Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. [quote name='Ulka18']Wg mnie to normalne, kochane, ale bardzo smutne psy.[/quote] :( :( :( szkoda bardzo Boyka tez... Boyeczka ma chociaz szanse na hotelik ech... gdzie ta wygrana w totka ? [quote name='agata51'] Pewnie pora wyróżnić alegratki?[/quote] ano pora ...;)
  2. I na koniec najgrzeczniejsza z całej bandy Frezia dziewczynka :lol: [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/734/zmianarozmiarureexposurb.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/7683/zmianarozmiarureexposurl.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG]
  3. Freazak 4 [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/3571/zmianarozmiarureexposurob.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7476/zmianarozmiarureexposurg.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/1720/zmianarozmiarureexposurx.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/7683/zmianarozmiarureexposurl.jpg[/IMG]
  4. Frezak 3 [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/536/zmianarozmiarureexposurc.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/7683/zmianarozmiarureexposurl.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/734/zmianarozmiarureexposurb.jpg[/IMG]
  5. Frezak 2 [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/1720/zmianarozmiarureexposurx.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/1720/zmianarozmiarureexposurx.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG]
  6. [COLOR=DarkOrchid][B]Przedstawiam dzieciaki Frezji : Małe , grubasne i bardzo rozbrykane :eviltong: i na dokładke 4 psy i tylko 1 sunia . Frezak 1 [/B][/COLOR] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5172/zmianarozmiarureexposurrt.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7200/zmianarozmiarureexposuro.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/8890/zmianarozmiarureexposurr.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Moniek193']Nie ma sprawy, oby to tylko coś pomogło..:placz:[/quote] hihihi chyba pomogło :multi: bo [COLOR=DarkOrchid][B][SIZE=3] obie sunie dzis juz pojechały do domu !!!![/SIZE][/B][/COLOR] Jedna do Lublina druga tu w Rzeszowie powodzenia GWIAZDY :loveu::loveu:
  8. [quote name='Paulina_mickey']Masz może zdjęcie mamy tych maluszków?[/quote] Mamy nie mam tylko malców Majka przysłała na komorke do wystawienia ...
  9. Byłam na wyjezdzie dlatego nie miałam dostepu do neta ale juz jestem i zagladam ;)
  10. Nadrobiłam troche zdjec Antosia cuuuuuuuuudne ma teraz życie :loveu:
  11. no ale czasem podniesc tez nie zawadzi ;)
  12. witam psa wegetarianina :evil_lol:;) a zeby sie nie czuł dziwny to moj Arni uwielbia kolby kukurydzy :)
  13. Depuch to juz wstyd tak sie zasiedziec w schronisku...:placz:
  14. Bajerku ['] tak mi przykro ...sekundowałam Ci szczerze choc z oddali ... myslami jestem z Toba Kasiu !
  15. Nasz cudny Amisiek z piwnymi oczami :loveu:
  16. puk puk jestescie ?:lol:
  17. Moniek zdjecia wszytskie podprowadziłam :eviltong: bo sa przesliczne : [URL="http://www.allegro.pl/item729274161_czekolada_i_wanilia_szczeniaczki.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/729/27/41/729274161[/IMG][/URL][URL="http://www.allegro.pl/item729274161_czekolada_i_wanilia_szczeniaczki.html"][COLOR=#505050]Czekolada i Wanilia szczeniaczki[/COLOR][/URL] wystawiam tez czarne kulki : [URL="http://www.allegro.pl/item736658295_szczeniaczki_z_rzeszowskiego_schroniska_1.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/736/65/82/736658295[/IMG][/URL][URL="http://www.allegro.pl/item736658295_szczeniaczki_z_rzeszowskiego_schroniska_1.html"][COLOR=#0d58ac]Szczeniaczki z rzeszowskiego schroniska 1[/COLOR][/URL] Patrzec juz nie moge na ta ilosc hutrowa malców w schronisku ...ech...:-(
  18. [B][COLOR=darkorchid]to jeszcze buzi Dudkowi i dam ci spokoj :eviltong:;)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc][/COLOR][/B] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9092/zmianarozmiarureexposurh.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkorchid]no i tak ma byc :p[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc][/COLOR][/B] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG]
  19. a to prosze tego lisia jeszcze troszke :lol: [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1025/zmianarozmiarudsc04538.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/3961/zmianarozmiarudsc04537.jpg[/IMG]
  20. Handel zwierzakami :placz: [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=6afdba8737fca07f"][IMG]http://images8.fotosik.pl/88/6afdba8737fca07fm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6afdba8737fca07f.html"][/URL] Psiak o ktorym pisze Paulina juz bezpieczny w schronisku : [IMG]http://www.rsoz.superhost.pl/images/zoom/URJTHY/BEREK_09-034.jpg[/IMG] [quote]Paulina_mickeyMam prośbę, zarknijcie dziewczyny, które psiaki już są na naszej klasie a które ze stronki jeszcze wrzucić [B][URL="http://nasza-klasa.pl/profile/24289643/gallery"][COLOR=#000000]Logowanie do nasza-klasa.pl[/COLOR][/URL][/B] [/quote] zerkne wieczorem i dam znac :lol:
  21. [COLOR=DarkOrchid][B]No nareszcie przytulanie :loveu:[/B][/COLOR] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG]
  22. A to prosze Dudloka z wczoraj :lol: [COLOR=DarkOrchid][B]ej no przytulaj Dudka no co tak bezczynnie siedzisz ???:mad: Tu jestem !!![/B][/COLOR] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG]
  23. Juz jestem z obrobionymi zdjeciami najsliczniejszego Punia pod słoncem :loveu: zobaczcie to bo ja wymiekłam :loveu::loveu::loveu: cos pieknego :p [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/3046/zmianarozmiarudsc04539.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/804/zmianarozmiarudsc04540.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2213/zmianarozmiarudsc04541.jpg[/IMG]
  24. [quote name='RUTA93']Przeczytałam wątek i zapisałam się na przyjaciółkę Groszka. [/quote] A zapraszamy do Gronia zapraszamy :lol:
×
×
  • Create New...