Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Wracam do sprawy warunków w schronisku . Tam jest parę miejsc gdzie są przetrzymywane psiaki . Ja widziałam 2 . Tam gdzie były te psinki faktycznie warunki sa przeciętne . Budynek gdzie panują fatalne warunki to ten po lewej stronie jak wchodzi się na teren . Na początku od matki właściciela schroniska usłyszałyśmy ,że tam nie ma żadnych psów . Ponieważ dochodziły z tamtąd piski szczeniąt trudno było to zaakceptować . Przy mnie kobieta wyciągała z gromadki psiaków martwego szczeniaka , Były tam 2 suki z maleńkimi szczeniakami i stadko kur . Szczeniaki miały kawałki mięsa rzucone w trociny .
  2. Niestety - nie wiem czy był podany osłonowo antybiotyk . Po prostu wokół cięcia czerwona , nabrzmiała otoczka . Wczoraj do innego psiaka miał przyjechać wet to miał obejrzeć i Misię .
  3. Byłam wczoraj u Misi . Fajna sunieczka . Niestety szew po sterylce zaczyna się paprać .
  4. Poznałam wczoraj Mini . Super sunia tylko odganiała ode mnie wszystkie inne sunie łącznie z Misią ( moja podopieczna ).
  5. Nie wiem czy tu się wpisywałam ale napiszcie do Czarodziejki . Ona brała na płatny tymczas starsze psiaki .
  6. Posty znowu przeskakują . Poproszę numer konta na PW .
  7. [quote name='kika22']Andzia podaj swoj nr w pierwszym poscie:loveu: I poproszę o nr konta na pw;)[/quote] Czy ktoś kontaktował się z Murką . Moze ona przyjęłaby Rudzię z Dingo . Za psiaki w jednym kojcu Murka daje zniżkę . Oni pracuja z psami .
  8. [quote name='stonka1125']alta i dobrusia mają obserwatorów,może nareszcie ktoś przestanie sie gapić i zadzwoni[/quote] Trzymam kciuki za obie sunie .
  9. Ja będe domy wybierać ale do mnie przez nie można sie dodzwonić . Pati rób wstępną selekcję a ja już będe dzwonić do tych ,którzy przejdą wstępne sito .Podaj swój numer telefonu do kontaktów .
  10. [quote name='funia']kawał baby z niej ,pozdrów ją ode mnie !![/quote] Proponuję założyc Roxi oddzielny wątek . Tutaj koncentrujmy się na suczkach ,które tkwią w schronie . Ponieważ nie jestem w stanie utrzymac dwóch suczek w hotelu a za chwile zwalnia się dla mnie miejsce u Murki proponuję zmienić tytuł . Szukamy osób ,które moga zadeklarować nawet niewielkie kwoty byle stałe na hotelik . Gdyby udało sie zabrać 2 szt ( może Dobrusia ze szczeniakiem ) byłoby taniej niż pojedyńczo .
  11. [quote name='Rodzice Maciusia :)']nie mogę mieć "takiej małej ślicznej sunieczki", bo mam już 4 nieśliczne i niemałe pieseczki :cool3::p no to mąż może je odwieźć do K-stawu, a stąd sobie jakoś zabierzecie do Zamościa. Jo37 - czy możesz te transporteki podrzucić na Mokotów któregoś wieczoru, najlepiej w piątek 16-19? Adres podałabym Ci na pw.[/quote] Tak . Podaj proszę adres .
  12. Telefon powinien być do Pati . Bo to ona najwięcej wie o psinie . W ogłoszeniach zaznaczcie ,że jest w hoteliku lub płatnym DT .
  13. [quote name='Rodzice Maciusia :)']ja nie piszę nic, bo widząc tą małą po prostu beczę...powtarzam się, ale po prostu brak mi jej w ramionach :placz: acha Tola: czy chcesz żeby mój mąż zabrał transporterki z Wawy jak będzie wracał?[/quote] Myślę ,że dziewczyny z Zamościa znajdą Tobie taką małą ,śliczną sunieczkę .
  14. Na razie wiemy ,że Misia nie nadaje się do domu z dziećmi . Dom musi być cierpliwy i doświadczony . Mam nadzieję ,że będą nowe zdjęcia . Pati , poproszę o numer konta na PW .
  15. Mam nadzieję ,że szybko znajdzie dom .
  16. Misię przed 7:00 rano odebrała Pati .Misia będzie czekała u niej na dom . sunię widziałam tylko króciutko przez kratki kontenerka . Bardzo ładna z niej panienka . Bardzo dziękuję za pomoc w transporcie Anicie i jej mężowi .
  17. Super dziewczynka .
  18. Myślę ,że to jednak ja będę odbierała psiaki od Twojego męża . Mój telefon masz .
  19. [quote name='stonka1125']tylko DT,ale mam dla niej na oku fantastyczny domeczek więc trzymajcie kciuki![/quote] Trzymam , trzymam ....
  20. Wiadomo ,że nie trafi . Ma przyjechać do Warszawy w poniedziałek.
  21. [quote name='beka']O jakim transporcie mówisz??[/quote] Ma przyjechać do Warszawy do hotelu Pati Misia . Misię mam odebrać od niego z samego rana w poniedziałek .Mam nadzieję ,ze szczeniaka w kontenerku też zabierze . Wszystko będzie dogrywane w sobotę . Sprawę Misi nagrywa Tola . W razie czego mam nadzieję ,że Pati przetrzyma szczeniaka do popołudnia bo ja od razu pędzę do pracy .
  22. [quote name='stonka1125']można się cieszyć bo dzieciaki się zintegrowały:multi: [URL="http://picasaweb.google.pl/stonka1125/Roxi#"]Picasa Web Albums - stonka - roxi :)[/URL][/quote] Obejrzałam zdjęcia . Fajna czarnulka . Czy ona jest u Ciebie na stałe czy tylko w DT .
  23. To i tak tylko DT ,który się kończy . Misia na koniec powiedziała po psiemu co myśli o osobach ,które nie lubią psiaków .
  24. Przecież jest transport do Warszawy z niedzieli na poniedziałek . Czarna sunia może jechać w kontenerku ( kontener zostanie zwrócony do Was )
×
×
  • Create New...