-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
I na koniec najgrzeczniejsza z całej bandy Frezia dziewczynka :lol: [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/734/zmianarozmiarureexposurb.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/7683/zmianarozmiarureexposurl.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
Freazak 4 [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/3571/zmianarozmiarureexposurob.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7476/zmianarozmiarureexposurg.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/1720/zmianarozmiarureexposurx.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/7683/zmianarozmiarureexposurl.jpg[/IMG] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
Frezak 3 [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/536/zmianarozmiarureexposurc.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/7683/zmianarozmiarureexposurl.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/734/zmianarozmiarureexposurb.jpg[/IMG] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
Frezak 2 [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/1720/zmianarozmiarureexposurx.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/1720/zmianarozmiarureexposurx.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkOrchid][B]Przedstawiam dzieciaki Frezji : Małe , grubasne i bardzo rozbrykane :eviltong: i na dokładke 4 psy i tylko 1 sunia . Frezak 1 [/B][/COLOR] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5172/zmianarozmiarureexposurrt.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7200/zmianarozmiarureexposuro.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/8890/zmianarozmiarureexposurr.jpg[/IMG] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Moniek193']Nie ma sprawy, oby to tylko coś pomogło..:placz:[/quote] hihihi chyba pomogło :multi: bo [COLOR=DarkOrchid][B][SIZE=3] obie sunie dzis juz pojechały do domu !!!![/SIZE][/B][/COLOR] Jedna do Lublina druga tu w Rzeszowie powodzenia GWIAZDY :loveu::loveu: -
[quote name='Paulina_mickey']Masz może zdjęcie mamy tych maluszków?[/quote] Mamy nie mam tylko malców Majka przysłała na komorke do wystawienia ...
-
Proszą o pomoc - zanim jeszcze nie jest za późno...
ewatr replied to lajula's topic in Już w nowym domu
Byłam na wyjezdzie dlatego nie miałam dostepu do neta ale juz jestem i zagladam ;) -
no ale czasem podniesc tez nie zawadzi ;)
-
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Baronku czas sie pokazac ... -
Homer z poderżniętym gardłem zamieszkał u doti200 !!! HAPPY END!
ewatr replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
witam psa wegetarianina :evil_lol:;) a zeby sie nie czuł dziwny to moj Arni uwielbia kolby kukurydzy :) -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Depuch to juz wstyd tak sie zasiedziec w schronisku...:placz: -
MIELEC. Dramat cudownego Amigo. Nareszcie w domu :)))
ewatr replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Nasz cudny Amisiek z piwnymi oczami :loveu: -
puk puk jestescie ?:lol:
-
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
Moniek zdjecia wszytskie podprowadziłam :eviltong: bo sa przesliczne : [URL="http://www.allegro.pl/item729274161_czekolada_i_wanilia_szczeniaczki.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/729/27/41/729274161[/IMG][/URL][URL="http://www.allegro.pl/item729274161_czekolada_i_wanilia_szczeniaczki.html"][COLOR=#505050]Czekolada i Wanilia szczeniaczki[/COLOR][/URL] wystawiam tez czarne kulki : [URL="http://www.allegro.pl/item736658295_szczeniaczki_z_rzeszowskiego_schroniska_1.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/736/65/82/736658295[/IMG][/URL][URL="http://www.allegro.pl/item736658295_szczeniaczki_z_rzeszowskiego_schroniska_1.html"][COLOR=#0d58ac]Szczeniaczki z rzeszowskiego schroniska 1[/COLOR][/URL] Patrzec juz nie moge na ta ilosc hutrowa malców w schronisku ...ech...:-( -
To ja - złoty cocker spaniel Duduś! MAM NOWY DOM!!!
ewatr replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=darkorchid]to jeszcze buzi Dudkowi i dam ci spokoj :eviltong:;)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc][/COLOR][/B] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9092/zmianarozmiarureexposurh.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkorchid]no i tak ma byc :p[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc][/COLOR][/B] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG] -
a to prosze tego lisia jeszcze troszke :lol: [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1025/zmianarozmiarudsc04538.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/3961/zmianarozmiarudsc04537.jpg[/IMG]
-
RZESZÓW - wątki i ogłoszenia psów ze schroniska Kundelek
ewatr replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
Handel zwierzakami :placz: [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=6afdba8737fca07f"][IMG]http://images8.fotosik.pl/88/6afdba8737fca07fm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6afdba8737fca07f.html"][/URL] Psiak o ktorym pisze Paulina juz bezpieczny w schronisku : [IMG]http://www.rsoz.superhost.pl/images/zoom/URJTHY/BEREK_09-034.jpg[/IMG] [quote]Paulina_mickeyMam prośbę, zarknijcie dziewczyny, które psiaki już są na naszej klasie a które ze stronki jeszcze wrzucić [B][URL="http://nasza-klasa.pl/profile/24289643/gallery"][COLOR=#000000]Logowanie do nasza-klasa.pl[/COLOR][/URL][/B] [/quote] zerkne wieczorem i dam znac :lol: -
To ja - złoty cocker spaniel Duduś! MAM NOWY DOM!!!
ewatr replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkOrchid][B]No nareszcie przytulanie :loveu:[/B][/COLOR] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG] -
To ja - złoty cocker spaniel Duduś! MAM NOWY DOM!!!
ewatr replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
A to prosze Dudloka z wczoraj :lol: [COLOR=DarkOrchid][B]ej no przytulaj Dudka no co tak bezczynnie siedzisz ???:mad: Tu jestem !!![/B][/COLOR] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG] -
Juz jestem z obrobionymi zdjeciami najsliczniejszego Punia pod słoncem :loveu: zobaczcie to bo ja wymiekłam :loveu::loveu::loveu: cos pieknego :p [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/3046/zmianarozmiarudsc04539.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/804/zmianarozmiarudsc04540.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2213/zmianarozmiarudsc04541.jpg[/IMG]
-
[quote name='RUTA93']Przeczytałam wątek i zapisałam się na przyjaciółkę Groszka. [/quote] A zapraszamy do Gronia zapraszamy :lol: