Jump to content
Dogomania

Dobermania

Members
  • Posts

    1304
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dobermania

  1. Cześć, Oleno, nie odzywałaś się, jak mama? Co z Zonią (oprócz tego, co tu na zdjęciach widać)? Pozamieszczałam ogłoszenia, ale na razie bez odzewu. Nawet na Allegro.
  2. No ładnie... Ośmioletnią sukę kryć:/ A kiedy pierwszy miot był?, przy pierwszej cieczce pewnie... Szkoda czytać większość z tego tematu, przykro, przykro. Oby śliczna i radosna sunia znalazła jak najszybciej dom u odpowiedzialnych osób, które będą ją kochać.
  3. Mój skyrocket, obżarty przez 6-ciomiesięcznego labka doszedł do siebie po tym, jak wyrównałam korę, tak, by miejsce obgryzione było równe z nieruszonym, wsypałam dużo nawozu z magnezem (przeciwko brązowieniu) i pomogło. I podlewałam więcej - traktowałam drzewo jak chore i pomogło. Jeszcze są specjalne płyny i maści do smarowania miejsc po uciętych gałęziach (i złamanych), tylko wtedy musisz pilnować, żeby szczeniaki tego nie dotykały, bo się zatrują.
  4. A Olena w ogóle jest? Już wróciła od mamy? Wiadomo coś?
  5. Rzeczy wymienionych w 1. poście nie mam, ale mam figurki, tzw. durnostojki, pluszaki, w tym nowe... Zbieracie jeszcze?
  6. Co z tą Ewą B. właściwie? Bo ja słyszałam skrajnie różne opinie (a i sama ją poznałam - pod Paluchem, jak stała ze szczeniętami; byłam ze znajomą, która szukała psa) - wiem, że utrzymywała kontakt z pewnym schroniskiem pod W-wą (i to bdb. kontakt), kilka osób, które adoptowały od niej psy były też pozytywnie nastawione. Ale to wszystko do czasu "odkrycia" Krężla i Maciejowic. Rozpoznałam ją tam pod Paluchem dopiero, jak bliżej podeszłam, bo wcześniej wyglądało to na handel - samochód, kennel klatka, szczeniaki na rękach, ale kobieta szybko i gwałtownie zaprzeczyła, mało tego - była gotowa faktycznie oddać do adopcji którekolwiek ze szczeniąt (adopcji, nie sprzedać), były odchowane, tłuściutkie, czyste. A tu się dowiaduję, że rozmnażała i sprzedawała:-o? Gwałtowna zmiana czy przykrywka dla handlu? Co się z nią teraz w ogóle dzieje, przedstawiono jej zarzuty?
  7. Dołączam do grona ciężko chorych:) No, ale Drako jest tylko jeden... a adopcja to jedyny lek;) I jest boski! Strasznie podobają mi się białe boksery :loveu::loveu::loveu::loveu: Czy ZKwPl nie uznaje ich białego umaszczenia? Czy z innego powodu są niehodowlane (bo Drako to pewnie i tak przez niedosłuch)?
  8. Śliczne są:) Ale ta historia dziwaczna :-o Ale ja uważam, że sam pchał żonę za granicę, to teraz ma, wybaczcie. "Dżordż" :D:D:D I jakie słodziaki rozpieszczone, tylko gotowane mięsko:cool3:
  9. Estero, dokładnie! Mój też:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Rany, on jest boski! Ja chcę takiego prosiaczka z monoklem tricolor:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Jak to - znany użytkownikom? Znaczy, ktoś go widział? Może uda się namierzyć oprawców? Też myślę, że robił za worek:(
  10. [quote name='majku33krakow']idziemy razem ja biore siekiere[/quote] Ja wezmę piłę, pobawimy się w "Wielką polską masakrę piłą łańcuchową". Czy jej oprawcy zostali już pociągnięci do odpowiedzialności karnej?
  11. I co zsuczką? Szkoda, że ma taki dziwny stosunek do psów "żwawych, ruchliwych i ułomnych"... Jako astka sama chyba jest ruchliwa, więc czemu takie psy ją denerwują? "Kosi" je tylko w domu, czy na spacerach tez zabawy z psami tego typu nie wchodzą w grę? I takie głupie pytanie, bo ja się nie znam na schorzeniach neurologicznych - na 1.str., skopiowane z bullowatego forum jest napisane, że Noka nie jest w stanie przejść kilku kroków, pokonać krawężnika. To jak ona wyskakuje z okna? Czy nadal ma takie problemy? (Jezu, i jeszcze te menele ją rozmnażały:/)
  12. BOSKO!!! Jak one się muszą kochać, tak przytulone pysiami na tej kanapie:loveu::loveu::loveu::loveu: Po prostu miód. Pamiętam, jak Kama przyjechała do Oleny z ta dziurą w brzuchu, jaka była smutna...[I] A co jej się w łapkę stało, że ma but? [/I]
  13. No ba! A co to w ogóle za tytuł:mad:? :bije::bije: Powinno być: [SIZE=6]"Z ogonkiem żyje się lepiej!!!"[/SIZE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[SIZE=2] Ja uwielbiem, ubóstwiam, czczę, wypatruję ogoniatych rottków, boksiów, wyżłów, spanieli, dobków, a najbardziej to chciałabym zobaczyć ogoniaste bulldogi:cool3: Widziałam tylko amerykańskie. Czasem się zastanawiam, czy ja jestem aż tak głupia i nie wiem, że one może jak shipperke sa bezogoniaste;) Ale znowu na jakiejś angielskojęzycznej stronie widziałam buldoga francuskiego - z ogonem. Wyglądał bosko. W Polsce taka ciemnota i tną te piedne psy, że aż miło dowiedzieć się o Korze, która - mimo że z pseudohodowli - ogonek ma w całości. Na pewno ma więcej "ciałka" to wyrażania swojej radości:) [/SIZE]
  14. Czy wszystkie psy mają już choć DT? Bo doczytałam, że szczeniaki tak. A dorosłe?
  15. Olen, co z Zonką? Jakby co, u mnie pokój (nawet dwa:razz:) dla niej przygotowane. Teraz wyjeżdżam na dwa tyg., ale jak wrócę, to mogę wziąć ją lub jakieś maleństwo potrzebujące.
  16. Jak to "nie masz drzwi"?:crazyeye::diabloti: Świnki zjadły:eviltong:?:D Witaj, Ewo, po tak długim czasie. Dopiero teraz weszłam i przeczytałam o Kano - bardzo mi przykro. Pozdrowienia od Lachsa. Ale ta Twoja sfora się powiększa, no, no, niedługo będzie ich więcej niż metrów domu, a kto wie, za parę lat może i więcej niż ma cała działka metrów:eviltong: Czy Klementyna jest adoptowana z F. AST?
  17. No właśnie, ja też chciałam napisać, że on po prostu nie zna swojego imienia, ale to super, że tak szybko się nauczył! Śliczny chłopak jest, ja już go kocham:loveu:
  18. Nie wiem, czy doszedł "sesemes" dot. mojej oddaloooonej w czasie przeprowadzki. Możesz przywieźć Zoniowo-Niebieskie towarzystwo razem. A ta dziewczyna, która opiekował się u Ciebie zwierzyńcem nie może? Czy boi się Zonki?
  19. Jak to jest z psami niewystawowymi? W ogóle nie można ich wprowadzać na teren wystawy? Chodzi mi o wzięcie psa ze sobą, będę jako zwiedzająca, nie chciałabym zostawiać go samego na tyle godzin. Na stronie jest napisane, że psy niezgłoszone nie wejdą - ale ja go zgłosić nie mogę, bo nie jest rasowy... Czy obowiązuje zakaz wprowadzania innych psów?
  20. [quote name='Lemoniada']Chce ktoś szczenię dobermana?:cool3: [url]http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/367/23/41/367234170[/url][/quote] No, no, toż to przyszli zwycięzcy wystaw światowych!!! Ileż za te cuda? :D:D:D Pewnie okazyjnie poniżej 800 zł:D Ja bym radziła szybko hurtem skupić cały miot, żeby was nikt nie ubiegł, bo to inwestycja na długie lata - ZŁOTY materiał genetyczny do Waszej hodOFFli!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. Ja zgłaszam i piszę DŁUGIE, rzewne opowieści o fabrykach szczeniąt, podpierając się adresamy r=r, stoppseudohodowcom.org i tego typu, podając wszystkie. I tłumaczę obszernie, jaka jest różnica między rasowym a w typie i dlaczego rasowy tyle kosztuje - to NAPRAWDĘ pomaga, mam wrażenie, że ludzie z serwisu czytają te moje wypociny, bo kiedyś zgłosiłam "yorki" za kilkaset zł z zaropiałymi oczami i napisałam, że na bank są chore, a to OSZUSTWO, okłamanie klienta - te słowa to już muszą trafić do osób zajmujących sie usuwaniem, jeśli nie trafi wywód o rodowodzie, dysplazji, socjalizacji, itp.:) Warto wierzyć i próbować.
  22. Na słupach to ich skalpy, gałki oczne i kości piszczelowe porozwlekać, wtedy by dopiero nie wychodziły z domu te przebrzydłe monstra, tfu! :-x Ja w polską sprawiedliwość (sądową) nie wierzę, zgotowałabym im takie piekło, jakie oni tym bidulinkom :shake: Ale to dobrze, że widać, co mu bardziej smakuje, bo to najlepszy dowód na to, że już mniej wygłodzony jest:) Mój Lachsio to zaczął wybrzydzać po dwóch latach, wcześniej jadł, nie, ZASYSAŁ, ŁYKAŁ wszystko:-(
  23. Zonisława jedzie do mnie (klamki w jednym pokoju wymienione, w drugim wyjęta ta od wewnątrz:mad::lmaa::lmaa::-x:-x), koce przygotowane, zapasy mięsa zrobione. Przystooojny jak wszystkie niebieściaki :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  24. Boski ten Zdzisio :loveu::loveu::loveu: Czemu nie ma wiadomości od przystojniaka? Czyżby został adoptowany?
×
×
  • Create New...