tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Byłem głodny..-Pysio wrócił z adopcji do hotelu-pojechał do domku do Krakowa
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Tak tak ja potwierdzam, Wlodi robi super fotki, od jutra bedę dawała Pysia na cafeanimal, oczywiście gumtree wawa i adopcjapsa też mu robię:) -
Sunia w zawiązanym pudle na polu - ma już swój DS
tula replied to anhata's topic in Już w nowym domu
Monday a jakie gumtree bo ja im tez zrobiłam na Wawę:) To dobrze by było podzielic sie miastami żeby sie nie dublować. -
Sunia w zawiązanym pudle na polu - ma już swój DS
tula replied to anhata's topic in Już w nowym domu
Fajnie że tak szybko sie jakiś domek zgłosił, trzymam kciuki za wizytę:) -
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
tula replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Ja moge założyć, tylko proszę o PW gdzie wpłacić i ile i jaki tytuł w przelewie wpisać. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[B]dziewczyny potrzebny ktoś kto mógłby jak najszybciej (jutro, pojutrze) zawieźć na sterylke aborcyjną suke od p.Ali do Warszawy (okolice Sadyby więc nie trzeba pchać sie przez miasto) bardzo pilne![/B] [B]Pani Ala może pokryć koszty transportu.[/B] -
To z niecierpliwością czekamy na wyniki wizyty:) [B]A ja z offem i wielka prośbą, szukam kogos któ mógłby jak najszybciej (jutro, pojutrze) zawieźć na sterylke aborcyjną suke od p.Ali spod Augustowa koło Warki do Warszawy (okolice Sadyby więc nie trzeba pchać sie przez miasto) bardzo pilne![/B]
-
[B][SIZE=2][COLOR=black]Dziewczyny sprawa bardzo pilna!!: poszukujemy surowicy przeciw parwowirozie, "na wczoraj", szczeniaki z naszego schronu najprawdopodobniej ją złapały i to dla nich jedyna szansa, jesli ktoś wie gdzie możemy ją zakupić od razu to bardzo proszę o pomoc i kontakt, mój tel: 505-252-365[/COLOR][/SIZE][/B]
-
[B][SIZE=2][COLOR=black]Dziewczyny sprawa bardzo pilna!!: poszukujemy surowicy przeciw parwowirozie, "na wczoraj", szczeniaki z naszego schronu najprawdopodobniej ją złapały i to dla nich jedyna szansa, jesli ktoś wie gdzie możemy ją zakupić od razu to bardzo proszę o pomoc i kontakt, mój tel: 505-252-365[/COLOR][/SIZE][/B]
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
tula replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=2][COLOR=black]Dziewczyny sprawa bardzo pilna!!: poszukujemy surowicy przeciw parwowirozie, "na wczoraj", szczeniaki z naszego schronu najprawdopodobniej ją złapały i to dla nich jedyna szansa, jesli ktoś wie gdzie możemy ją zakupić od razu to bardzo proszę o pomoc i kontakt, mój tel: 505-252-365[/COLOR][/SIZE][/B] -
Bardzo się ciesze że Mandarynka ma taki dobry domek, bądź szczęsliwa psinko:) [B][SIZE=2][COLOR=black]Dziewczyny sprawa bardzo pilna!!: poszukujemy surowicy przeciw parwowirozie, "na wczoraj", szczeniaki z naszego schronu najprawdopodobniej ją złapały i to dla nich jedyna szansa, jesli ktoś wie gdzie możemy ją zakupić od razu to bardzo proszę o pomoc i kontakt, mój tel: 505-252-365[/COLOR][/SIZE][/B]
-
[B][SIZE=3][COLOR=black]Dziewczyny sprawa bardzo pilna!!: poszukujemy surowicy przeciw parwowirozie, "na wczoraj", szczeniaki z naszego schronu najprawdopodobniej ją złapały i to dla nich jedyna szansa, jesli ktoś wie gdzie możemy ją zakupić od razu to bardzo proszę o pomoc i kontakt, mój tel: 505-252-365[/COLOR][/SIZE][/B]
-
Kociczka narazie jest w lecznicy, ale jeszcze dziś jedzie do DT bo musi dostawać antybiotyk przez conajmniej dwa tygodnie, kociczka ma bardzo duże zapalenie w oczodole gdzie zostały resztki oka ( drugie jest chyba ok) potem przejdzie zabieg zaszycia oczodołu, musiała sie bidna nacierpieć....
-
Zdjęcia bajeczne i domek bajeczny, wielkie dzięki:)
-
Tak tak jest w Metrze:) bardzo się ucieszyłam bo Tusia była jedynym psiakiem jakiego wczoraj wkleiłam na cafeanimal. Wczoraj więcej nie dałam rady, bo sporą część dnia jeździłysmy z Luisien z kociczką ze schronu do lecznicy, niestety tak to jest jak weterynarz w schronisku zaniedbuje swoje obowiązki:(
-
Byłem głodny..-Pysio wrócił z adopcji do hotelu-pojechał do domku do Krakowa
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj byłyżmy z Luisien w Pankracym i wyprowadziłam Pysia na krótki spacerek, to przemiły, słodki psiaczek. Niestety dopiero po poludniu miał być lekarz, który zajmuje sie chirurgia więc nie dowiedziałam sie jak jego szczęka. -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Pewnie że znajdzie, Monday nie trać nadziei:) -
To czekamy, czekamy:)
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Ja cały czas daję Lady do cafeanimal:) Robię jej tez inne ogłszenia. -
Sunia w zawiązanym pudle na polu - ma już swój DS
tula replied to anhata's topic in Już w nowym domu
Biedna sunieczka, mam nadzieję, że szybko wróci do zdrowia. -
To czekamy na wyniki wizyty:)
-
Sunia w zawiązanym pudle na polu - ma już swój DS
tula replied to anhata's topic in Już w nowym domu
Anhata melduje sie na wątku, tez postaram sie troche ogłoszeń porobić, biedna sunia, co za skur..... ją tak potraktował. -
Jamniki z łódzkiego schroniska nadal w potrzebie!
tula replied to saskia's topic in Już w nowym domu
Witam, mam wielką prośbę do Łódzkich dogomaniaczek czy mogłybyście polecić mi w Lodzi jakiegoś dobrego weta, który przeprowadza też niedrogie sterylki. Jakis czas temu wyadoptowałam do Łodzi sunie z naszego schronu, trzeba ją teraz zbadać i jak najszybciej przeprowadzić sterylkę bo jest już jakiś czas po pierwszej cieczce, a obecnej właściceilki nie stać na bardzo wysokie koszty. Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc:). -
Byłem głodny..-Pysio wrócił z adopcji do hotelu-pojechał do domku do Krakowa
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Red to czekam na tekst do ogłoszeń, a imie już zdecydujcie dziewczyny bo ja w wymyślaniu imion to kiepska raczej jestem. -
Dołączam do watku i tak jak obiecałam jeszcze dziś porobię Tusi trochę ogłoszeń. Od jutra codziennie będę jej robiła ogłoszenie na cafeanimal. Monday przepraszam, że Ci nie odpisałam, ale miałam uszkodzony router od netu i miałam problem z odbieraniem wiadomości a co dopiero z odpisywaniem, ale juz mam nowy:)