Umieściłam informacje w necie na forach o zwierzakach o podpisywaniu petycji i podałam link do niej :lol:
[URL="Ty chyba znasz panią z krakowskiego TOZ-u, bo chyba była w Krzyczkach? Może mogłabyś skontaktować się z nimi?"]ale.gratka.pl[/URL]
[URL="http://www.eoferty.com.pl/adeta.php?aid=17517"]eoferty.pl[/URL]
[URL="http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=128&w=48750311"]gazeta.pl[/URL]