-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
Zrodził go RA czyli Ramzes młody owczarek niemiecki ... Rzeszów MA DOM :)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='katarzyna005']Pewnie, że się szykuję. Zapraszamy Cię bardzo gorąco i tym bardziej będę wklejać cudne zdjęcia Ramzia żebyś nas odwiedziła.[/QUOTE] Jakby co to widze ze mam juz to zaproszenie na pismie :eviltong::lol: a co do wczorajszej sprawy to tu jest hotelik : [URL]http://www.hotelterier.pl/[/URL] [URL="http://www.hotelkanikula.republika.pl/oferta.html"][/URL] [URL="http://www.hotelterier.pl/"][/URL] [URL="http://www.podajlape.pl/katalog-lista/7,0,9,1,0/Podkarpackie-Hotele-dla-psow.php"][/URL] -
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kaya93']Burasku, coś cicho tu u Ciebie ...[/QUOTE] Cicho i straszno ....normalnie czemu nikt nie chce najmilszego psa pod słoncem tylko dlatego ze ma 10 lat ? Bo chyba juz tyle ma ...tak zaczłam liczyc i tak mi wyszło ...mijaja lata ...nam mijają i psom ... Ale Buniak jeszcze jak nic moze pozyc drugie tyle i zaznac wreszcie normalnosci .. -
"Mordo Ty moja " :) czyli nasz Figiel wracajcy do zycia - Rzeszów MA DOM !
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kaya93']Wszędzie dobrze, ale na kolankach najlepiej :diabloti:[/QUOTE] Oj tak oj tak :lol: malutkie pieski pokroju Fogla lubia na raczkach :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4cff27941fcf4c19.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/164/4cff27941fcf4c19.jpg[/IMG][/URL] -
Łagodna sunia rottweiler do adopcji !!!-schronisko w Rzeszowie
ewatr replied to cavallo's topic in Już w nowym domu
Dziekuje wszytskim za ogłoszenia Janisi :lol: to na serio najłagodnieszy rociaczek jakiego znam a przy tym z ogromna klasa i charyzmą ... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1364c4ffb22a43a0.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/170/1364c4ffb22a43a0.jpg[/IMG][/URL] -
Zrodził go RA czyli Ramzes młody owczarek niemiecki ... Rzeszów MA DOM :)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='katarzyna005']Ewuś to specjalne zdjęcia dla Ciebie od twojego Ramzia. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2594dcd9f6ae09b7.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/192/2594dcd9f6ae09b7med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] No masz szczescie ze to od MOJEGO Ramzia :eviltong::loveu: a ze on jest bysior i przystojniak jakich mało to ja widze nawet po zdjęciach ...z tego nieopierzonego młodzieńca zrobił sie piękny i dostojny Pan Pies . Jak tak patrze na te zdjęcia to az mam ochote go zobaczyc na zywo :cool3: tak ze uważaj albo takich nie wstawiaj albo w okolicach lata szykuj sie na nalot :eviltong: szurnietej ciotki :evil_lol: -
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[LEFT]No to dalsza fotorelacja od naszych maluszków :evil_lol: [SIZE=1]/ jak dogo pozwoli i mnie zas nie wywali ;)/[/SIZE] [/LEFT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ca9a7a68195b6b8b.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/190/ca9a7a68195b6b8b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1080c00adc17c70f.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/190/1080c00adc17c70f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4864c3c76f23b88e.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/190/4864c3c76f23b88e.jpg[/IMG][/URL] wiesci z domu Toli : [COLOR=Purple][B] " Przesłałam parę nowych zdjęć Toli.Dziewczyna rośnie ma już ponad 18 kg. Je wszystko i w każdej ilości.Lubi nawet mandarynki,a za ciasteczkami szaleje. Z pozostałymi zwierzaczkami kochają się bardzo,jedynie do miski z jedzeniem nie dopuści nikogo,Warczy i gryziie każdego , kto spojrzy jej do miski,na początku obrywała za takie zachowanie,ale teraz Tola dostaje jedzenie w innym pomieszczeniu niż reszta ekipy. .Psoci bardzo.Ostatniu wyrzuciła ziemię z doniczki z palmą,pogryzła poduszkę i regularnie zjada nasze papucie.Oczywiście w psoceniu pomaga jej Enzo,kktóry nigdy nie psocił. Nauczył się tego dopiero przy Toli.W ogródku kopie doły.Sama nie chce wychodzić do ogródka,czeka aż wyjdzie Enzo,albo Maksio,bez nich nie rusza się z domu. Nie wiem jak to będzie z jej zamieszkaniem w budzie.Widzimy to w czarnych kolorach;) ,bo ona najlepiej się czuje na tapczanie albo w łóżku.Poza tym zaliże człowieka na śmierć.Bardzo lubi pomagać nosić drewno do kominka.Nosi po jednym drewienku z ogródka do domu.Teraz to i mnie się nie nudzi w domu,bo 3 psy i 3 koty latające po domu,to trochę dużo,wszędzie pełno sierści.A ja chodzę i sprzątam.Ale nie wyobrażam sobie ,gdyby ich nie było.Tolcia to takie żywe srebro.Ale ładnie wykonuje komendy_siad,daj łapę,zostań."[/B][/COLOR] -
[quote name='Asia & Ginger']Allegro Zuluska: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=897926180[/URL][/QUOTE] Dziękujemy Cioteczko za allegro dla Zuluska :Rose: To bardzo miły i spokojny piesek .Siersc juz jest jak nowa , jedwabista i miekka jeszcze tylko porzadna kąpiel w domu ;) szczotkowanie i pies jak nowy :lol: Nic tylko brac i kochac ! On jest spragniony miziania i przytulania widac ze kiedys to miał i teskni ...
-
dobrze ze choc odrobine malcy ida ze schroniska ...az myslec nie chce jak one przeyły te zimna co były ...oby juz takie mrozy nie wrociły ... zmodyfikowałam troche 1 post , wstawiłam gdzie sa ogłoszenia - powodzienia malcy ! Mam pytanie czy brazowy podrostek to ten ? [URL="http://img138.imageshack.us/i/dsc3587.jpg/"][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/6064/dsc3587.jpg[/IMG][/URL]
-
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Pamietacie odważna :evil_lol: malizne ktora siedzi na amstafie ? [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/3554/zmianarozmiaru2.jpg[/IMG] te zdjecia dzieli rowno miesiac ... No to powoli zaczyna mi byc szkoda Enza :eviltong: bo ona zdajesie nie zamierza zmienic swoich przyzwyczajen :diabloti: tylko gabaryty jakby jej sie powiekszaja ... [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/62dba3b8e6925095.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/190/62dba3b8e6925095.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] -
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina_mickey']Pan mi odpisał i powiedział, że w następnym tygodniu będzie w Rzeszowie więc odwiedzi Joko :)[/QUOTE] Oby sie jej udało:thumbs: -
No ja to wogole ostanio nie moge wejsc na dogo :placz: jak to ma byc modernizaja to ja dziekuje ... wybaczcie za mało wiesci ale nie dam rady wejsc a jak juz wejde to mi sie skasuje :placz: Argusek obecnie siedzi w ciepłku co jest dobra wiescia bo mrozy były wielkie po - 30 * Miziania ma tez wiecej bo to prawie przy recepcji :eviltong:
-
Zrodził go RA czyli Ramzes młody owczarek niemiecki ... Rzeszów MA DOM :)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='katarzyna005']Czołem wszystkim. Moje chłopaki nie tylko w zimie się "opalają" ale również wzięli się za przesadzanie kwiatków w doniczkach, wylewanie wody z wiadra. A i przeciąganie swetra. Najbardziej zadowolona jest z tego moja mama. Mówi, że zbóje wojują ile wlezie.[/QUOTE] Specjalne pozdrowienia dla cierpliwej Mamy :lol: i oby starczyło jej "radosci " wewnetrznej na dłuuugo bo cos widze ze chłopaki nie za bardzo zamierzaja sie ustakować :eviltong: -
Jakos cisza w temacie domu dla Szoka ...teraz czekamy byle do wiosny bo ziiiiimno okropnie :-( psiaki chca juz wiosny ...
-
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina_mickey']Nieee!Jasne, że nie będziesz bita :) Mogę prosić Was??To może wymienimy się nimi i wrzucimy Wasz na stronkę. A banerki są(będą) też inne takie w kolorystyce stronki :)[/QUOTE] Pogadam z władza zwierzchnią strony ;) i dam odpowiedz :p -
seksowny kiełek i oczywiscie Punio:loveu: [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/5003/zmianarozmiarudsc04771.jpg[/IMG]
-
Łagodna sunia rottweiler do adopcji !!!-schronisko w Rzeszowie
ewatr replied to cavallo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tattoi']Dziewczyny- to bardzo ładna suka- powiadomiłyście Pomorską fundację Rottka? [/QUOTE] Z tego co wiem to fundacja była powiadamiana i nawet byli juz chetni na Janiske ale poniewaz czeka na wydanie dzieci - to ludzie cos zamilkli ...nie wiem czy sie rozmylili ? No okaze sie ... Miałam tez kilka pytan o nia i po udzieleniu informacji odsyłam do kierowniczki schroniska w celu ewentualnych dalszych ustalen .Narazie nic konkretnego nie wiem ... malizny Janisi : 3 sunie [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f7b4632d4c83f2d1.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/171/f7b4632d4c83f2d1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/192f234421700318.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/171/192f234421700318.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/192f234421700318.html"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/53b5a6db52fdcd66.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/171/53b5a6db52fdcd66.jpg[/IMG][/URL] -
[QUOTE] Dzisiaj 12:03 Atrisko [INDENT]Chodzi, chodzi...i rządzi jak widać...tylko w czasie karmienia jest izolowana...i wtedy "wyłącza się"...prawda? [/INDENT][/QUOTE] [B]Prawda :lol: rzadzi po cąłym obiekcie i z predkoscia swiatła umie sie z tym kołnierzem np. wydostac na pole przez takie ruchome okienko w drzwiach / jak dla kotów tylko wieksze / za co ja szczerze podziwiam bo kołnierz nie powinien przejsc a przechodzi :evil_lol: dlatego tez maltretuje ich po 3 dziennie ;)[/B] Ze tak zacytuje sama siebie :eviltong: [quote name='ewatr']Tak jak pisze Atrisko - Darmulec w izolatce siedzi jak sa karmione inne psy i jak przychodza niegrzeczni ;)wolontariusze czytaj np. ja :evil_lol: i dokarmiaja psy rarytasami .A tak to rzadzi po recepcji jak zwykle i wtedy nie ma takich smutnych oczu . [/QUOTE]
-
Zrodził go RA czyli Ramzes młody owczarek niemiecki ... Rzeszów MA DOM :)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[URL="http://images8.fotosik.pl/173/f584cd239fce9397med.jpg"][QUOTE] [/URL][URL]http://images8.fotosik.pl/173/f584cd239fce9397med.jpg[/URL][URL="http://images8.fotosik.pl/173/f584cd239fce9397med.jpg"] Czy widziałyście kiedyś takie akrobacje? [/QUOTE][/URL] Juz slysze ten krzyk :evil_lol: Ramzes uważaj na łapki :eviltong: i oczywiscie wiem ze usłuchał jak widac na załączonym zdjeciu :evil_lol:;) ale psiaki lubia śnieg i wariactwo po nim ...Lutek z osniezonym nosem tez wyglada super :loveu: Brawo Kasiu za wstawienie zdjec :klacz: -
61074]A dzisiaj sobota może,Cioteczki były u naszej Dharmuni...może nowego coś napiszą....może jakieś świeże wieści? Taki mróz aż strach pomyśleć....mam nadzieję,że psiaki ze schroniska mają ciepłe budy...?[/QUOTE] Byłysmy w schronie dzis - w niedziele ... Darmulec radzi sobie wyjatkowo sprawnie z tym kołnierzem w naszej obecnosci załatwiła dwa :evil_lol: tu własnie przebieranie w drugi kołnierz : tzn ...dokładniej namawianie zeby ksiezniczka zechciała załozyc :eviltong: [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/2339/zmianarozmiarureexposurj.jpg[/IMG] [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/2339/zmianarozmiarureexposurj.jpg[/IMG] Co do kasy to jest całosc :multi: i Dharma na poczatku lutego jest brana na testy ...narazie musi odczekac na neutralizacja leków ktore brała do tej pory... dla uspokojenia powiem ze Darmulec zas rzadzi po całej recepcji i nie wyglada na zbyt skrzywdzonego ;) Jasne ze piekniej by było w domu z własnym człowiekiem ale na ten moment najwazniesze zeby sie udało zdiagnozowac co Dharmie dolega i zeby nie swędziało :shake:
-
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Super dziękujemy :) i podprowadziłam bannerek ze stronki bo mi sie spodobał :eviltong: nie bede bita ?;) [URL="http://bernardyn.org/psiaki_pokaz.php?page=1"][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/6933/zmianarozmiaruzmianarozh.jpg[/IMG][/URL]