Nic Dodac Nic Ująć :) super piesek:) Jak możesz to looknij na mojego pupila [URL="gg:http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23719"][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23719[/COLOR][/URL] Pozdrow Cezarka.=*
[B]No super psiak !!!!! Pozdro dla Diany od Oskarka.[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23719[/url] zapraszam do galerii Oskara !!!!![/B]