-
Posts
23536 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jo37
-
2+1 Ratlerki seniory -schron Kotliska -w DT u Bianki-mają domy.
Jo37 replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
Wracam do sprawy warunków w schronisku . Tam jest parę miejsc gdzie są przetrzymywane psiaki . Ja widziałam 2 . Tam gdzie były te psinki faktycznie warunki sa przeciętne . Budynek gdzie panują fatalne warunki to ten po lewej stronie jak wchodzi się na teren . Na początku od matki właściciela schroniska usłyszałyśmy ,że tam nie ma żadnych psów . Ponieważ dochodziły z tamtąd piski szczeniąt trudno było to zaakceptować . Przy mnie kobieta wyciągała z gromadki psiaków martwego szczeniaka , Były tam 2 suki z maleńkimi szczeniakami i stadko kur . Szczeniaki miały kawałki mięsa rzucone w trociny . -
Niestety - nie wiem czy był podany osłonowo antybiotyk . Po prostu wokół cięcia czerwona , nabrzmiała otoczka . Wczoraj do innego psiaka miał przyjechać wet to miał obejrzeć i Misię .
-
Byłam wczoraj u Misi . Fajna sunieczka . Niestety szew po sterylce zaczyna się paprać .
-
Nie wiem czy tu się wpisywałam ale napiszcie do Czarodziejki . Ona brała na płatny tymczas starsze psiaki .
-
Ja będe domy wybierać ale do mnie przez nie można sie dodzwonić . Pati rób wstępną selekcję a ja już będe dzwonić do tych ,którzy przejdą wstępne sito .Podaj swój numer telefonu do kontaktów .
-
[quote name='funia']kawał baby z niej ,pozdrów ją ode mnie !![/quote] Proponuję założyc Roxi oddzielny wątek . Tutaj koncentrujmy się na suczkach ,które tkwią w schronie . Ponieważ nie jestem w stanie utrzymac dwóch suczek w hotelu a za chwile zwalnia się dla mnie miejsce u Murki proponuję zmienić tytuł . Szukamy osób ,które moga zadeklarować nawet niewielkie kwoty byle stałe na hotelik . Gdyby udało sie zabrać 2 szt ( może Dobrusia ze szczeniakiem ) byłoby taniej niż pojedyńczo .
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']nie mogę mieć "takiej małej ślicznej sunieczki", bo mam już 4 nieśliczne i niemałe pieseczki :cool3::p no to mąż może je odwieźć do K-stawu, a stąd sobie jakoś zabierzecie do Zamościa. Jo37 - czy możesz te transporteki podrzucić na Mokotów któregoś wieczoru, najlepiej w piątek 16-19? Adres podałabym Ci na pw.[/quote] Tak . Podaj proszę adres .
-
Telefon powinien być do Pati . Bo to ona najwięcej wie o psinie . W ogłoszeniach zaznaczcie ,że jest w hoteliku lub płatnym DT .
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']ja nie piszę nic, bo widząc tą małą po prostu beczę...powtarzam się, ale po prostu brak mi jej w ramionach :placz: acha Tola: czy chcesz żeby mój mąż zabrał transporterki z Wawy jak będzie wracał?[/quote] Myślę ,że dziewczyny z Zamościa znajdą Tobie taką małą ,śliczną sunieczkę .
-
Na razie wiemy ,że Misia nie nadaje się do domu z dziećmi . Dom musi być cierpliwy i doświadczony . Mam nadzieję ,że będą nowe zdjęcia . Pati , poproszę o numer konta na PW .
-
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Jo37 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję ,że szybko znajdzie dom . -
Misię przed 7:00 rano odebrała Pati .Misia będzie czekała u niej na dom . sunię widziałam tylko króciutko przez kratki kontenerka . Bardzo ładna z niej panienka . Bardzo dziękuję za pomoc w transporcie Anicie i jej mężowi .
-
Super dziewczynka .
-
Myślę ,że to jednak ja będę odbierała psiaki od Twojego męża . Mój telefon masz .
-
Wiadomo ,że nie trafi . Ma przyjechać do Warszawy w poniedziałek.
-
[quote name='beka']O jakim transporcie mówisz??[/quote] Ma przyjechać do Warszawy do hotelu Pati Misia . Misię mam odebrać od niego z samego rana w poniedziałek .Mam nadzieję ,ze szczeniaka w kontenerku też zabierze . Wszystko będzie dogrywane w sobotę . Sprawę Misi nagrywa Tola . W razie czego mam nadzieję ,że Pati przetrzyma szczeniaka do popołudnia bo ja od razu pędzę do pracy .
-
To i tak tylko DT ,który się kończy . Misia na koniec powiedziała po psiemu co myśli o osobach ,które nie lubią psiaków .
-
Przecież jest transport do Warszawy z niedzieli na poniedziałek . Czarna sunia może jechać w kontenerku ( kontener zostanie zwrócony do Was )