-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
[quote name='czarnula']W sobote gdzie sie spotykacie w rzeszowie bo albo z mezem pojedziemy za wami do azylu albo podamy zakup. Bedzie potrzeba tyle osób bo jak dobrze licze wybiera sie w sumie 6 osób. Niech wypowiedza sie bardziej doswiadczeni czy jeszcze my 2 to nie za duzo jak na pierwsza wizyte?? Jeszcze sie dokładnie umowimy na spotkanie w Rzeszowie ale mysle ze najlepiej bedzie: w sobote pod Kundelkiem na ul.Ciepłowniczej około godziny 12 .00 Nie byłam jeszcze u Majki i trudno mi powiedziec jak tam wszystko wyglada na miejscu . Ale trzeba pojechac i zobaczyc na własne oczy ... Jezeli Czarnula jestes zainteresowana kontaktem ze mną to moge podac na Pw telefon i sie zdzwonimy :lol: bo do soboty jeszcze pare dni i moze sie cos jeszcze zmienic w planach ;) Kolezanka bedzie sie najprawdopodobniej jutro kontaktowac z Majka i uprzedzi ja o naszych odwiedzinach .
-
[quote name='maciaszek'] Znudzony bowiem oczekiwaniem na wypisanie papierków przestał się plątać i [B]usiadł na krześle[/B] :evil_lol:. [/quote] Zaraz padne :laugh2_2:oczami wyobrazni widze juz ten słodki widok :evil_lol: A te jenoty tez suuuuper Ty to maciaszku zawsze jezdzisz w takie fajne miejsca :lol::multi:
-
[quote name='Ulka18']Boyka byla juz dzisiaj rano u weta, dostala zastrzyki na wzmocnienie, przeciwbólowe na stawy i od razu odzyskala werwe. Tydzien ma dostawac zastrzyki, potem do kontroli ma sie zglosic. Mam pelny opis, jak chcecie moge wkleic (ale bez tlumaczenia).[/quote] Boyeczka odzykuje werwe - brawo :multi::multi::multi: od rana mi sie humor poprawił :lol: Trzymam kciuki za brykanie po łace [SIZE=1]/ no takie moje marzenie dla niej ;) /[/SIZE]
-
[quote name='Gibutkowa'] ewatr - co to jest to coś na Twoim awatarku? Bo rozumiem że zwierzę.. ale taka poza że nie wiadomo co to dokładnie za ufoludek :lol: No i calkiem dobrze rozumiesz :eviltong: to zwierze tak wlasnie lezało jak było małe :evil_lol: a obecnie jest juz panem w srednim wieku : i znajduje sie w moim podpisie z napisem Armanii :loveu: Poker wszystko sie przyda :p
-
RZESZÓW - wątki i ogłoszenia psów ze schroniska Kundelek
ewatr replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
dzisiejsze wydanie : [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b60c231de279bf8a"][IMG]http://images6.fotosik.pl/532/b60c231de279bf8am.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Basia1968']Tylko jednej "tasieńki" nie widać:cool3::cool3: ....... Ewusia zapewne w stawiku za małymi łabądkami płynie :evil_lol::evil_lol:[/quote] A nieprawda :eviltong: w tym czasie obżerała sie o takimi smakołykami : [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/7200/zmianarozmiarureexposuro.jpg[/IMG] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=2ea37mbwKC4"]YouTube - Obraz 226[/URL]
-
[quote name='Moniek193']Ile fot:loveu: [B]Raj dla oczu:loveu:[/B] [/quote] [B][COLOR=darkorchid]Jak Raj - to wstawiamy dalej ....[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]obiecałam ze skoncze Kudowa i skoncze chocby koło "bozegonarodzenia" :eviltong:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid] [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid][/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]Czasem trza było po tym bobrowaniu odpoczac a gdzie sie najlepiej odpoczywa ? Wiadomo na panskim łozku :diabloti:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc][/COLOR][/B] [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/5562/zmianarozmiarureexposurp.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkorchid]Wypoczety mogłem wyruszyc na łabądki i kaczuszki :p[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc][/COLOR][/B] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/7476/zmianarozmiarureexposurg.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/3526/zmianarozmiarureexposura.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/1345/zmianarozmiarureexposurmyb.jpg[/IMG] [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/4327/zmianarozmiarureexposurn.jpg[/IMG]
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=blue]toż to bóbr a nie pies:evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/quote] [QUOTE]Paulina_mickeyCytat: Napisał [B]Anula & Bono[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f612/jestem-sliczny-apetyczny-goldek-armani-mam-na-imie-kto-mnie-zna-zrozumie-37665-post12884090/#post12884090"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I][COLOR=blue]toż to bóbr a nie pies:evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/I] [URL="http://img149.imageshack.us/img149/3018/zmianarozmiarureexposurrjm.jpg"][COLOR=#000000]http://img149.imageshack.us/img149/3...exposurrjm.jpg[/COLOR][/URL] To chyba najpiękniejszy bóbr jakiego widziałam :evil_lol::loveu::loveu::loveu: [/QUOTE] [B][COLOR=darkorchid]No nacie racje - cos z bobra to on na 100% ma - patrzac po ilosci zezartych kiji w bieszczadach[/COLOR][/B] :diabloti: [QUOTE]ChikinchanProszę, proszę! Ale się Armani wyurlopował ;-) Wszystko było- i zwiedzanie, i podziwianie sztuki (tak na marginesie, to z Armaniego jest taka piękna 'sztuka', że jestem pewna, że znalazło się dużo chętnych, żeby go podziwiać :p) i plenery i jaskinie, nawet porządny patyk do pogryzienia się znalazł :razz: Dbają Państwo o Arnika, dbają :loveu: I jeszcze w Bieszczady zawiozą na kolejne przygody! Żyć, nie umierać! :mdrmed::cool2: Pozdrowienia! :calus: :hand: [/QUOTE] [B][COLOR=darkorchid]No "zaopiekowany" to gosc jest :eviltong: troche my mu dogadzamy troche sam wymusi i jakos w miare da sie zyc ;) [/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc][/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Witaj Chikinchan :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc][/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img225.imageshack.us/img225/8829/zmianarozmiarureexposurv.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/1091/zmianarozmiarureexposurw.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG] Pozdrowienia dla Pakunia i Rodziny :loveu:
-
Mam zdjecia Pakunia z terazniejszosci :loveu: Psiula rozrabia i ma sie znakomicie ...ma nowa kolezanke tzn.ma ja juz kilka miesiecy ;) ale mysmy jej tu jeszcze nie przedstawiali .. [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/1720/zmianarozmiarureexposurx.jpg[/IMG]
-
RZESZÓW - wątki i ogłoszenia psów ze schroniska Kundelek
ewatr replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
[quote]A Babcia jest Mańkiem... bo wygląda na rozważną iiii rozsądną tak jak Maniek :evil_lol: [/quote] Nie jestem całkiem pewna czy bycie Mankiem to dobrze ?:cool3::evil_lol: No ale musze zdac sie na wnuczke i zaufac jej zdaniu [SIZE=1]/ bo filmu nie oglądałam /... [/SIZE][SIZE=2]ale rozsadna brzmi niezle :lol:[/SIZE] A wracajac do watku : [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=515617d2d80626e8"][IMG]http://images6.fotosik.pl/532/515617d2d80626e8m.jpg[/IMG][/URL] znalazłam tez fajny tekst o schronisku ... [B][COLOR=darkorchid]" Bo w schronisku, proszę Pani to jest trochę jak w domu dziecka, nosy poprzyklejane do szyby, stukot łapek i ciągłe kolejki do toalety, no i wyczekiwanie, ciągłe, że może w końcu po mnie przyszła ta Pani? Może zatrzymany na dłużej wzrok tego Pana mówi, że dziś ja opuszczę to miejsce by zasiąść na jego kolanach? I rozczarowania, kiedy widzisz sylwetki ludzi, którzy odchodzą śledzone pełnymi jeszcze nadziei oczami, odprowadzane cichymi słowami: nie zostawiaj mnie, proszę... Bo w schronisku proszę Pani, to jest trochę jak w poczekalni, jedni przychodzą, drudzy odchodzą, wszyscy z niecierpliwością oczekują, kiedy wybije TA godzina. Niby razem a jednak każdy osobno. Jedni wciąż pełni nadziei, że to już, niebawem, za chwilę inni już bez emocji, bez wiary... Ile można czekać na pociąg, który ma setki łez opóźnienia?... Mruczek ze Schroniska "[/COLOR][/B] -
"Zaopiekuj się mną"... póki jeszcze czas. Schroniskowi SENIORZY z Rzeszowa
ewatr replied to Tuuli's topic in Już w nowym domu
Maszerowałam w sobote cały czas koło ciotki ... odganiałam inne psy - oczywiscie najbardziej odganiałam Burke :eviltong: [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/609/obraz014zv.jpg[/IMG] -
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina_mickey'] Może będę miała okazję w końcu poznać Ciebie śliczna osobiście :loveu:[/quote] Moze ...o ile Buras nie schowa sie do budy i nie odmówi zapoznania :evil_lol:;) -
Nowy goldas :loveu: na dogo to i nas nie mogło zabraknąc ;) Witamy sie :multi: Kurcze jak ja Ci zadroszcze takiego małego szkraba moje 5 lat temu było takie małe :cool3: i sliczne !
-
To ja - złoty cocker spaniel Duduś! MAM NOWY DOM!!!
ewatr replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.youtube.com/watch?v=0aERXTONRw0]YouTube - Obraz 030[/url] -
[quote name='Ulka18']Relacja nt. Boyki i Marena. Biedna Boyeczka ma problemy z chodzeniem, lapinki ją bolą, gdy idzie po asfalcie. Musi chodzic po trawie i tylko ok. 15 minut. Ma problemy ze stawami i z sercem, wiadomo po tylu latach, jutro wizyta u weta. Jest napisane, ze Boyka to absolutnie fantastyczna sunia pelna wdzieku. W domu jest grzeczna, cichutka, bardzo lubi dzieci i ladnie jezdzi samochodem. Wiele milych slow jest tez nt. Marena mixa collie.[/quote] Biedna Boycia ...w koncu 4 lata w zamknietym boksie musi sie jakos odbic na łapkach i ich kondycji , zeby serducho było zdrowe to łapki sie powoli poprawia ... Sliczne to zdjecie -takie domowe :loveu: [URL]http://img178.imageshack.us/img178/9949/bilder010.jpg[/URL] Bardzo mi tu Boyka przypomina [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/homer-z-poderznietym-gardlem-zamieszkal-u-doti200-happy-end-123431/index74.html"]Tarnobrzeskiego Homerka[/URL] ;)
-
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
ewatr replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka'] A tu trochę fotek stada: [URL="http://picasaweb.google.pl/karmatsetenlhamo/KoscIKaczka#"]Picasa Web Albums - Aśka - kość i kaczka[/URL][/quote] Super te foty a podpisy jeszcze lepsze :evil_lol: zwlaszcza te z czekania w kolejce :laugh2_2: -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[FONT=Book Antiqua][COLOR=Blue][B][SIZE=3]Bajeczka poszła dzis do domu :multi::multi::multi: [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/761/bajka09013.jpg[/IMG] -
[quote name='gosiulaa']U Maruchny wierszyka nie pisałam... więc zrobię to teraz! :diabloti: Chociaż ostatnio brak weny twórczej mi dokucza :roll: Jestem sama już od lat... Skazał mnie życiowy kat. Na cierpienie już do końca... Gdzie się schował mój obrońca? Który miłością smutek zwalczy... Bo potrzebuję z miłości tarczy. Więc pokaż swą twarz i spójrz w me oczy... Być może mój widok Cię zauroczy!:p ...................:diabloti:[/quote] Ale mam zdolna wnuczke :p ;)
-
Przywiazali na przystanku ze złamana łapą Rzeszów:( JUZ W SWOIM DOMU :)))
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Trzymajcie za nas kciuki. Strasznie się boję tych wakacji.[/quote] Trzymamy :happy1: -
Boyeczko az mi sie oczy spociły :placz: ale tym razem z radosci :multi::multi::multi: [URL]http://img406.imageshack.us/img406/5832/dsc1511.jpg[/URL] Jeszcze tylko ta klatka na transport i potem ja otworza i wreszcie sunieczko pobiegasz jak na psa przystało :multi: Dziękuje za te zdjecia z wyjazdu ! Tak bym chciała to zobaczyc na zdjeciu :lol:;)...Boyke w biegu...
-
[quote name='Paulina_mickey']No plan jest taki. Wyjazd, jesli sie nic nie zmieni jest za tydzień w sobotę. My czyli ja,Marlena:mad:, Basia i mój tż jedziemy z Tarnobrzega do Rzeszowa. Tam spotkamy się z dziewczynami Ewą i Gosią?(dobrze zapamiętałam Ewa?:oops:),gdzie to jeszcze się ustali. :cool3: Tylko tak żebyśmy się odnalezli:diabloti: No a potem pojedziemy do Majki. Jak ktoś mieszka na trasie Tarnobrzeg-Rzeszów to możemy zabrać jedną osobę jeszcze lub jakieś rzeczy. I dziewczyny jak to zrobimy?Będziemy się składać na jakieś jedzonko itd, czy każdy po prostu załatwi co może i ile może a potem przekażemy to?[/quote] Plan jest dobry :lol: ... Marlenka widze jedzie pod kara chłosty :eviltong: a nie lepiej Marleko po dobroci ?;) Gosie dobrze zapamietałas :lol: Ja mysle ze na pierwszy raz niech kazdy zabierze co moze , jak sie rozejrzymy w potrzebach na miejscu to wtedy mozna bedzie sie ewentualnie na cos konkretnego zbierac .. Poza karma dla zwierzakow w kazdych ilosciach , przydadza sie srodki czystosci / proszki do prania , mydła , płyny do mycia naczyn itp.../ miski metalowe , garnki , koce ...
-
Czeko vel Kompas w DT w Poznaniu-zostaje na stałe!!!!!
ewatr replied to bumerang's topic in Już w nowym domu
Czekus jak z bajki :loveu: [URL]http://images38.fotosik.pl/193/0a1d3e3b4e861a53.jpg[/URL] pozdrawiam :lol: tez mamy zdjecia pod ta fontanna ...