Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Bardzo się cieszę,że następne 3 sunie wyciągnięte. Mięta na zdjęciu zrelaksowana. Super,że trafiła do takiego domu.
  2. Wszystko już zostało napisane. Mam nadzieję,że Emilka dogada się z foksią. P.Ania postara się podjechać i poznać Emilkę przed urlopem.
  3. Dostałam PW ale niestety finansowo nie jestem w stanie pomóc.
  4. Jestem umówiona na jutro rano. Na razie wszystko zgodnie z planem.
  5. Dziewczyny - chyba mylicie osoby.P.Ania nigdy nie miała owczarka. Wizyta odbędzie się w przyszły weekend.
  6. Już kilka zamojskich psiaków znalazło dom w Warszawie.
  7. Mam propozycję aby psiaki ,które mają już domy usunąć z 1 strony. Będzie bardziej czytelne. Mamy przecież wątek zamojskich psiaków ,które znalazły domy.
  8. Dobrze,że sunia wróciła. Ludzie są niestety totalnie bezmyślni.
  9. Czekam na rezultaty i trzymam kciuki ,żeby to ten dom.
  10. Jestem za szukaniem dalej domu dla Lady.
  11. Dziękujemy za pamięć - Amber 13 stycznia rozpoczęła 4 ( tak...tak ) rok pobytu u mnie.
  12. Oby się dobry dom trafił bo kolejka psiaków do wyciągnięcia b.długa.
  13. Powiększa się nasza galeria szczęśliwców.
  14. Dopiero teraz przeczytałam na wątku Bariego o koteczku . Bardzo mi przykro. Nigdy nie jesteśmy przygotowani na takie sytuacje.
  15. Pysia też jest już w domku
  16. Ja też sobie zapiszę.
×
×
  • Create New...