tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Wielkie dzięki Iwa, zaraz sobie wstawię:loveu: -
Aga no to Ci Maja narobiła niezłych szkód:shake:, bardzo Cie przepraszam za tą naszą łobuzicę. Psiaki potrafią naszkodzić, my przez długie lata mieliśmy dwie sunie, które jak były szczeniakami to podczas naszej nieobecności wygryzły nam dziurę w ścianie prawie na wylot do klatki schodowej. Ale Maja szczeniakiem dawno nie jest to i pewnie trudniej ją będzie takiego zachowania oduczyć.
-
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
ja tam zawsze widzę sens, szczególnie w ogłaszaniu, czasami trafiają sie naprawdę niezwykli ludzie. Ale żeby go ogłaszać muszę o nim więcej wiedzieć, miałam dziś dzwonić do schroniska, bo mam pytania dotyczące paru psiaków, ale oczywiście się nie wyrobiłam, jutro postaram się zadzwonić. -
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
tula replied to Monday's topic in Już w nowym domu
A do mnie wczoraj napisała jakaś Pani zainteresowana adopcją psiaka, napisałam jej żeby przesłała swój nr tel to sie do niej odezwiemy. Jeszcze mi nie odpisała, ale może dzisiaj da znać, ale jak psiak się ulotnił... -
Wydrukowali mi dzisiaj ogłoszenie Norki w Metrze, kontakt podałam do koleżanki p.Ali bo do p.Ali ciężko się dodzwonić, może ktoś odpowiedzialny zadzwoni..
-
"Łateczka zgasła w schronisku,Zuzia już w domku."
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, że Zuziunia juz lepiej się czuje, bardzo się o nią martwiłam. Mam nadzieję, że wszystko się szybko zagoi. Kochana Zuzia:loveu: -
[quote name='tula']Ja w każdym razie będę cały czas ogłaszała Murzynka i trzymała za niego kciuki:lol:[/quote] Post przeskoczył oczywiście:cool3: Mela życzę udanego wyjazdu:lol:
-
Ja w każdym razie będę cały czas ogłaszała Murzynka i trzymała za niego kciuki:lol:
-
Postaram sie jutro zadzwonic do kierowniczki i dowiedzieć więcej o suni, chętnie ja poogłaszam, potrzebuję też więcej informacji o astce Soni, bo nie wiem co w ogłoszeniach pisać. Ostatnio trochę ograniczyłam co prawda liczbę portali na których daję ogłoszenia bo mam juz na liście 11 psiaków, które ogłaszam, ale zawsze coś porobię.
-
A to grubaska smrodziaszka, mam nadzieję że jej przejdzie. Ale z tym że chciała się bawić z psiakami to mnie zaskoczyłaś, bo słyszałam że za nimi nie przepada - super. Czekam z niecierpliwością na dalsze relacje i napisz proszę jaki mam teraz podawać kontakt w ogłoszenich i miejsce pobytu Majeczki. No i wielkie dzieki Agnieszka:loveu: A ta nowa sunia prześliczna, wiesz może o niej coś więcej?
-
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
tula replied to Monday's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']tula, ja nie dodałam tego w treści, ale warto dodać, że pies ma 2-3 lata[/quote] Ok jak będę odnawiać ogłszenia to będę to dopisywać:lol: Rodzice Maciusia u nas w schronie jest 500 psów, a schron jest przeznaczony na 300 więc przepełnienie ogromne, a z tym wiąże się niestety wiele zagrożeń. Lepiej jak psiak nie trafi do schronu, to już w ostateczności. A z DT kiepsko niestety. -
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
tula replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia psiaczka: [FONT=Verdana][URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Daj-mi-je-daj-mi-dom-i-odrobin-siebie-W0QQAdIdZ140735942"][COLOR=windowtext][SIZE=2]http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Daj-mi-je-daj-mi-dom-i-odrobin-siebie-W0QQAdIdZ140735942[/SIZE][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2008905_daj_mi_jesc_daj_mi_dom_i_odrobine.html"][COLOR=windowtext][SIZE=2]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2008905_daj_mi_jesc_daj_mi_dom_i_odrobine.html[/SIZE][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,5625,Lw==.html"][COLOR=windowtext][SIZE=2]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,5625,Lw==.html[/SIZE][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Psy/Daj+mi+jesc+daj+mi+dom+i+odrobine+siebie.html,138983"][COLOR=windowtext][SIZE=2]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Psy/Daj+mi+jesc+daj+mi+dom+i+odrobine+siebie.html,138983[/SIZE][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23728500,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html"][COLOR=windowtext][SIZE=2]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23728500,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html[/SIZE][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/46793"][COLOR=windowtext][SIZE=2]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/46793[/SIZE][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=43143"][COLOR=windowtext][SIZE=2]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=43143[/SIZE][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=3275935&cid=1558"][COLOR=windowtext][SIZE=2]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=3275935&cid=1558[/SIZE][/COLOR][/URL][/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/4204/"][COLOR=windowtext][SIZE=2]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/4204/[/SIZE][/COLOR][/URL][/FONT] Będę mu też robiła regularnie na cafeanimal i gumtree kraków, te powyżej też będę odnawiała. -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Red wiesz może już w jakim wieku jest psiaczek? No i jak bys mogła jakiś tekścik do ogloszeń zrobić to będę wdzięczna:cool3: A i jeszcze ta sunia która jest w tle na pierwszej fotce, też jej wtedy robiłam zdjecia, to jakbyś o niej coś wiedziała to mogę ją poogłaszać. -
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
tula replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Chudzineczka, moja Tinka tak wygladała jak ją znalazłam, albo jeszcze gorzej, a teraz trochę za grubaśna jest nawet. Ja ogłoszenia porobię oczywiście, ale faktycznie nie wiadomo czy psiak nie zmieni nagle miejsca i w tym problem. Śliczny jest. -
Nic nowego na razie nie wiem bo nie mogę sie dodzwonić do p.Ali, Norka i maluch nadal są w hotelu.
-
Wydrukowali mi dzisiaj ogłoszenie Murzynka w Metrze, tel. jest do Twojej cioci Mela, może ktoś zadzwoni..
-
Radom-śliczna,duża Elza uratowana od śmierci głodowej nareszcie w domku!!!
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Ojej mógłby się odezwać, tak mi jej szkoda, fajnie by miała. -
Radom-śliczna,duża Elza uratowana od śmierci głodowej nareszcie w domku!!!
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Cały czas ma gumtree warszawa, gumtree kraków, alegartkę, dwukropek, cafeanimal, adopcjapsa, e-zwierzak, e-oferty, aleokazja i jeszcze parę innych, ale te co wymieniłam staram sie odnawiać regularnie kilka razy w tygodniu. -
Dostałam nowe fotki Molly, poproszę Red żeby je wkleiła:loveu: Molly ma się bardzo dobrze, Państwo są w niej zakochani, szczególnie Pan. Nadal się trochę nie słucha, ale jest coraz lepiej. No i broni swojego domku, przed gośćmi, którzy przychodzą w odwiedziny. Chyba już całkiem poczuła się u siebie:lol:
-
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
On jest w boksie razem z jedną sunią i widać, że dobrze się zgadzają. Wydaje mi się że Floyd jest typem psa, który się podporządkowuje innym bo jak dawałyśmy im suchą karmę to Floydzik czekał aż sunia pierwsza zje. DT jest mu potrzebny bo w schronisku nie ma kto dbać o jego oczka, Psianka a skąd jesteś, byłoby super gdybyś mogła wziąć go na DT. -
Radom-śliczna,duża Elza uratowana od śmierci głodowej nareszcie w domku!!!
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Elza jest fantastyczna, pogodna i pełna energii, strasznie trudno zrobić jej dobrą fotkę bo cały czas jest w ruchu i bardzo się cieszy, jak ktoś do niej przychodzi. Ogłaszam ją cały czas regularnie, ale jakoś nie ma szczęścia sunieczka.