-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aga :loveu: witam serdecznie po urlopie :multi: Mary tak jak Gosia pisała była w Rzeszowie i ja tez bo , złapała jakis kaszel i czekałam na p.wetke zeby sie dowiedziec co jest grane i jak bedzie leczona tak , że na aukcji to nie byłysmy my niestety:shake: -
[quote name='Patikujek_Zabrze']Jak mnie nie było a wczoraj to mój duch święty po schronisku podróżował:mad:??? A i mam 2 zdjęcia Kerego ale za kratkami chłopak tak się do wyjścia cisnie żę sama sobie z nim niestety nie poradzę:shake: [B] wkleje fotki za chwile:D[/quote] [/B] czekamy z uteskinieniem :evil_lol:
-
Luce zyczymy powodzenia w nowym domu i duzo milosci
ewatr replied to eurydyka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bodziulka'][B]Czemu nikt nie chce baterii o dużej pojemnosci energii na 4 łapkach?[/quote] [/B]no taka reklama to juz powinna przyniesc upragniony dom :cool3: -
[quote name='Ulka18'][FONT=Arial Black]Czy Bibi jest nadal w Kundelku? Wystawic ja na allegro? [/FONT][/quote] Aga wróciła :multi::multi::multi::multi: z wczasów witam serdecznie :loveu: Bibi jest nadal u naszej nieoceninej szefowej na tzw. tymczasie allegro bardzo wskazane :oops:
-
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beata J.']Był ktoś ostatnio u Baronka? Co u niego słychać????[/quote] brak nowych wiesci - my niestety zamiejscowi a tam 500 psiaków to nawet jak sie dopadnie kierownika to czasem trudno sie dokładnie dopytac o konkretnego psa :shake: moze jak beda robione nowe zdjecia Barona to beda i nowe wiadomosci :oops: -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
ewatr replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
dobrze nam chłopak zdrowieje :loveu: szukamy wiec nadal dobrego domu :multi: -
BOKSIO - Stał się CUD !!!! Jest w nowym domku !!!!
ewatr replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
no i wszystko normalnie - [B]pies kanapowy[/B] - czyli na swoim miejscu :evil_lol: pozdrowienia :loveu: -
[quote name='Aggie']a o "mojego" Gasparka nikt się nie pyta???:-( :-( :-( przeciez on taki śliczny jest... i wcale nie taki staruszek jak ciotka gonia go nazwała - 7 lat to jeszcze nie wiek...:lol: PS ja tez o nowe zdjecia poprosze[/quote] 7 lat to piekny wiek :evil_lol: dopiero dojrzały a nie żaden staruszek ale Gonia młoda jest to ma inna perspektywe :eviltong: a temat bierzemy do realizacji - tylko aparat musimy zdobyć i Gonia zdrowa musi byc , no i pieski chetne do współpracy :lol:
-
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
ewatr replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
nie choruj chłopak tylko domu szukaj :mad: -
[quote name='Maupa4']gonia - ja jeszcze raz w sprawie Harrego ... napisz cokolwiek. Byłam na stronie "kundelka" ale tam o nim nie ma nic (no jest jego zdjęcie i tylko tyle że staruszek). Wiktoria była młoda (a może wiesz co u niej) a taki staruszek to może potrzebuje czegoś więcej niż tylko "kaski". dobra wiem - najbardziej potrzebuje DOMU ... ale w moim przypadku "niestety tylko wirtualna adopcja"[/quote] Gonia nam troche niedomaga :oops: prosze o cierpliwosc :lol: jak sie wszystko ułoży to moze i zdjecie nowe Harrego zrobimy a Wiktoria ma sie dobrze w nowym domu była troche wątpliwosc jak sie zaaklimatyzuje w bloku ale powoli sie wszystko układa
-
BOKSIO - Stał się CUD !!!! Jest w nowym domku !!!!
ewatr replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
dwojga imion Maniek - Maksio :evil_lol: czekamy na fotki :loveu: -
Viris podziekowania przekazuje od psiaków :loveu: a w schronisku wszystko sie przyda i zostanie wykorzystane co do jednej tabletki juz P.Kierownik tego dopilnuje pozdrawiam serdecznie :bye:
-
to czekamy cierpliwie :eviltong: a póki co Kery do góry :multi:
-
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[B]Pandusia potrzebuje domu !!!!!!!![/B] [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/2750/panda8cl2.jpg[/IMG] -
[quote name='Arachne']Tygryski zamieściłam na stronce Dogs.pl, 4lapy.pl może tam ktoś się w nich zakocha są takie śliczne i wyglądają zupełnie jak moja psica.[/quote] dziekuje bardzo w imieniu psiaków :Rose: :Rose: one takie jakby zapomniane juz od jakiegos czasu :-( były na allegro ale nikt sie nie zainteresował a to piekne duże psy i bardzo potrzebuja ruchu i przestrzeni a w schronisku niestety nie ma wybiegów wiec juz od miesiecy siedza w ciasnym boksie :oops: a to jeszcze młode psiaki i zycie przed nimi
-
Niewidoma Viktoria-na Tymczasie-zostaje-Viktoria za TM.
ewatr replied to julia.zuzanna's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
do poniedziałku to tu ciotki uschna :evil_lol: z tesknoty bez zdjecia naszej miss:loveu: -
Sprocket kudlacz z Mielca-w nowym domu-MOZNA PRZENIESC :-)))
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beata J.']Sprockecika i owszem oglądają na allegro. Obecnie ma 2 obserwatorów, a ja jak zwykle robię sobie nadzieje[/quote] niech ogladaja i jeszcze niech sie szybko decydują :mad: bo im ktos to cudo sprzatnie z przed nosa :eviltong: -
Zółty labkowy...na leczeniu..A CO PO TYM..?? WRÓCI DO SCHRONU;(?
ewatr replied to Ewlee's topic in Już w nowym domu
no to płyna dobre mysli:angel: i kciuki tez zacisniete :thumbs: :thumbs: :thumbs: -
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
arystokrata :loveu: maszeruje na 1 strone :multi: -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
ida pieski na 3 łapkach na poszukiwania :oops: -
Maksio - już trzy lata czekam, a Ciebie nie ma :( MA DOM :)
ewatr replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
hopaj Maksior :eviltong: