Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. To "małe carne" to sa szczeniaczki z mama niedawno sie urodziły i jak byłam w schronisku w połowie maja to zajmowały z mama pierwszy boks a Merunia była juz w złozonym przez P.Kierownika drugim boksie zobaczymy jak pójdzie zapoznanie obu Pan Kremowych oby sie udało
  2. do przodu rzeszowiaki po wirtualnych panów:Dog_run: :Dog_run: :Dog_run:
  3. Nerus szuka domu na 1 stronie ;)
  4. Misiu malutki hopamy:multi:
  5. Mary Jane jest w nowym boksie to te boksy w trakcie składania przez P.Kierownika / jednym z tych co P.Kierownik przywózł z Rzeszowskiego Kundelka / ma super warunki i jak się zgodzą z Nelą / kremową sunią z 90/ to będą tam razem. A wiek Neli to pan kierownik oceni w trakcie przeprowadzki jak sunia da sobie zaglądnąc w zęby.
  6. czyli jednak nie ma takiej " posuchy " w adopcjach jak sie wydawało coś "drgnęło" moze to dobry znak A Ciocia Aga :lilangel: jak się wyszkoli na Allegro to nam wszystkie psiaki porozdaje do domów , czego wszystkim dogomaniakom a w szczególnosci psom Mieleckim Zyczę
  7. niestety piesek nadal w schronie :placz: ma nowych mniejszych kolegów w boksie /po tym jak sunia odeszła za TM / szukamy dla niego wirtualnego opiekuna
  8. Ulka 18 pisała juz że Bonika założyła nowy wątek na pwp pod nazwa : " chętni do składania sie na wirtualna adopcje Mieleckich piesków " serdecznie zapraszamy do współpracy i podnoszenia tematu a moze jakis szczesciarz z wątku się Siostrze spodoba i go wspomoże:oops:
  9. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/8981/boks102samiecmodszy92il4am.jpg[/IMG][/URL][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/9071/boks102samiecstarszy120wz2qy.jpg[/IMG][/URL] i co dalej mamy siedziec w malutkim kojcu takie "wielgachne" psy :???:
  10. no to jak mam byc adoptowana to musze sie 1 strony trzymac zwłaszcza ze Ciocie narzekaja na zastój w adopcjach :placz:
  11. cała masa kciuków :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  12. taki wątek to mozna czytac bez konca i jeszcze te bombowe zdjecia zeby kazdy piesek ze schronu tak trafił tego im zycze
  13. te 2 chłopaki to mi sen z oczu spedzaja :sleep2: :ghost_2: widze ich w wielkim ogrodzie przy pieknej willi a nie w małej klatce naprawde takich duzych psów to nikt nie chce ? :???:
  14. cudny wątek dopiero go przeczytałam , ale łzy szczescia mi poleciały są jednak dobrzy ludzie:lilangel: na tym swiecie gratuluje i życze wytrwałosci
  15. domek pilnie potrzebny - no ile mozna czekac :angryy: :loveu:
  16. czytam watek od poczatku i tylko moge powiedziec : moje gratulacje dla sprawnie przeprowadzonej akcji:klacz: a tak poza tym to jak pies moze w ciagu jednej doby od wyciagniecia ze schronu tak sie pieknie usmiechac ? dla samego tego usmiechu warto było - teraz to jeszcze "tylko" własny człowiek i pełnia szczescia :lol:
  17. pomagamy w byciu na 1 stronie ;)
  18. pokazuje sie , usmiecham i co ?:multi:
  19. sama miłosc do ludzi nie wystarczy trzeba jeszcze sie pokazywac Amor
  20. jestem tu na stronie od listopada i usmiecham sie :lol: usmiecham :lol: a nikt mnie jeszcze nie wypatrzył ja czekam:placz:
×
×
  • Create New...