[quote name='Ola&Kora']Hehehe gdyby Kora tak dobrze sprzątała jak rozrabia, to byłaby lepsza od niejednej zawodowej sprzątaczki :evil_lol: :evil_lol:
No zgaduj.... :cool3: :cool3: :cool3:[/quote]
Hmm.. śpi, bawi się, znów sprząta po swojemu :razz:, a moze tylko leży :cool3: