Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Dzisiaj Hana była na szczepieniu na wściekliznę i przy okazji zostało kupione opakowanie Simparici. Zapłaciłam 159,00 zł
  2. Jeszcze za wcześnie. Dzisiaj nie dzwoniłam bo towarzystwo trzeba ogarnąć.
  3. Marta - bardzo, bardzo dziękuję za zorganizowanie całej akcji Tobie i Jarkowi. Dzięki Wam kolejna duża ekipa może zacząć nowe życie. Asi i p. Maćkowi też należą się ogromne podziękowania.
  4. Z tymi zębami to nie do końca jest prawda bo Hana ma je wszystkie.
  5. Dokładnie nie wiem ale pewno ok. roku. Czekam na informację od Hani.
  6. A swoją drogą jak to jest, że malutki, bezproblemowy piesek siedział tyle czasu w schronisku.
  7. Połowa planu wykonana. Jutro będzie pewno trudniej.
  8. Lucjusz dostał puszeczki Dolina Noteci od Onaa. Bardzo dziękuję.
  9. Bardzo smutne dzisiaj wieści. Misiu <*>
×
×
  • Create New...