Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Zrób zdjęcia tej małej suni z ulicy . Będziemy szukać trzech domów.
  2. Bardzo się cieszę .
  3. Ale jest coś ważniejszego - jest oferta bezpłatnego DT .
  4. Pogoda taka okropna . Biedna sunia.
  5. Melduję się . Śliczna mała .
  6. To nie Redzik a Lori miał zakręcić się koło Szczotki .
  7. U nas pogoda koszmarna.Jak sobie pomyślę o tych wszystkich psiakach .....
  8. Zima w schronisku dla psiaków o krótkiej sierści to koszmar.
  9. Tyljko ,że ona poza kolorem sierści nie ma nić wspólnego z bokserem.
  10. To ja jej fundę allegro . Podaj na jakie konto mam wysłać i ile .
  11. Trzymam kciuki .
  12. Sunia idzie na 1 stronę.
  13. Ale to pytanie do Toli . Mój post dotyczy jej wpisu.
  14. Mam nadzieję,że wszystko się uda.
  15. Przez dwa dni nie mogłam się dostać na wątek Figi.Mam nadzieję ,że sunia zdrowieje.
  16. Lola - nie obgryzaj koszyka.
  17. Nie było mnie w necie 3 dni . Ależ się cieszę.
×
×
  • Create New...