Jump to content
Dogomania

konfirm31

Members
  • Posts

    12543
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by konfirm31

  1. Czyli trafi do Was zaraz po operacji. To chyba dobrze, bo i Wasze będą się od niej dystansować, i ona będzie się czuła niepewnie. Będzie dobrze!. Trzymam kciuki i jestem dla Was pełna uznania i podziwu :*)
  2. Na kiedy planowana kastracja?
  3. Dobrze, że już jest "na oku".
  4. Nie wiem, jaka jest Mała/ Łezka, tj czy nie jest podobna do Lerki i nie steruje Dużą Luką która może jest jej body guardem, tak jak u nas Bliss? Jeśli tak, to najpierw muszą się zapoznać duże sunie, a jak już będzie między nimi Ok, to można dołączyć małą. Dołączona Lerka, zaraz chciała napuścić Bliss na obcego, ale.... on nie był już dla niej obcy i to nie przeszło. U nas ten wariant, zasugerowany przez Panią behawiorystkę, która zna moje psy, sprawdził się bardzo dobrze przy dołączaniu Dropsa. A mnie się wydawało, że należy je zapoznawać całościowo, a jak osobno, to najpierw z Lerką.... Może Sowa coś doradzi?
  5. Mazowszanka jak zawsze niezawodna :).
  6. Superowo! Ale się cieszę! Szelka przyzwyczajona do ONków, a ten akurat chłopak i młody, będzie dobrze :)
  7. Bardzo się cieszę, Malagosku i trzymam kciuki!
  8. Też korzystałam z pomocy PatiC. Może się odezwie? Jest jeszcze jubu. Poszukam kontaktu do Niego. Edit. niestety, nie znalazłam. Może ktoś ma do Niego kontakt?
  9. Niedobrze :(. Do mnie właśnie dotarło. Zamawiałam w sobotę, czyli pewnie w ostatnim momencie.
  10. Ale o płaciłaś z góry? Jak tak, to doślą. To solidna firma, chociaż puszki czasem pogniecione. U mnie wczoraj przyszły puszki, dzisiaj czekam na chrupki i smaczki
  11. Nie wiem, jak wyżełka i jej synek, ale Szelka gotowa na miłość :).
  12. https://wiadomosci.wp.pl/strach-przed-koronawirusem-w-sosnowcu-niektorzy-pozbywaja-sie-zwierzat-domowych-6489235546297985a
  13. Śliczna sunia. Oby ktoś ofiarował jej dom i miłość. Maluchowi, też.
  14. Mureczko, myślę, że Ty najlepiej wiesz, któremu z Twoich podopiecznych, ta karma najlepiej posłuży. Wszystkie psy są nasze :)
  15. Adopcje staną. Ludzie teraz myślą o innych sprawach, a problem opieki nad psami (wychodzenie) u osób mieszkających w blokach i będących na kwarantannie, też do adopcji nie zachęca. Mam koleżankę, której umarł pies i którą namawiam na adopcję, ale Ona mówi "nie teraz". Smutne to wszystko, bo to jak zwykle człowiek, sobie i zwierzętom, zgotował ten los.....
  16. Stałe zaglądam do Treka, ale cichutko. Piękny chłopak :). Oby wreszcie wpadł komuś w oko i w serce.
  17. Szelka pewnie taka sama, jak Lerka, czyli wiecznie głodna. Lerka je wszystko i w każdej ilości.
  18. Są podobnej wielkości i w zbliżonym wieku, więc nie powinny sobie zrobić krzywdy. Czym się przejawia ta dominacja Amelki?
×
×
  • Create New...