Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. :multi: :multi: :multi: domku czekam na ciebie
  2. :multi: :multi: :multi: Kajtek szuka ..........ech !!!!!!!!!!
  3. cudne " maleństwo '' :evil_lol: p.Tomka a jak dużo do kochania ;)
  4. [quote name='Siostra']Ja też podnoszę, hopaj do góry maleństwo. Aaaa, byłabym zapomniała - Bibi jest w dzisiejszym wydaniu GC Nowiny. Medialna bestyjka z niej:eviltong:[/quote] przeczytałam artykuł i cieszę się bardzo , że takie sprawy się nagłaśnia / ewidentne zaniedbania ludzi :angryy: którzy mają przecież służyc zwierzakom pomocą / a poza tym jak mówi p.Derwiszowa :lol: : [B][COLOR=blue]" Może nie kazdy to rozumie , ale psy tak jak ludzie , też czują ból[/COLOR] "[/B] [B]to zdanie to trzeba by rozplakatować po miescie może część ludzi by się zastanowiła gdy zostawia cierpiące zwierze / czy fizycznie czy psychicznie / bez jakiejkolwiek pomocy[/B]
  5. no to lecę po nowiny :evil_lol:
  6. propozycja przyjęta :evil_lol: jak bedzę sie wybierać do schronu to dam znać :loveu:
  7. Jak tak patrzę na te zdjęcia Mary co są na allegro i to tak sobie myslę może by jej zrobic nowe zdjęcia gdzieś na zewnątrz schronu , na trawie , wsród kwiatów ludzie to wzrokowcy a ona na prawdę jest o wiele ładniejsza niż na tych zdjęciach :loveu: ja mam tylko jeden problem nie mam aparatu cyfrowego , może kiedys dało by sie tak umówić jak będą robione zdjęcia przez Kasie , żebym przyjechała i bym ją wyprowadziła do zdjęć na trawę ja jej ostatnio zrobiłam zdjęcie przed schroniskiem w koniczynie / ale aparatem z telefonu / i słowo daję wygląda na nim jak biały pies haski w koniczynie - dużo korzystniej :multi: a może idąc za ciosem - p.Kierownik by się zgodził żebyśmy wyprowadzili tez kilka innych psiaków ażeby miały " sesje " poza schronem , nawet zielona trawa jest lepsza niż piasek , deski czy obite garki na zdjęciach :oops: to taka moja propozycja ale może warto ?
  8. ech Luka - tak czekasz a tu dalej cisza :-(
  9. ale ze mnie przystojniak : :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  10. i żadnych nowych wiadomosci :-( zapomnieli o mnie czy co ?????? :placz:
  11. może tak by o sobie przypomniec na 1 stronie :cool3:
  12. podnosze temat :multi:
  13. Toż to faktycznie arystokrata [IMG]http://img61.imageshack.us/img61/5554/pepe34er.png[/IMG] [B][SIZE=5][COLOR=blue]Cudny pies [/COLOR][/SIZE][/B]
  14. [B]śliczna sunia[/B] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/5830/63zz.jpg[/IMG] czy kasa to tylko na to konto czy ew. mozna w Rzeszowie w schronisku wpłacic i jakie kwoty sa orientacyjnie potrzebne / bo wpłacajac np.30 zł prowizja w moim banku to 8 zł toż to zdzierstwo dlatego pytam o inna mozliwosc /
  15. Żółta mordka śliczna do góry :cool3:
  16. Aga serdecznie dziękujemy :iloveyou: za aukcję razem z moim " wirtualnym psiakiem " Merunią :bye:
  17. tak jak Ulka 18 pisała wczesniej Ambo nadal jest chory / w trakcie leczenia w izolowanym boksie/ pod okiem weterynarza jak go wczoraj widziałam to przykurcze w łapkach miał i to spore oraz tiki P.Kierownik nie jest w stanie okreslic rokowan raczej Ambo do adopcji sie nie nadaje i nie wiadomo czy kiedyś sie nada piesek jest dobrze odżywiony i spokojny ale wygląda na to , że choroba pozostawiła trwałe ślady :placz:
  18. o taka jestem piekna : tak sobie słodko śpie a tak kontempluje widoki :
  19. czekam na nowe zdjęcia może przyniosą wirtualnych opiekunów :cool3: a tak przy okazji Gonia - o jakich psiakach tak pięknie opowiadałas :eviltong: czy to są szczeniaki a może jakis zdjątko dla wyjasnienia jak wyglada Arisek / o ile posiadasz :evil_lol: /
×
×
  • Create New...