Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. Aga :loveu: witam serdecznie po urlopie :multi: Mary tak jak Gosia pisała była w Rzeszowie i ja tez bo , złapała jakis kaszel i czekałam na p.wetke zeby sie dowiedziec co jest grane i jak bedzie leczona tak , że na aukcji to nie byłysmy my niestety:shake:
  2. [quote name='Patikujek_Zabrze']Jak mnie nie było a wczoraj to mój duch święty po schronisku podróżował:mad:??? A i mam 2 zdjęcia Kerego ale za kratkami chłopak tak się do wyjścia cisnie żę sama sobie z nim niestety nie poradzę:shake: [B] wkleje fotki za chwile:D[/quote] [/B] czekamy z uteskinieniem :evil_lol:
  3. [quote name='Bodziulka'][B]Czemu nikt nie chce baterii o dużej pojemnosci energii na 4 łapkach?[/quote] [/B]no taka reklama to juz powinna przyniesc upragniony dom :cool3:
  4. [quote name='Ulka18'][FONT=Arial Black]Czy Bibi jest nadal w Kundelku? Wystawic ja na allegro? [/FONT][/quote] Aga wróciła :multi::multi::multi::multi: z wczasów witam serdecznie :loveu: Bibi jest nadal u naszej nieoceninej szefowej na tzw. tymczasie allegro bardzo wskazane :oops:
  5. [quote name='Beata J.']Był ktoś ostatnio u Baronka? Co u niego słychać????[/quote] brak nowych wiesci - my niestety zamiejscowi a tam 500 psiaków to nawet jak sie dopadnie kierownika to czasem trudno sie dokładnie dopytac o konkretnego psa :shake: moze jak beda robione nowe zdjecia Barona to beda i nowe wiadomosci :oops:
  6. to my spokojnie pójdziemy na spacer :painting:
  7. dobrze nam chłopak zdrowieje :loveu: szukamy wiec nadal dobrego domu :multi:
  8. Arachne :loveu: a w Twoim podpisie to siostra naszych Gromków ale numer :eviltong:
  9. no i wszystko normalnie - [B]pies kanapowy[/B] - czyli na swoim miejscu :evil_lol: pozdrowienia :loveu:
  10. [quote name='Aggie']a o "mojego" Gasparka nikt się nie pyta???:-( :-( :-( przeciez on taki śliczny jest... i wcale nie taki staruszek jak ciotka gonia go nazwała - 7 lat to jeszcze nie wiek...:lol: PS ja tez o nowe zdjecia poprosze[/quote] 7 lat to piekny wiek :evil_lol: dopiero dojrzały a nie żaden staruszek ale Gonia młoda jest to ma inna perspektywe :eviltong: a temat bierzemy do realizacji - tylko aparat musimy zdobyć i Gonia zdrowa musi byc , no i pieski chetne do współpracy :lol:
  11. miła , sympatyczna , grzeczna , młoda i........... bez domu :-(
  12. nie choruj chłopak tylko domu szukaj :mad:
  13. [quote name='Maupa4']gonia - ja jeszcze raz w sprawie Harrego ... napisz cokolwiek. Byłam na stronie "kundelka" ale tam o nim nie ma nic (no jest jego zdjęcie i tylko tyle że staruszek). Wiktoria była młoda (a może wiesz co u niej) a taki staruszek to może potrzebuje czegoś więcej niż tylko "kaski". dobra wiem - najbardziej potrzebuje DOMU ... ale w moim przypadku "niestety tylko wirtualna adopcja"[/quote] Gonia nam troche niedomaga :oops: prosze o cierpliwosc :lol: jak sie wszystko ułoży to moze i zdjecie nowe Harrego zrobimy a Wiktoria ma sie dobrze w nowym domu była troche wątpliwosc jak sie zaaklimatyzuje w bloku ale powoli sie wszystko układa
  14. dwojga imion Maniek - Maksio :evil_lol: czekamy na fotki :loveu:
  15. Viris podziekowania przekazuje od psiaków :loveu: a w schronisku wszystko sie przyda i zostanie wykorzystane co do jednej tabletki juz P.Kierownik tego dopilnuje pozdrawiam serdecznie :bye:
  16. to czekamy cierpliwie :eviltong: a póki co Kery do góry :multi:
  17. [B]Pandusia potrzebuje domu !!!!!!!![/B] [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/2750/panda8cl2.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Arachne']Tygryski zamieściłam na stronce Dogs.pl, 4lapy.pl może tam ktoś się w nich zakocha są takie śliczne i wyglądają zupełnie jak moja psica.[/quote] dziekuje bardzo w imieniu psiaków :Rose: :Rose: one takie jakby zapomniane juz od jakiegos czasu :-( były na allegro ale nikt sie nie zainteresował a to piekne duże psy i bardzo potrzebuja ruchu i przestrzeni a w schronisku niestety nie ma wybiegów wiec juz od miesiecy siedza w ciasnym boksie :oops: a to jeszcze młode psiaki i zycie przed nimi
  19. do poniedziałku to tu ciotki uschna :evil_lol: z tesknoty bez zdjecia naszej miss:loveu:
  20. [quote name='Beata J.']Sprockecika i owszem oglądają na allegro. Obecnie ma 2 obserwatorów, a ja jak zwykle robię sobie nadzieje[/quote] niech ogladaja i jeszcze niech sie szybko decydują :mad: bo im ktos to cudo sprzatnie z przed nosa :eviltong:
  21. no to płyna dobre mysli:angel: i kciuki tez zacisniete :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  22. arystokrata :loveu: maszeruje na 1 strone :multi:
  23. ida pieski na 3 łapkach na poszukiwania :oops:
×
×
  • Create New...