tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Przelałam dzisiaj sierpniową deklarację dla Lady, przepraszam że tak późno, ale w związku z tym ukarałam się sama i wpłaciłam o 10 zł więcej, tyle mogłam:) -
A czy piesek ( jak on ma na imię?) dostaje [B]leki przeciwbólowe[/B]? Pati a czy byłaś u Sary, próbowałaś z nią wyjść na spacer, pogłaskać? ja muszę mieć wszystkie niezbędne dla potencjalnego przyszłego opiekuna informacje, a nie mam jak jechać do schronu. To co wiem to od Luisien, jakie jest Twoje zdanie na temat charakteru suni? Bo to że jest biedna i pogryziona nie wystarczy niestety żeby znaleźć jej odpowiedni dom. Jakie są Twoje wrażenia po dzieiejszej wizycie w schronie i u Sary?
-
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
tula replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Obyśmy tylko mieli jakieś informacje czy ktokolwiek dzwonił... -
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
tula replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Super że Jankesik ma tyle ogłoszeń:) bardzo dziękujemy:) Ja też mu robię codziennie cafeanimal, może wydrukują znowu w Metrze. Robię też gumtree. -
Sunia w zawiązanym pudle na polu - ma już swój DS
tula replied to anhata's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę że Perełka vel Giga vel Tusia:) już jest w swoim nowym domku. Bardzo Ci Aniu DZIĘKUJĘ za wszystko co dla niej zrobiłaś:) Anhata WIELKIE DZIĘKI:) -
Pati, napisz proszę jak czuje się piesek, jakie są rokowania? Bardzo się cieszę, że u Sary wszystko dobrze, pytałaś może czy można ją już wykąpać?
-
No własnie ja tez cały czas myślę co z nim dalej będzie, czy nawet jak wyzdrowieje to ma jakieś szanse na dom.. o powrocie do boksu nawet mowy nie ma.
-
Byłem głodny..-Pysio wrócił z adopcji do hotelu-pojechał do domku do Krakowa
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Bardzo fajne fotki:) Jaki Pysio szczęśliwy u Ani:) A czy na ostatniej fotce to pupka mojego ulubieńca Rudzika?:) -
Dziewczyny dzięki wielkie że u niego byłyście, jak on może być sam, człowiek w takim stanie byłby na Oiomie a pies leży sam w schroniskowej łazience, ciekawe czy jakiś wet go jutro obejrzy...
-
Nie Dogo, na pierwszych zdjęciach jest Sara, sunia pogryziona niedawno, z tego co wiem teraz jest juz z nią całkiem dobrze. A na ostatnich zdjęciach zamieszczonych przez Red jest piesek, który dopiero został pogryziony:(
-
Skoro psiak został tak dotkliwie pogryziony to chyba aż tak dobrze nie jest.... Pati a skoro piszesz że rany sa do leczenia to napisz jak w tej chwili czuje się psiak i czy jest pod stałą opieką bo mnie to własnie najbardziej interesuje, czy ma podane środki przeciwbólowe, ja oczywiście jutro sama postaram się jak najwięcej dowiedzieć, ale może Ty masz nowe informacje. Czy pies jest nadal w schronisku czy pojechał do Pankracego gdzie jest całodobowa opieka?
-
Sunia w zawiązanym pudle na polu - ma już swój DS
tula replied to anhata's topic in Już w nowym domu
W imieniu AnnyA zapraszam na wątek, trzy psiaki husky w tragicznym stanie: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190512"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/190512[/COLOR][/URL] -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
W imieniu AnnyA zapraszam na wątek, trzy psiaki husky w tragicznym stanie: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190512"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/190512[/COLOR][/URL] -
Byłem głodny..-Pysio wrócił z adopcji do hotelu-pojechał do domku do Krakowa
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
W imieniu AnnyA zapraszam na wątek, trzy psiaki husky w tragicznym stanie: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190512"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/190512[/COLOR][/URL] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny przepraszam za offa ale szukam dogomaniaczek zajmujących się psami rasy husky, AnnaA podesłała mi ten wątek o trzech huski w strasznym stanie które odkryła w stadninie koni jej znajoma, sprawa bardzo pilna: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190512"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/190512[/COLOR][/URL] -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
tula replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny przepraszam za offa ale szukam dogomaniaczek zajmujących się psami rasy husky, AnnaA podesłała mi ten wątek o trzech huski w strasznym stanie znalezionych przez jej znajomą, sprawa bardzo pilna: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190512[/URL] -
Byłem głodny..-Pysio wrócił z adopcji do hotelu-pojechał do domku do Krakowa
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Red Pysio ma odnawiane ogłoszenia na cafeanimal codziennie:) Dobrze że nic się złego w mordce nie dzieje, szkoda że nie dałyście znać że jesteście w Pankracym, podjechałabym i zrobiła mu fotki. -
[INDENT]Własnie dzisiaj spotkałam DORKĘ i mówiła mi o tym piesku:-(, ja rozumiem że można nie zdążyć jak psiaki zaczynają sie gryźć ale coś takiego:-( no szlag mnie trafia. Ja rozumiem przepełnienie jest straszne, ludzie w naszym beznadziejnym mieście wolą oddawać psiaki do schronu niz je adoptować, ale to musiało trwać naprawdę długo skoro pies tak wygląda. Czy te rany wogóle nadają sie do leczenia? Jak on strasznie musi cierpieć. Kto się nim opiekuje??[/INDENT][INDENT][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f36/announcements.html"] [/URL] [/INDENT]
-
Sunia odgryza sobie ogon-schron.Radom-dlaczego?Szukamy dt.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
U Lenki już duuużo lepiej, zaprzyjaźniła sie z nowym kolegą Farcikiem i świetnie się razem bawią, Asia obiecała mi płytkę z filmikiem:) Lenka nadal obgryza ogon, ale już o wiele mniej niż wczesniej i jest to raczej takie memłanie, nie robi sobie krzywdy. Jest bardzo czujna, aż za bardzo:) Teraz jej Państwo są na wakacjach a Lenką i Farcikiem zajmuje się babcia, sunia bardzo ją polubiła. Asia mówiła mi, że Lenka zdominowała trochę Farta, rządzicielka jedna:) -
Jeśli byłaby możliwośc wykąpania Sary w schronie to byłoby wspaniale, bardzo się przyda, tylko nie wiem czy ze względu na ranę można już to robić, trzebaby się wetki zapytać. Może byłby ktos chętny na to bo.... na razie nic nie piszę:)
-
Znalazłam pitbulla czarno-brązowego ok 8m-cy. Adoptowany
tula replied to ala21's topic in Już w nowym domu
Ala na gumtree nie wpisuje sie rasy psa, może na alegratce mu robiłaś ogłoszenie? Jeśłi moge coś doradzić to ogłaszaj go codziennie na [B]cafeanimal[/B], a nawet dwa razy dziennie jak dasz radę i to tak najlepiej rano i wczesnym popołudniem, wtedy jest większa szansa, że wydukują ogłoszenie w Metrze. I nie można się zniechęcać, w ogłoszeniach jest taka zasada że im częściej je zamieszczasz tym więcej ludzi je zobaczy. Na [B]gumtree[/B] wyróżnione ogłoszenie można opłacić przez portal PayPal, tylko trzeba się tam wcześniej zarejestrować i przelać pieniądze ze swojego konta. -
Znalazłam pitbulla czarno-brązowego ok 8m-cy. Adoptowany
tula replied to ala21's topic in Już w nowym domu
Alu podawałam Ci wcześniej strony na necie gdzie można dawać ogłoszenia. Ja niestety robię ich mnóstwo i dlatego wolałabym już więcej nie brać psiaków do ogłaszania, ale Ty mogłabyś psiakowi je codziennie odnawiać, wtedy jest większa szansa że ktos zadzwoni. Na gumtree np. można też zrobić wyróżnione ogłoszenie na kilka dni i wtedy jest ona na samej górze i nie trzeba odnawiać a o wiele więcej osób je czyta (koszt to 20 zł). Pomyśl nad tym, naprawdę jak się ogłasza jednego psa to można mu porobić bardzo wiele ogłoszeń. -
Poprosiłam Luisien, żeby w weekend zrobiła fotki suni i o ile się da wyprowadziła ją na spacer, oczywiście sie zgodziła:) Wielkie dzięki Luisien:)
-
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
tula replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
Nie ma sprawy, niestety nie dam rady robic wiekszej ilosci ogłoszeń Ramzesikowi, bo te które robię staram sie odnawiać przynajmniej kilka razy w tygodniu a przy mojej dużej ilości ogłaszanych zwierzaków to trochę schodzi:) -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
tula replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
A i jeszcze na alegratka:)