Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. [quote name='katarzyna005']Pewnie, że się szykuję. Zapraszamy Cię bardzo gorąco i tym bardziej będę wklejać cudne zdjęcia Ramzia żebyś nas odwiedziła.[/QUOTE] Jakby co to widze ze mam juz to zaproszenie na pismie :eviltong::lol: a co do wczorajszej sprawy to tu jest hotelik : [URL]http://www.hotelterier.pl/[/URL] [URL="http://www.hotelkanikula.republika.pl/oferta.html"][/URL] [URL="http://www.hotelterier.pl/"][/URL] [URL="http://www.podajlape.pl/katalog-lista/7,0,9,1,0/Podkarpackie-Hotele-dla-psow.php"][/URL]
  2. [quote name='Kaya93']Burasku, coś cicho tu u Ciebie ...[/QUOTE] Cicho i straszno ....normalnie czemu nikt nie chce najmilszego psa pod słoncem tylko dlatego ze ma 10 lat ? Bo chyba juz tyle ma ...tak zaczłam liczyc i tak mi wyszło ...mijaja lata ...nam mijają i psom ... Ale Buniak jeszcze jak nic moze pozyc drugie tyle i zaznac wreszcie normalnosci ..
  3. [quote name='Kaya93']Wszędzie dobrze, ale na kolankach najlepiej :diabloti:[/QUOTE] Oj tak oj tak :lol: malutkie pieski pokroju Fogla lubia na raczkach :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4cff27941fcf4c19.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/164/4cff27941fcf4c19.jpg[/IMG][/URL]
  4. Dziekuje wszytskim za ogłoszenia Janisi :lol: to na serio najłagodnieszy rociaczek jakiego znam a przy tym z ogromna klasa i charyzmą ... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1364c4ffb22a43a0.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/170/1364c4ffb22a43a0.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='katarzyna005']Ewuś to specjalne zdjęcia dla Ciebie od twojego Ramzia. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2594dcd9f6ae09b7.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/192/2594dcd9f6ae09b7med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] No masz szczescie ze to od MOJEGO Ramzia :eviltong::loveu: a ze on jest bysior i przystojniak jakich mało to ja widze nawet po zdjęciach ...z tego nieopierzonego młodzieńca zrobił sie piękny i dostojny Pan Pies . Jak tak patrze na te zdjęcia to az mam ochote go zobaczyc na zywo :cool3: tak ze uważaj albo takich nie wstawiaj albo w okolicach lata szykuj sie na nalot :eviltong: szurnietej ciotki :evil_lol:
  6. [LEFT]No to dalsza fotorelacja od naszych maluszków :evil_lol: [SIZE=1]/ jak dogo pozwoli i mnie zas nie wywali ;)/[/SIZE] [/LEFT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ca9a7a68195b6b8b.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/190/ca9a7a68195b6b8b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1080c00adc17c70f.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/190/1080c00adc17c70f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4864c3c76f23b88e.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/190/4864c3c76f23b88e.jpg[/IMG][/URL] wiesci z domu Toli : [COLOR=Purple][B] " Przesłałam parę nowych zdjęć Toli.Dziewczyna rośnie ma już ponad 18 kg. Je wszystko i w każdej ilości.Lubi nawet mandarynki,a za ciasteczkami szaleje. Z pozostałymi zwierzaczkami kochają się bardzo,jedynie do miski z jedzeniem nie dopuści nikogo,Warczy i gryziie każdego , kto spojrzy jej do miski,na początku obrywała za takie zachowanie,ale teraz Tola dostaje jedzenie w innym pomieszczeniu niż reszta ekipy. .Psoci bardzo.Ostatniu wyrzuciła ziemię z doniczki z palmą,pogryzła poduszkę i regularnie zjada nasze papucie.Oczywiście w psoceniu pomaga jej Enzo,kktóry nigdy nie psocił. Nauczył się tego dopiero przy Toli.W ogródku kopie doły.Sama nie chce wychodzić do ogródka,czeka aż wyjdzie Enzo,albo Maksio,bez nich nie rusza się z domu. Nie wiem jak to będzie z jej zamieszkaniem w budzie.Widzimy to w czarnych kolorach;) ,bo ona najlepiej się czuje na tapczanie albo w łóżku.Poza tym zaliże człowieka na śmierć.Bardzo lubi pomagać nosić drewno do kominka.Nosi po jednym drewienku z ogródka do domu.Teraz to i mnie się nie nudzi w domu,bo 3 psy i 3 koty latające po domu,to trochę dużo,wszędzie pełno sierści.A ja chodzę i sprzątam.Ale nie wyobrażam sobie ,gdyby ich nie było.Tolcia to takie żywe srebro.Ale ładnie wykonuje komendy_siad,daj łapę,zostań."[/B][/COLOR]
  7. [quote name='Asia & Ginger']Allegro Zuluska: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=897926180[/URL][/QUOTE] Dziękujemy Cioteczko za allegro dla Zuluska :Rose: To bardzo miły i spokojny piesek .Siersc juz jest jak nowa , jedwabista i miekka jeszcze tylko porzadna kąpiel w domu ;) szczotkowanie i pies jak nowy :lol: Nic tylko brac i kochac ! On jest spragniony miziania i przytulania widac ze kiedys to miał i teskni ...
  8. dobrze ze choc odrobine malcy ida ze schroniska ...az myslec nie chce jak one przeyły te zimna co były ...oby juz takie mrozy nie wrociły ... zmodyfikowałam troche 1 post , wstawiłam gdzie sa ogłoszenia - powodzienia malcy ! Mam pytanie czy brazowy podrostek to ten ? [URL="http://img138.imageshack.us/i/dsc3587.jpg/"][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/6064/dsc3587.jpg[/IMG][/URL]
  9. Tak Agato alegratka :lol: Wybaczcie ale mi dogo prawie nie chodzi :placz: jedna strona mi sie godzine otwiera ...nie wiem co sie dzieje nie mam czasu siedziec i patrzec w monitor ...albo wogole mnie do 1 strony samo odrzuca czy Wy tez macie takie problemy?
  10. Pamietacie odważna :evil_lol: malizne ktora siedzi na amstafie ? [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/3554/zmianarozmiaru2.jpg[/IMG] te zdjecia dzieli rowno miesiac ... No to powoli zaczyna mi byc szkoda Enza :eviltong: bo ona zdajesie nie zamierza zmienic swoich przyzwyczajen :diabloti: tylko gabaryty jakby jej sie powiekszaja ... [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/62dba3b8e6925095.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/190/62dba3b8e6925095.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  11. [quote name='Paulina_mickey']Pan mi odpisał i powiedział, że w następnym tygodniu będzie w Rzeszowie więc odwiedzi Joko :)[/QUOTE] Oby sie jej udało:thumbs:
  12. No ja to wogole ostanio nie moge wejsc na dogo :placz: jak to ma byc modernizaja to ja dziekuje ... wybaczcie za mało wiesci ale nie dam rady wejsc a jak juz wejde to mi sie skasuje :placz: Argusek obecnie siedzi w ciepłku co jest dobra wiescia bo mrozy były wielkie po - 30 * Miziania ma tez wiecej bo to prawie przy recepcji :eviltong:
  13. [quote name='katarzyna005']Czołem wszystkim. Moje chłopaki nie tylko w zimie się "opalają" ale również wzięli się za przesadzanie kwiatków w doniczkach, wylewanie wody z wiadra. A i przeciąganie swetra. Najbardziej zadowolona jest z tego moja mama. Mówi, że zbóje wojują ile wlezie.[/QUOTE] Specjalne pozdrowienia dla cierpliwej Mamy :lol: i oby starczyło jej "radosci " wewnetrznej na dłuuugo bo cos widze ze chłopaki nie za bardzo zamierzaja sie ustakować :eviltong:
  14. Jakos cisza w temacie domu dla Szoka ...teraz czekamy byle do wiosny bo ziiiiimno okropnie :-( psiaki chca juz wiosny ...
  15. [quote name='Basia1968']tak moje zwierzaki kochaja mojego synia:loveu::loveu::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Juz po tym zdjeciu widac , że masz fajnego syna :lol: i bedzie bardzo zdrowy bo i masaze jak widze odchodza robione przez dwa koty i dobra energia od 2 psów :eviltong:
  16. Padne :megagrin::cool2::laugh2_2: juz dawno sie tak nie usmiałam ... suuuuuuuuuuper te zdjecia :multi: [IMG]http://images50.fotosik.pl/252/f0b9c008365dee2fmed.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Paulina_mickey']Nieee!Jasne, że nie będziesz bita :) Mogę prosić Was??To może wymienimy się nimi i wrzucimy Wasz na stronkę. A banerki są(będą) też inne takie w kolorystyce stronki :)[/QUOTE] Pogadam z władza zwierzchnią strony ;) i dam odpowiedz :p
  18. seksowny kiełek i oczywiscie Punio:loveu: [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/5003/zmianarozmiarudsc04771.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Tattoi']Dziewczyny- to bardzo ładna suka- powiadomiłyście Pomorską fundację Rottka? [/QUOTE] Z tego co wiem to fundacja była powiadamiana i nawet byli juz chetni na Janiske ale poniewaz czeka na wydanie dzieci - to ludzie cos zamilkli ...nie wiem czy sie rozmylili ? No okaze sie ... Miałam tez kilka pytan o nia i po udzieleniu informacji odsyłam do kierowniczki schroniska w celu ewentualnych dalszych ustalen .Narazie nic konkretnego nie wiem ... malizny Janisi : 3 sunie [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f7b4632d4c83f2d1.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/171/f7b4632d4c83f2d1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/192f234421700318.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/171/192f234421700318.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/192f234421700318.html"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/53b5a6db52fdcd66.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/171/53b5a6db52fdcd66.jpg[/IMG][/URL]
  20. [QUOTE] Dzisiaj 12:03 Atrisko [INDENT]Chodzi, chodzi...i rządzi jak widać...tylko w czasie karmienia jest izolowana...i wtedy "wyłącza się"...prawda? [/INDENT][/QUOTE] [B]Prawda :lol: rzadzi po cąłym obiekcie i z predkoscia swiatła umie sie z tym kołnierzem np. wydostac na pole przez takie ruchome okienko w drzwiach / jak dla kotów tylko wieksze / za co ja szczerze podziwiam bo kołnierz nie powinien przejsc a przechodzi :evil_lol: dlatego tez maltretuje ich po 3 dziennie ;)[/B] Ze tak zacytuje sama siebie :eviltong: [quote name='ewatr']Tak jak pisze Atrisko - Darmulec w izolatce siedzi jak sa karmione inne psy i jak przychodza niegrzeczni ;)wolontariusze czytaj np. ja :evil_lol: i dokarmiaja psy rarytasami .A tak to rzadzi po recepcji jak zwykle i wtedy nie ma takich smutnych oczu . [/QUOTE]
  21. [URL="http://images8.fotosik.pl/173/f584cd239fce9397med.jpg"][QUOTE] [/URL][URL]http://images8.fotosik.pl/173/f584cd239fce9397med.jpg[/URL][URL="http://images8.fotosik.pl/173/f584cd239fce9397med.jpg"] Czy widziałyście kiedyś takie akrobacje? [/QUOTE][/URL] Juz slysze ten krzyk :evil_lol: Ramzes uważaj na łapki :eviltong: i oczywiscie wiem ze usłuchał jak widac na załączonym zdjeciu :evil_lol:;) ale psiaki lubia śnieg i wariactwo po nim ...Lutek z osniezonym nosem tez wyglada super :loveu: Brawo Kasiu za wstawienie zdjec :klacz:
  22. 61074]A dzisiaj sobota może,Cioteczki były u naszej Dharmuni...może nowego coś napiszą....może jakieś świeże wieści? Taki mróz aż strach pomyśleć....mam nadzieję,że psiaki ze schroniska mają ciepłe budy...?[/QUOTE] Byłysmy w schronie dzis - w niedziele ... Darmulec radzi sobie wyjatkowo sprawnie z tym kołnierzem w naszej obecnosci załatwiła dwa :evil_lol: tu własnie przebieranie w drugi kołnierz : tzn ...dokładniej namawianie zeby ksiezniczka zechciała załozyc :eviltong: [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/2339/zmianarozmiarureexposurj.jpg[/IMG] [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/2339/zmianarozmiarureexposurj.jpg[/IMG] Co do kasy to jest całosc :multi: i Dharma na poczatku lutego jest brana na testy ...narazie musi odczekac na neutralizacja leków ktore brała do tej pory... dla uspokojenia powiem ze Darmulec zas rzadzi po całej recepcji i nie wyglada na zbyt skrzywdzonego ;) Jasne ze piekniej by było w domu z własnym człowiekiem ale na ten moment najwazniesze zeby sie udało zdiagnozowac co Dharmie dolega i zeby nie swędziało :shake:
  23. Super dziękujemy :) i podprowadziłam bannerek ze stronki bo mi sie spodobał :eviltong: nie bede bita ?;) [URL="http://bernardyn.org/psiaki_pokaz.php?page=1"][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/6933/zmianarozmiaruzmianarozh.jpg[/IMG][/URL]
  24. Zulusek z tego co kojarze jest juz obecnie nawet po kastracji bo widziąłm go w kołnierzu ale jeszcze sie upewnie ... [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/5238/zmianarozmiarureexposurxe.jpg[/IMG] [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/1474/zmianarozmiarureexposury.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...