Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. To czekamy czy Sigmusia trafi do Wawy czy DT stanie się DS:cool3:
  2. Fajne fotki, dzięki Wlodi:loveu: Biedna Łateczka, teraz widzę gdzie ją Murka dziabnęła.
  3. Wspaniale:multi::multi: Wiele szczęścia w nowym domku Bajeczko:loveu: Fajnie jak by było wiecej takich szybkich adopcji. A możemy liczyć na fotki z nowego domku?
  4. to czekam z niecierpliwością na informacje i trzymam kciuki za foksie.
  5. Dobrze by było przeprowadzic tą operację na poczatku kwietnia bo czym prędzej zaczniemy ogłszać sunieczki tym lepiej. A jak Zuzia, ucieszyła sie jak odwiozłyście jej Łatkę?
  6. Dodałam Molly na cafeanimal: [url=http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Molly---wiernosc-to-jej-przeklenstwo,17312]Molly - wierność to jej przekleństwo - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/url] w najbliższym czasie uaktualnię jej pozostałe ogłoszenia.
  7. A kiedy ma się odezwać ten domek z Wawy? Bo moze lepiej nie czekac długo tylko szukac kogos z Łodzi kto by przeprowadził wizytę?
  8. To jest jeszcze jakiś chętny z Wawy do zaadoptowania suni?
  9. O to by było dobrze, a kto uzgadnia z nim szczególy adopcji?
  10. O widzę Lilith, że niezłą sesję strzeliłaś tej rodzince. A może tekscik do ogłoszeń też masz czy mam już sobie sama spłodzić? No i jak robić, wspólne ogłoszenie, czy suni osobno?
  11. No to super, wielkie dzieki dziewczyny:loveu: Mtf to teraz trzeba chyba transport kołować:cool3::lol:
  12. Ja oczywiście zgłaszm sie do robienia ogloszeń, tylko z wymyslaniem tekstów u mnie kiepsko. Fajnie by tez było jak by Wam sie udało zrobic wiecej fotek suni, jezeli to oczywiście możliwe. Szczeniaczki to chyba mozna razem ogłosić?
  13. A szukałas juz kogos kto mógłby zrobić wizytę przedadopcyjną?
  14. Może coś napiszecie:cool3:
  15. Jak Dżina bedzie miała nowe fotki to też ją bardzo chętnie poogłaszam.
  16. Ja tez bardzo mocno trzymam kciuki:lol:
  17. Dziewczyny pisały, że jest wysterylizowana i miała komplikacje po operacji, ale teraz jest juz zdrowa.
  18. I jak po wizycie?
  19. Tak on leczy moje psiaki odkąd jeszcze pracował jako wet w schronisku, a było to baardzo dawno temu, jeszcze w poprzednim miejscu. Wiele razy przyjeżdżał do nas do domu jak była taka potrzeba i nadal przyjeżdża. Mojej kocicy po operacji w Warszawie na SGGW przyjeżdzał dawać srodki przeciwbólowe i antybiotyki codziennie przez kilka dni, włącznie z niedzielą.
  20. Jej super:multi:Red poszukaj po użytkownikach kto jest z Łodzi, napewno ktoś pomoże. A czy to z ogłoszenia Sigmy ta pani sie zdecydowała?
  21. Pani, która kiedys wzięła od nas ze schroniska dobermankę i z którą mam teraz cały czas kontakt napisała mi, ze Sigma była dzisiaj w Metro.
  22. wczoraj zaczełam robic suni ogłoszenia, dzisiaj wieczorem bedę kontynuować:cool3:
  23. Czy chodzi moze o doktora Ciszewskiego? Bo ja go bardzo dobrze znam i mogłabym pogadać:cool3:
  24. dzielna supersunia:loveu:
  25. Monday moze faktycznie spróbuj Murzynkowi cpyknąć jeszcze jakieś fajne fotki, narób ile się da, to zawsze coś sie wybierze, a fajne zdjęcia to połowa sukcesu. Ja chetnie pododaje do ogłoszeń.
×
×
  • Create New...