-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Bezłapcie szukaja domu -
To "małe carne" to sa szczeniaczki z mama niedawno sie urodziły i jak byłam w schronisku w połowie maja to zajmowały z mama pierwszy boks a Merunia była juz w złozonym przez P.Kierownika drugim boksie zobaczymy jak pójdzie zapoznanie obu Pan Kremowych oby sie udało
-
Neruś odszedł..sam,niekochany..w schronisku :(
ewatr replied to zaba14's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nerus szuka domu na 1 stronie ;) -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Misiu malutki hopamy:multi: -
Mary Jane jest w nowym boksie to te boksy w trakcie składania przez P.Kierownika / jednym z tych co P.Kierownik przywózł z Rzeszowskiego Kundelka / ma super warunki i jak się zgodzą z Nelą / kremową sunią z 90/ to będą tam razem. A wiek Neli to pan kierownik oceni w trakcie przeprowadzki jak sunia da sobie zaglądnąc w zęby.
-
czyli jednak nie ma takiej " posuchy " w adopcjach jak sie wydawało coś "drgnęło" moze to dobry znak A Ciocia Aga :lilangel: jak się wyszkoli na Allegro to nam wszystkie psiaki porozdaje do domów , czego wszystkim dogomaniakom a w szczególnosci psom Mieleckim Zyczę
-
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
niestety piesek nadal w schronie :placz: ma nowych mniejszych kolegów w boksie /po tym jak sunia odeszła za TM / szukamy dla niego wirtualnego opiekuna -
Ulka 18 pisała juz że Bonika założyła nowy wątek na pwp pod nazwa : " chętni do składania sie na wirtualna adopcje Mieleckich piesków " serdecznie zapraszamy do współpracy i podnoszenia tematu a moze jakis szczesciarz z wątku się Siostrze spodoba i go wspomoże:oops:
-
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/8981/boks102samiecmodszy92il4am.jpg[/IMG][/URL][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/9071/boks102samiecstarszy120wz2qy.jpg[/IMG][/URL] i co dalej mamy siedziec w malutkim kojcu takie "wielgachne" psy :???:
-
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
no to jak mam byc adoptowana to musze sie 1 strony trzymac zwłaszcza ze Ciocie narzekaja na zastój w adopcjach :placz: -
cała masa kciuków :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
-
taki wątek to mozna czytac bez konca i jeszcze te bombowe zdjecia zeby kazdy piesek ze schronu tak trafił tego im zycze
-
cudny wątek dopiero go przeczytałam , ale łzy szczescia mi poleciały są jednak dobrzy ludzie:lilangel: na tym swiecie gratuluje i życze wytrwałosci
-
czytam watek od poczatku i tylko moge powiedziec : moje gratulacje dla sprawnie przeprowadzonej akcji:klacz: a tak poza tym to jak pies moze w ciagu jednej doby od wyciagniecia ze schronu tak sie pieknie usmiechac ? dla samego tego usmiechu warto było - teraz to jeszcze "tylko" własny człowiek i pełnia szczescia :lol:
-
pomagamy w byciu na 1 stronie ;)
-
Maksio - już trzy lata czekam, a Ciebie nie ma :( MA DOM :)
ewatr replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
pokazuje sie , usmiecham i co ?:multi: -
jestem tu na stronie od listopada i usmiecham sie :lol: usmiecham :lol: a nikt mnie jeszcze nie wypatrzył ja czekam:placz: