewatr replied to zaba14's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ale ze mnie przystojniak : :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
podnosze temat :multi:
-
[B]śliczna sunia[/B] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/5830/63zz.jpg[/IMG] czy kasa to tylko na to konto czy ew. mozna w Rzeszowie w schronisku wpłacic i jakie kwoty sa orientacyjnie potrzebne / bo wpłacajac np.30 zł prowizja w moim banku to 8 zł toż to zdzierstwo dlatego pytam o inna mozliwosc /
-
Zółty labkowy...na leczeniu..A CO PO TYM..?? WRÓCI DO SCHRONU;(?
ewatr replied to Ewlee's topic in Już w nowym domu
Żółta mordka śliczna do góry :cool3: -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aga serdecznie dziękujemy :iloveyou: za aukcję razem z moim " wirtualnym psiakiem " Merunią :bye: -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Pandusia do góry :multi: -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
ewatr replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak jak Ulka 18 pisała wczesniej Ambo nadal jest chory / w trakcie leczenia w izolowanym boksie/ pod okiem weterynarza jak go wczoraj widziałam to przykurcze w łapkach miał i to spore oraz tiki P.Kierownik nie jest w stanie okreslic rokowan raczej Ambo do adopcji sie nie nadaje i nie wiadomo czy kiedyś sie nada piesek jest dobrze odżywiony i spokojny ale wygląda na to , że choroba pozostawiła trwałe ślady :placz: