Jump to content
Dogomania

konfirm31

Members
  • Posts

    12543
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by konfirm31

  1. Buzia nie boli, to Runo bryka jak....źrebak po dobrym rumaku ;). Wielkie uznanie dla Alaskan, Dexterki i wszystkich Cioteczek :)
  2. A jaki kolor mają błony śluzowe i spojówki i czy jest apatyczny?
  3. Biedulek :(((. Ból jednego zęba potrafi obrzydzić życie, a co dopiero tylu....Nie ma się co dziwić, że wyglądał smutno. Teraz będzie coraz lepiej :))
  4. Bardzo dobry pomysł na wieczorne spacery z psem :)
  5. Też myślę, że Canis lepszy( mają z nimi umowę?). Może próbować łapać na klatkę - łapkę? Pożyczyć od jakiejś fundacji/Stowarzyszenia, ale najpierw rozmawiać z Gminą, czy zapłacą za zawiezienie psa i utrzymanie go w Schronisku (jest to obowiązek gminy!) Dobrze zrobiłaś, Malagosku z tym białsem! W Canisie są wolo, a i Pani Wiesia ma talent do oswajania strachulców :). Pies ma szansę " wyjść na ludzi" ;)
  6. Ale Jeżynki nie zna ;). Z wzajemnością ;) Trzymam kciuki za spokój w stadzie i za Tomeczka :)
  7. Dziękuję za informację :). Bardzo się cieszę, że swoją wpłatą, też się w jakiś niewielki sposób do tego przyczyniłam
  8. Trzymam kciuki za zdrowie Pana Doktora i Lilka, który nawet nie wie, jakie "atrakcje" go ominęły ;)
  9. A jak to w Majeczkę wstąpi demon ;)? Wszak ona, była tu wcześniej i to wielokrotnie :D
  10. A czy rozmawiałaś z wetem, o podawaniu psu pantoprazolu? Ranigastu nie należy dawać, bo podobno tylko maskuje obiawy choroby. Gdzieś o tym czytałam - w jakimś czasopśmie weterynaryjnym.
  11. :((. A czy wiadomo z jakiego powodu te wymioty?
  12. Porozum się z lekarzem i spytaj, czy możesz dać furosemid ( może masz w domu). Działa silnie moczopędnie "Podanie doustne Zalecana dawka początkowa to 2,5-5 mg furosemidu na kg masy ciała na dobę, co odpowiada ½- 1 tabletce na 2 kg masy ciała. W ciężkich przypadkach obrzęku lub oporności na leczenie dawkę dobową można początkowo dwukrotnie zwiększyć." Myślę, że u niego to emocje. Moja Bliss przez prawie trzy doby nie robiła kupy i nie sikała. Tak przeżywała wyjazd do rodziny do Warszawy, w dwa tygodnie od adopcji ze schroniska.
  13. Przytulam, Tolu. Doskonale rozumiem, co czujesz, bo i z moją Bliss teraz marnie :(. I też nie chce jeść....My jutro jedziemy na działkę, bo mamy nadzieję, że odzyska apetyt na życie, no i nie ma tam schodów do pokonywania kilka razy dziennie...
×
×
  • Create New...