Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. [quote name='Kaya93']Tyle, że prawie robi wieeeelką różnice :diabloti: haha :D[/QUOTE] Malutki Figielek i juz :eviltong: i malutka roznica ;) A wnuczus faktycznie strong women moja krew :loveu:
  2. Super dziewczyny te zdjęcia :lol:i te podpisy pod nimi ...cąła Dharma nic dodac nic ując ... i ten kontakt wzrokowy Dharmulca z nami jest troche nowoscia i dlatego mnie cieszy ze udało sie te momenty uwiecznic na fotach :multi: [url]http://foto.anyfiles.pl/public/img/dharma.a20_0.jpg[/url] Daśka dopiero od niedawna dostała takiego pauera i taka kontaktowa sie zrobiła , obecnie nadrabia wszytskie zaległosci w kontaktowaniu sie z ludzmi ;) i łapa zaczepia i w oczy kazdemu patrzy i szalec zaczyna tak jak z tym kiljem :eviltong: bardzo fajny i pogodny psiak z niej
  3. [QUOTE][I od razu chciałam się zapytać osoby ofiarowujące swoje deklaracje czy zgadzacie się aby pieniądze przeznaczone dla Oliwki pomogły innym beniom?[/QUOTE] Bardzo sie ciesze ze Oliwcia juz ma szanse na lepsze zycie i oczywiscie zgadzam sie na przeznaczenie pozostałej kasy na inne benie niech i im sie uda tak jak Oliwci :loveu:
  4. [quote name='togaa']Kluseczka sie z niej robi, czy taka ofutrzona..?[/QUOTE] I jedno i drugie :eviltong: klucha sie robi na tym specjanym zarciu ale i futro obrasta ja baaaardzo mocno :lol: mało juz jest miejsc w ktorych ma łyse ciałko ... [IMG]http://images8.fotosik.pl/234/04522ac817f9ebf1.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/234/efdfb29cf22b9489.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/234/8a3faf7a3a7b587a.jpg[/IMG]
  5. [quote name='Atrisko']...no a filmik???? Obiecałaś??? [/QUOTE] Juz daje / wgrac na youtuba nie mogłam ech te probemy techniczne / ... nie smiac sie tylko prosze z mojego gadania :evil_lol:;) bo nie podłozyłam dzwieku .. [URL]http://www.youtube.com/watch?v=3tifqiDKY1g[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=3iVxizvwjMM[/URL]
  6. Dharma jest obecnie rozrabiaką :eviltong: ;) i ewidentnie wpasowała sie juz w ta zgraje szczeniaków i podrostków w schronisku ...wcale nie widac zeby sobie krzywdowała , gania , rozrabia i jak sa znajomi jej ludzie to czasem mamy nawet wrazenie ze bywa zadowolona :loveu: ;) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/313b53a0ef7509f3.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/234/313b53a0ef7509f3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/313b53a0ef7509f3.html"] [/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/002168adb0e9d2e6.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/234/002168adb0e9d2e6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/002168adb0e9d2e6.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/234/002168adb0e9d2e6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1d4c377f5a80dcfe.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/234/1d4c377f5a80dcfe.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='Atrisko']Munia gości dzisiaj miała? No ja się tak przyzwyczaiłam,że sobota, to odwiedzinki...czesałam mojego kudłacza i o niej myślałam...kto to futro wyszczotkuje kto o nie zadba, kto podrapie spojrzy w oczy i powie "jesteś moja a ja Twoja"...A z allegro jakiś odzew?[/QUOTE] Niunia gosci oczywiscie ze miała / znaczysie nas bo z allegro i innych ogłoszen głucha cisza .../ a co niunia wyprawiałą :evil_lol: to mozna podziwiac prawie na zywo :eviltong: zaraz sie zgraja filmiki to jest wstawie a narazie zdjecia ze spacerku : [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6a9d817b86e56c41.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/234/6a9d817b86e56c41med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/df8ecfd4dc4497e4.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/234/df8ecfd4dc4497e4med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bf87831a050a65cc.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/234/bf87831a050a65ccmed.jpg[/IMG][/URL] masazyk plecków to jest to co Dharmulec lubi najbardziej :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2e4a7463784487d3.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/234/2e4a7463784487d3med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e1c9b19451168765.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/234/e1c9b19451168765med.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='Atrisko']A tak apropo's Dnia Kobiet...może coś unikatowego dla cioteczek...na naszą Dhar[B]Munię[/B] kudłatą ? I przy okazji banerek dla chętnych do poczęstowania ...polecam i zapraszam gorąco! [URL="http://www.dogomania.pl/../181223-Ze-szpicem-na-szpica-czarna-bajerancka-bluzka-na-DharmAE-do-23-03-2010?p=14240813#post14240813"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/4183/bluzkapsiaksygnatmale.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] ale fajny bazarek :lol:
  9. [QUOTE]Powiedźcie cioteczki czy on nie wygląda na szczęśliwego Ramolka!!! [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9e1a79b95bd4d44b.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/227/9e1a79b95bd4d44bmed.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] [B][COLOR=indigo]On wyglada na baaaaaaaaaaaaaaardzo szczesliwego Ramolka :loveu: a ja jak na niego patrze i te jego zabawy z Lutkiem to tez jestem szczesliwa :lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]rozciagnie Pani dresu wrecz jest mnie powala na kolana :evil_lol: widzisz Kasiu jak te chłopaki o Ciebie dbaja ?:eviltong:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082][/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]a ta grubasna pupa najpiekniesza na swiecie ...cały Ramolek :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082][/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/dd86c95ba8d14601.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/227/dd86c95ba8d14601med.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='gosiulaa']śliczne allegro :loveu:[/QUOTE] Cale to sliczne allegro to dzieło Natki :klacz: ja tylko wystawiam :lol:
  11. szuka Dharma domu na wyrózninym i pogrubionym allegro :lol: [URL="http://www.allegro.pl/item945325106_dharma_szpic_wilczy.html"][IMG]http://img11.allegroimg.pl/photos/64x48/945/32/51/945325106[/IMG][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item945325106_dharma_szpic_wilczy.html"][B][COLOR=#0d58ac]Dharma szpic wilczy[/COLOR][/B][/URL] [SIZE=2]([/SIZE]
  12. [quote name='shirrrapeira']Rzeczywiście to prawda, biszkoptowe są tak do siebie podobne. Nawet mają takie noski piękne, takie różowiutkie. Teraz będzie więcej zdjęć Axla, bo mam już kompusia.[/QUOTE] O to super czekamy wiec na duuuuuo fot :lol:
  13. Kobiety wybaczcie brak pisania bo dopadł mnie tez brak czasu ;) Jak tylko cos nowego u Dharmuni bedzie i bedzie mi wiadome to odrazu napisze obiecuje ... a tym czasem wszytko po staremu ...byłam w schronie tylko w niedziele na chwile i poza chwilowym głaskaniem nie miałysmy zbytnio czasu dla siebie ...no tam tych spragnionych przytulenia latajacych luzem czeka około 50 sztuk :evil_lol: tak ze nie da sie poswiecic czasu jednej suni ...no samo zycie :roll: A pozatym Dharma wypuszczona to Dharma goniąca :eviltong: i szczekajaca ...tak ze ogolnie wszytko jest dobrze tylko ten dom ....ech!
  14. [quote name='Paulina_mickey']Dziewczyny mam sugestię. To chyba Ty Ewuś wystawiasz allegro? Odetnij od słowa bernardynki końcówkę "ki" i postaw ją po spacji, bo jak się wpisuje w wyszukiwarkę bernardyn to pokazuje wszystkie możliwe aukcje bernardynie, a dziewczynek nie widać.[/QUOTE] [B][COLOR=indigo]Odciete :lol:;)[/COLOR][/B] a[B] ja chciałam pokazac Zorra naszego trzyłapkiego dobermana ...najsłodszego i naszybszego psa na swiecie :loveu:[/B] [B]pozanlibyscie patrzac na to zdjecie ze ten psiak nie ma jednej i to przedniej łapki ?[/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9f4ce21c88fad944.html"][B][IMG]http://images8.fotosik.pl/227/9f4ce21c88fad944.jpg[/IMG][/B][/URL] [B]ale nie ma lizawa :eviltong: jedna bo tylko tak mozna mu było uratowac zycie :-([/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b1d335097269d0fc.html"][B][IMG]http://images8.fotosik.pl/227/b1d335097269d0fc.jpg[/IMG][/B][/URL] [B]Zorro był najbardziej spokojnym i cierpliwym psem jakiego ostatnio widziałam ...[/B] [B]mimo cierpienia chciał sie tylko do nas przytulać ...[/B] [B]a obecnie jak juz nic go nie boli to juz jest wulkan uczuc i lizania :loveu::eviltong:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a2ee9c6ea0683242.html"][B][IMG]http://images8.fotosik.pl/227/a2ee9c6ea0683242.jpg[/IMG][/B][/URL] [B]FILMIK ZORRA[/B] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=vvwGnKz9WEQ[/URL] [B]ZORRO - trafił do schroniska w grudniu 2009 r. mając około 1-go roku. To piękny duży psiak w typie dobermana. Jest łagodny i bardzo kochany. Uwielbia przebywać w towarzystwie człowieka.[/B] [B]Zorro trafił do schroniska ze starym złamaniem przedniej łapy. Niestety łapki nie udało się uratować i musiała zostać amputowana. Zorro bardzo dzielnie znosił ciężki i bolesny czas rekonwalescencji. To cierpliwy i bardzo ufny psiak. Jest niezwykle łagodny, oddany i posłuszny. Zorro pomimo swojego kalectwa świetnie sobie radzi na trzech łapach. Jest niesamowicie wesołym i niezmordowanym w zabawach psiakiem. Człowiek dla niego jest całym światem...[/B] [B]ogłoszenia :[/B] [B][URL="http://www.allegro.pl/item943952760_zorro_doberman_mix_roczny_psiak.html"]allegro [/URL][/B] [URL]http://nadzieja-dobermana.pl/psiak/393[/URL] [URL]http://nadzieja-dobermana.pl/forum/viewtopic.php?t=66[/URL]
  15. Wreszcie zdjecia Axelka :multi: ale super wyglada calkiem jak moj Arnik :loveu: biszkoptowe goldasy takie sa do siebie podobne ze szok ;)
  16. Tak sobie tu bede pisac .... chociaz nawet nie wiem czy ktos to czyta ?:niewiem: [SIZE=3][B]Szok wrócił do schroniska :-([/B][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/134069-To-byA-Szok-RzeszA-w-znowu-szuka-domu/page35"][IMG]http://img49.imageshack.us/img49/9931/zmianarozmiarureexposurm.jpg[/IMG][/URL] [CENTER][COLOR=#000000][SIZE=4][SIZE=3][B]TO NIE JEST ZWYKŁA AUKCJA JAKICH SĄ TU TYSIĄCE.. SZUKAMY KOCHAJĄCEGO DOMU [/B][/SIZE][/SIZE][/COLOR] [SIZE=4][COLOR=#000000][SIZE=3][B]DLA SKRZYDZWONEGO PSA [/B][/SIZE][/COLOR][/SIZE]<FONT size=4> [COLOR=#000000][SIZE=3][B]ZASTRZEGAM SOBIE MOŻLIWOŚĆ WYBORU NAJBARDZIEJ [/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#000000][SIZE=3][B]ODPOWIEDNIEGO DOMKU DLA PSA, JAK RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ ZAKOŃCZENIA AUKCJI [/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#000000][SIZE=3][B]PRZED CZASEM. [/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#000000][SIZE=3][B][COLOR=#ff1616]Jeżeli nie [/COLOR][COLOR=#ff1616]możesz, nie chcesz adoptować pieska - NIE OBSERWUJ-[/COLOR] [/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#000000][SIZE=3][B]w ten sposób wzbudzasz niepotrzebne nadzieje [/B][/SIZE][/COLOR][/CENTER] [CENTER]<FONT color=#000000>[SIZE=4][COLOR=#b14700][COLOR=#000000][B]wejdz tez na strone:[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER]<FONT color=#ff1616><FONT face=Verdana><FONT face=Verdana>[SIZE=4][COLOR=#b14700][COLOR=#000000][SIZE=5][COLOR=#00b147][B][COLOR=red][FONT=Baskerville Old Face][URL="http://rsoz.superhost.pl/index.php?option=com_zoom&Itemid=37"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/5545/zmianarozmiaruimgheader.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [B]WOLONTARIUSZE POPRZEZ TĄ AUKCJE POMAGAJA BEZDOMNEMU, SKRZYWDZONEMU PRZEZ LUDZI I LOS PSU W ZNALEZIENIU DOMU. WOLONTARIUSZE WYSTAWIAJACY AUKCJE NIE ODPOWIADAJA ZA STAN ZDROWIA PSA, JEGO RZECZYWISTY WIEK ORAZ STAN PSYCHICZNY PO POBYCIE W SCHRONISKU/ POZOSTAWIONYM PO POPRZEDNICH WLASCICIELACH/PRZEJSCIACH. [COLOR=#ff1616]WSZELKIE USTALENIA NT. ADOPCJI PROSIMY PROWADZIC BEZPOSREDNIO ZE SCHRONISKIEM.[/COLOR][/B]
  17. [B][SIZE=3]Koniec radości ......[/SIZE][/B] [B][SIZE=3] [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Szok wrócił do schroniska :-([/SIZE][/B] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [SIZE=2]Mam taka lakoniczną wiadomosc ze wrocił i szuka domu ... podobno był bardzo łapczywy - cokowiek to oznacza - i nie dąło rady tego w domu wytrzymać ...[/SIZE] [SIZE=2]Nie był wogole agresywny czy cos w tym stylu , nie broni jedzenia ale na kazdy szelest reagował ...jak tego nie wiem i chyba sie nie dowiem ...[/SIZE] [SIZE=2][/SIZE] [SIZE=2]Po takiej prawie smierci głodowej :-( pies moze sie zachowywać juz do konca swoich dni łapczywie i z tym sie potencjalny dom musi liczyc ...[/SIZE]
  18. Sliczny piesek bedzie z Lolci jak zacznie nam zdrowiec i obrastać ...ma takie łagodne spojrzenie .. [URL]http://foto.anyfiles.pl/public/img/LPIC7106_0.jpg[/URL]
  19. [quote name='psiulka'] Karusia ostatnio tak się tuliła w schronisku, nawet pozwoliła jednemu młodziakowi położyć się praktycznie na niej :loveu: Mynia :loveu:[/QUOTE] Tez zauważyłam ze Karunia jakos tak wybitnie lgnie do ludzi ostatnio ...przychodzi na duze mizianie ...nie pedzi jak oszalała tylko łepetyne daje do głaskania ...no co to sie porobiło ?
  20. [quote name='egeri'] Egerkowi 7 marca stuknie roczek ;) Nie wiem kiedy to upłynęło, ale futrzak coraz starszy się robi;)[/QUOTE] Taaa no staruch :eviltong:;) ppogadamy jak bedzie miał 5 lat jak Arni :lol:
  21. Chciałam powiedziec Wnuczus ze Ci sie myszy jakies na watku zalęgły :eviltong:;) [URL="http://www.fototube.pl/"] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img3/org/d41d8ee1915e6a599b1331911d63e734.jpg[/IMG][/URL] ale jak zobaczyłam to... to całkiem wymiekłam ... [URL="http://www.fototube.pl/"] [IMG]http://www.fototube.pl/pix/img7/org/d41d8ffe6b9f5cd5fc815d5fd1410bd1.jpg[/IMG][/URL]
  22. Baron jest z tych twardzieli tak jak i my i nadal czeka na dom ....:roll:
  23. [quote name='karolciasz28']Tan maluch ( Kremówka) też ma już domek!;);)[/QUOTE] Dzieki za info :lol: ciesze sie ze na dom !
  24. OJ to tym moim pytaniem ładnie namieszłam :eviltong: ale z tego wszytskiego jednak zrozumiałam ze do cąłej jego budowy ma łapki za krotkie ooooooo:evil_lol: i o to mi chodziło ... A z tych wszytski zdjec Otylii wykluło sie allegro :lol: [URL="http://www.allegro.pl/item936623612_otylia_szczeniak.html"][IMG]http://img03.allegroimg.pl/photos/64x48/936/62/36/936623612[/IMG][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/sell_item.php?next_item_id=936623612"][COLOR=#0d58ac][/COLOR][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item936623612_otylia_szczeniak.html"][B][COLOR=#0d58ac]Otylia szczeniak[/COLOR][/B][/URL]
  25. Moze akurat ktos cos wie na temat tego malca ? [IMG]http://images39.fotosik.pl/254/a592d18f86bd0127.jpg[/IMG] Bo mam pania chetna na psiaka ktorego juz u nas w schronie nie ma a ten jest nieco podobny to moze by mu sie akurat udąło znalsc dom ...
×
×
  • Create New...