Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Psinek dostał prezent gwiazdkowy od Mikołaja.
  2. Plan na 20.12 - objeździłam te miejscowości 17.12
  3. Ja nie miałam plakatów. Objeździłam tylko teren. Postaram się pojechać rano.
  4. Dobre wiadomości.
  5. Wstrzymajcie się. Najpierw Amberek musi się znaleźć.
  6. Wróciłam. Zrobiłam ponad 200 km. Niestety ani śladu Amberka. Dwa razy przejechałam odcinek Żyrardów - Puszcza Mariańska. Objeździłam tereny po obu stronach drogi na wszelki wypadek. Okolice Walerian - wjeżdżałam we wszystkie boczne drogi. Nie chcę zwrotu za benzynę. Jeżeli ktoś chce coś wpłacić to pod moją opieką jest zamojska Nuka.
  7. Nie mam takiej możliwości. Ja nie mam w domu drukarki.
  8. Jadę. Nie mam plakatów ale go poszukam.
  9. Jeszcze dzisiaj rano wchodziłam bez problemu.
  10. Ogłoszenie na fb zostało wykasowane. Co się dzieje?
  11. Niestety nie udało mi się porozmawiać z hotelem. Na miejscu przejechałam koło 50 km. Teren trudny bo domy i gospodarstwa miejscami w lesie, dolina rzeki i las. Coś widać tylko na polach. Na piechotę zrobiłyśmy kilka kilometrów bo bałam się utknąć samochodem
  12. Jak to nie wie. Rozmawiałam z nią i powiedziałam, że uzbieramy na dogo. Jadę jutro rano. Trzymajcie kciuki Pokazałam Amberka naszemu ochroniarzowi, który mieszka w Skierniewicach. Ma się rozglądać. Dałam mu telefon
  13. Kiyoshi - zgubiłaś jeden dzień. Jutro jest niedziela.
  14. Jeżeli się nie znajdzie do jutra to w poniedziałek rano pojedziemy z Haną.
×
×
  • Create New...