-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
[quote name='Koperek'][SIZE=1][I]Widzę, że moja relacja + foty zrobiły na wszystkich takie wrażenie, że zaniemówili :D To może relacja następna + zdjątko odetka towarzystwo?[/I] ;)[/SIZE] [/quote] To przez to dogo :placz: ja wszytsko oglądnełam i nawet juz napisałam i mi zjadło :placz:... tom sie zezliła i 2 raz nie pisałam ;)
-
Ale sexowny tyłek :diabloti:;) [url]http://i499.photobucket.com/albums/rr351/mike17pl/tn_Obraz201.jpg[/url]
-
[B][COLOR=darkorchid]I musze sobie powstawiac kilka kamienic bo sie nimi zwyczajnie zachwyciłam .Ja bo pies mniej :evil_lol: bo huki były na starówce bo nagrywali teledysk[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc][/COLOR][/B] [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/8058/zmianarozmiarureexposurz.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkorchid][URL="http://www.youtube.com/watch?v=Sx8uE0FKzFQ"]YouTube - Obraz 339[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]i on oczywiscie przy pierwszych brawach ogon pokulił i wyprowadził Pana poza Stare Miasto na cichy skwerek :cool3:[/COLOR][/B] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/811/zmianarozmiarureexposurshl.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/8829/zmianarozmiarureexposurv.jpg[/IMG]
-
[quote name='Minerva']Wpadamy z rewizytą :hand: Armani jest świetny :loveu: Pozazdrościć wojaży z psiakiem :roll:. Będziemy wpadać częściej, pozdrawiamy.[/quote] [B][COLOR=purple]Witaj goldenkowa Panciu ;):loveu: u Armaniego [/COLOR][/B] [B][COLOR=#800080][/COLOR][/B] [B][COLOR=#800080]a my wracamy jeszcze do Wrocławia ktory Armani tez odwiedził :[/COLOR][/B] [B][COLOR=#800080][/COLOR][/B] mijamy dworzec ... [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/3733/zmianarozmiarureexposurzma.jpg[/IMG] Idziemy w kierunku Starego Miasta .. [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5698/zmianarozmiarureexposurngl.jpg[/IMG]
-
[quote name='Basia1968']ja też chceeeee:placz::placz: takie mniamuśneeeee:loveu::loveu:[/quote] [B][COLOR=darkorchid]A zebys wiedziała Basiu wyjatkowo były pyszne takie TRUSKAWKOWE a ten mus na dnie ...no niebo w gebie ech :lol:[/COLOR][/B] [quote]maciaszek Toż on pół łóżka zajął. A może i więcej? ;-) [/quote][B][COLOR=darkorchid]A bo on malutki piesek jest :eviltong: tak ja Twoj to i troszke miejsca zajmuje ...a wogole to łozka były jakies takie wąskie ;) [/COLOR][/B][url=http://www.adopcje.org/user305-0.html][img]http://www.adopcje.org/signature/sygnaturka305.jpg[/img][/url]
-
O cielatko pływa :eviltong: jak na goldasa przystało :loveu: [url]http://images41.fotosik.pl/195/6f1c4f9937a149cdmed.jpg[/url]
-
Kaj-złoty piczer średni - MA DOM!!!!!!!!!!!!!!
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosiulaa']Jego serce nadal czeka... :roll:[/quote] I to niestety 100% racji :-( -
[quote]ChikinchanCytat: Napisał [B]ewatr[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1163/wlasciciel-chcial-ja-utopic-ma-10-lat-w-schronisku-juz-4-marusia-z-rzeszowa-15373-post12958683/#post12958683"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I]A to nie ja :eviltong: to moja Mati ..[/I] [I]a ja tylko spijam "smietane " z jej poczynań :diabloti:[/I] [B]O! To z tą śmietaną masz prawie jak Bureczka :mdrmed:[/B] Cytat: Napisał [B]ewatr[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1163/wlasciciel-chcial-ja-utopic-ma-10-lat-w-schronisku-juz-4-marusia-z-rzeszowa-15373-post12958683/#post12958683"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I]dodam ze malenstwo ma dzis 16 lat ... czyli ja juz mam ze 70 :crazyeye:[/I] Cytat: Napisał [B]gosiulaa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1163/wlasciciel-chcial-ja-utopic-ma-10-lat-w-schronisku-juz-4-marusia-z-rzeszowa-15373-post12960144/#post12960144"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I]Babciu wcale nie musisz być taka stara!! Skoro Mati dała radę w wieku 10 lat wydać na świat mnie... to Ty spokojnie możesz mieć 40-stkę :evil_lol::loveu:[/I] [B]100% racji! Do tego jesteś Babcią na czasie: śmigasz po internecie, zdjęcia i filmiki wstawiasz i w ogóle technika Ci nie straszna :cool: Tak trzymać! :thumbs:[/B] Pozdrowienia dla całej Rodzinki! :p [/quote] [B][COLOR=darkorchid]No wkoncu Burka tez pies rodzinny tak ze cos ze mnie ma :lol: albo ja z niej ? :hmmmm:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Dzieki Chikinchan za wsparcie moralne :eviltong: bo własnie wyczytałam ze [/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc][COLOR=slategray]"człowiek wtedy naprawde jest stary gdy to powie w towarzystwie a nikt nie zaprzecza i sie nie smieje[/COLOR] " [/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc].... czyli jeszcze nie jest zle :evil_lol:[/COLOR][/B] Ale dosc juz o wieku bo sie zaczne stresowac :evil_lol: Marusia hop !
-
[quote name='HuSkYy-Paulina-94']jak narazie ona ma 15 lat :p a w zasadzie jeszcze 14 :evil_lol::evil_lol::cool3: wiec mozesz miec 68 lat :D:D[/quote] [B][COLOR=darkorchid]A bardzo Ci dziękuje za 68 :eviltong: pocieszyłas mnie :mad:[/COLOR][/B] [quote]gosiulaa O tak... mam 14 lat, czyli jeszcze młodsze ze mnie maleństwo :roll::diabloti: Boszzzz... Babciu wcale nie musisz być taka stara!! Skoro Mati dała radę w wieku 10 lat wydać na świat mnie... [B]to Ty spokojnie możesz mieć 40-stkę[/B] :evil_lol::loveu: [/quote] [B][COLOR=darkorchid]Idac za tokiem rozumowania to ja nawet moge miec 34 :diabloti:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]/ w koncu dzieci ida w slady matki czyli ja tez 10 :eviltong: /[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]i tego sie trzymamy ....;) [/COLOR][/B]
-
Grochu chce do ludzi !!!
-
[IMG]http://img169.imageshack.us/img169/4012/zmianarozmiarureexposurf.jpg[/IMG]
-
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=#ff00ff]MA DOM !!!! :smile:))[/COLOR][/B][IMG]http://img222.exs.cx/img222/6240/fcret4pv.gif[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/205/zmianarozmiarureexposurli.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/2262/reexposureofobraz104.jpg[/IMG] [IMG]http://img2.imageshack.us/img2/5364/reexposureofobraz105.jpg[/IMG] -
RZESZÓW - wątki i ogłoszenia psów ze schroniska Kundelek
ewatr replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina_mickey']Ogłoszenia dla Rudego, zrobione przez Tomka, z forum collie [/quote] Bukiet dla Tomka w podziekowaniu [IMG]http://i64.photobucket.com/albums/h170/Candyska/cutegify52.gif[/IMG];) -
RZESZÓW - wątki i ogłoszenia psów ze schroniska Kundelek
ewatr replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
[quote name='psiulka'] :hmmmm: Ten za wybiegami czy ten obok drogi dojazdowej?[/quote] Ten obok drogi dojadowej :p -
błagamy o szansę dla pięknego Kubusia! MA DOM:) wielkie oblewanie!!! :)
ewatr replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
No Pancia Kubusiowi sie faktycznie udała :lol: az oczu od nich oderwać nie mozna tacy ładni :loveu: Pozdrowienia dla domu Kubusiowego ! -
Rzeszowkie psiaki z "Kundelka" - zdjęciowy wątek zbiorczy
ewatr replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=darkorchid]GAJ - trafił do schroniska w sierpniu 2009 r. mając ok. 3 lat.[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]To drobny, szczupły piesek. [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]Bardzo przyjazny i pocieszny. [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]Chętny do zabawy i bardzo żywiołowy. [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]Nie lubi zostawać sam w boksie bo wtedy piszczy i szczeka za towarzystwem człowieka..[/COLOR][/B] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/2710/obraz025hr.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/4139/obraz026a.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/2309/obraz028b.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/9558/obraz029l.jpg[/IMG] -
Krynia hop....:loveu:
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Taki Depuch smutas przy tych kratach :-( -
[URL="http://www.allegro.pl/item743464540_pies_w_typie_dobermana.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/743/46/45/743464540[/IMG][/URL][URL="http://www.allegro.pl/item743464540_pies_w_typie_dobermana.html"][COLOR=#505050]Pies w typie dobermana[/COLOR][/URL]
-
"Zaopiekuj się mną"... póki jeszcze czas. Schroniskowi SENIORZY z Rzeszowa
ewatr replied to Tuuli's topic in Już w nowym domu
Malawaszka :p YES YES YES !!!!!:eviltong: [SIZE=3][COLOR=darkorchid][B]Czyli Cosia w piatek jedzie do domu do W-wy !!![/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=#9932cc][/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/3143/obraz015zm.jpg[/IMG] Pastwo kontaktowali sie z kierowniczka i w piatek maja po nia przyjechac :lol: [SIZE=3][COLOR=darkorchid][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkorchid][/COLOR][/SIZE] -
[B][COLOR="DarkOrchid"]Clockowa czy to Twoj brzuch ???:crazyeye::crazyeye::crazyeye: [url]http://images6.fotosik.pl/531/4f105de93dde3b3e.jpg[/url] Normalnie Was nie mozna nawet na marny rok :eviltong:samych zostawic :eviltong:od razu jakies rewelacje :loveu: Z tego co podczytuje to tu niektórzy przec pomagaja :evil_lol:jakby co to i ja sie moge dołaczyc w koncu mam wprawe :eviltong:[/COLOR][/B]