Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Poker - bardzo Ci dziękuję. Szkoda, że Pani tak zareagowała. W tej sytuacji to chyba nawet kwiatów od Dogomanii nie możemy złożyć na grobie.
  2. Bardzo dobrze. I porozmawiać mogą. agat21 nie mogła zrobić bazarku imiennego. Pies imię mieć musi. Proponuję KAMYK.
  3. Jeżeli dasz radę to jedź. Tylko miej na uwadze, że żona może nie chcieć rozmawiać.
  4. Straszne to wszystko. Wydaje nam się, że jesteśmy niezniszczalni.
  5. Na Brokułka się nie zgadzam. Zobaczymy co z bazarkiem. Najwyżej zostanie Kamykiem.
  6. Wysłałam prośbę o zrobienie bazarku imiennego do agat21. Mam nadzieję, że znajdzie czas bo jej bazarki są świetne.
  7. Niestety nie. Figunia napisała mi w PW, że p. Jurek mówil jej, że zwierzaki będą zabezpieczone w razie jego odejścia.
  8. A to model. Mam nadzieję, że to było do prania a nie po praniu.
  9. Poczekajmy co napisze Figunia. Nesiowata i ja dokładamy się do kwiatów. Muszę wyjść w tej chwili. odezwę się wieczorem.
  10. Niestety sunia nie przyjedzie. Zamiast niej przyjedzie ten malutki szczeniaczek , który na zdjęciu jest obok niewidomego psiaka. Bardzo prosimy o przekierowanie deklaracji z dzikiej suni na niego.
  11. Jaaga - to oczywiste, że musi dać sobie założyć szelki. Wcześniej ustaliłyśmy, że nie może to być dziki pies.
×
×
  • Create New...