Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. [quote name='esperanza']:evil_lol: Kotów dostatek- za chwilę będę miała info o domowych kotach porzuconych przez właścicieli na Białołęce.[/quote] Tiaaa, ja to wiem i chcem, ino Opornik ma już dość....
  2. a ja mam pytanko o bucika...Czy on bedzie? czy nowi właściciele wiedzą, że można spróbować Zolkę przyzwyczajać, tym bardziej, jeśli jedna z pań chce ją zabierać na dłuższe spacery...:razz:
  3. Jak widać po poprzednim poście: mózg mi się lasuje
  4. Mnie dopisz...Ciągle chcę kota, więc też niedługo wrócę...(co prawda nie z adopcji, ale dam się wyadoptować w dobre ręce:eviltong:)
  5. Nic a nic. jest jak było...Ciapa szuka domu...
  6. Tak, w Otrębusach. Właścicielka hotelu jak go teraz zobaczyła, to mało się nie popłakała....
  7. Aaaaa, no leczyć można wszystko, tylko najpierw do lekarza trzeba pójść a to nie jest przecież takie oczywiste i proste:cool3: (przynajmniej nie dla wszystkich jak widać...:angryy:)
  8. No dobra, ale trzeba się podzielić, parę doniczek tego badziewia posiadam:). A ktoś tu się nie oferował z transportem?
  9. Hmmmm, no przecież miał biegunkę i zatrzymać się nie chciała... Chociaż dostała zalecenie diety i przykazanie, że jakby coś było nie tak, to niech dzwoni. Dzwoniła, ale o klopotach nie wspominała. Istna idylla trwała...Ale na pewno nie w jelitach i inntch trzustkach:cool3:
  10. :diabloti: a kto w Krasnosielcu będzie pospolite roślinki kupował na rzecz psów:eviltong:?
  11. [quote name='Kanzaj']Matko kochana, co się stało?????????????????[/quote] Cóż się mogło stać...oczywiście "odpowiedzialna" właścicielka, miłośniczka schroniskowych bid...:shake:. Czasami scyzoryk mnie wzywa
  12. A w temacie Dnia Dziecka, komu podrzucic roślinki na stoisko. Mam porozsadzany aloes i agawy. Mogę gdzieś podwieźć...Może ktoś zakupi zielsko i zasili nasze konto?
  13. Czy znajdzie się odpowiedzialny domek dla Stefanka? Stefanek naprawdę jest fajny chłopak, może niespecjalnie piekny, ale kochany jest baaardzo
  14. hahaha, mały to on był w drodze ze schroniska ( i już tam grzeczny i kochany:loveu:) a teraz jest wielki;)
  15. my także dziękujemy:loveu:> Życzymy psiakom powodzenia:loveu::loveu::loveu:
  16. Ciapa bez domu i ciszaaaa zapadła zupełna...:cool3: nie ma telefonów, nie ma zainteresowania..., nic nie ma:shake:
  17. Byli w hoteliku, rozmawiali, myślą....
  18. Myślą nad Tinką, tam cały czas jest ktoś w domu...Zobaczymy...
  19. Niestety, mają roczne dziecko, Zolka zbyt żywiołowa na takiego malucha...:razz:
  20. Na razie nic:roll:
  21. [quote name='gdgt']ludwa, wyślę ci na maila (czy ja mam Twojego maila?), żeby nie zapychać kopiejce wątku... Są jeszcze 3 koty szare w piwnicy, ich jeszcze w ogóle nie widziałam, postaram się po wtorku zrobić im zdjęcia...[/quote] To prześlij. Masz mnie na liście stowarzyszeniowej... tylko obawiam się, że piwniczaki są zbyt dzikie a ja mam otwarte drzwi i podwórko do dyspozycji...:razz:
  22. ale z Misia mini-słonik. Super jest!!!! A takie maleństwo przywiozłyśmy.:diabloti:
×
×
  • Create New...