[quote name='gdgt']ludwa, wyślę ci na maila (czy ja mam Twojego maila?), żeby nie zapychać kopiejce wątku... Są jeszcze 3 koty szare w piwnicy, ich jeszcze w ogóle nie widziałam, postaram się po wtorku zrobić im zdjęcia...[/quote]
To prześlij. Masz mnie na liście stowarzyszeniowej... tylko obawiam się, że piwniczaki są zbyt dzikie a ja mam otwarte drzwi i podwórko do dyspozycji...:razz: