-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Never...a Bosman ma wątek?
-
Goldenowata FINKA już w swoim domku pod Opolem !! :)))))
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
[quote name='Matylda1975']moze udaloby sie znalezc dla nich chociaz DT? jest juz watek Agata na dogo?[/quote] nA WĄTKU OSTRÓDZKIM [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36651[/URL] są linki do wszystkich wątków ... wątek Agata jest gdzies pod koniec...powyżej 190 numeru -
Goldenowata FINKA już w swoim domku pod Opolem !! :)))))
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
[quote name='Matylda1975']bedzie musiala wrocic do boksow??? :crazyeye:[/quote] będzie musiała.... może jednak uda nam się... wysterylizowac ją dopóty dopóki jest na budynku...i dac ją wtdy do boksu np. z Agatem.... -
[quote name='przemas-ol']Heh, jade i jade i jakos sie gubie po drodze, w ta sobote nie wpadne, bo nie moge, chyba nawet wiesz dlaczego i gdzie, a w nastepnom jak bede mial kase to czemu nie, ok?[/quote] domyślam się ;) czekamy zatem....tym bardziej, że kazda para rak do pomocy na wagę złota..jak zwykle zresztą :p
-
roczny Pusiu jest już w stałym domu w Niemczech!
Aga_Mazury replied to iwop's topic in Już w nowym domu
[quote name='przemas-ol']Prawda? :) Ale jaka wygodna :) :D:D:D:loveu:[/quote] no w to nie uwierzę......że się na nią zmieściłeś :evil_lol:... zakładając, że Puszek by Cię wpuścił na swoje cudo..... -
[quote name='przemas-ol']Z rodzinka wszystko dob rze, jest szczesliwa. Zamieszanie , hmmmmmmm..... no wlasnie, czemu niektorzy ludzie sa tacy? ja wspolpracuje z Pajunia od dawna i jest mi z tym dobrze, bo wiem, ze robimy cos dobrego dla tych psiakow. :) male sa cudne, zreszta jak i mamusia, moze niedlugo wstawie jakies foteczki :)[/quote] miło Cię przemku znowu widziec na dogo.... :)
-
roczny Pusiu jest już w stałym domu w Niemczech!
Aga_Mazury replied to iwop's topic in Już w nowym domu
..ale ma super kanapę...:loveu: aż pozazdrościć :loveu: -
Goldenowata FINKA już w swoim domku pod Opolem !! :)))))
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
[quote name='Matylda1975']cudnie, ze Finka moze w koncu wyjsc na spacerek :bigcool: jak sie zachowywala? wydaje sie, ze jest dosc plochliwa i wycofana? ale to moze tylko wrazenie... potrafi chodzic na smyczy? oby jak najwiecej spacerkow :painting:[/quote] Wcześniej była inna (jak trafiła do schronu)....ale dziewczyny z jej boksu ..tak jej dały popalić, że teraz trochę się "kuli" przy innych psach... za to uwielbia swojego Agata...który jest jej sąsiadem na budynku... do ludzi tez się bardzo garnie... -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
Aga_Mazury replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
Właśnie wcześniej się zastanawiałam...nie wiedząc...że ona już nie pracuje... jak to możliwe, że doktor śmierć ...pozwoliła jeszcze żyć Ciągutce... czy do niej ktokolwiek w Radomiu przychodzi do lecznicy? oprócz ludzi chcących uspić psy? -
Staruszek Fred w schronisku...już śpi <*>
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Prawda, że poczciwina z niego niesamowita.... -
Oborniki Wlkp. Tiger...jest już po operacji. ma nowy dom!!
Aga_Mazury replied to Hala's topic in Już w nowym domu
MalgosMalgos zupełnie się nie przejmuj... Jesteś super babka i tyle :calus: -
Samotny pies z działek, głoduje, spi na gołym betonie:( ma dom
Aga_Mazury replied to martik b's topic in Już w nowym domu
[quote name='martik b']schron u Nas nie jest wcale ok, poczytajcie o Koczo ktorym się opiekowałyśmy, uśpili nam go nagle, tam warunki bytowe tj pokarm, ciepło itp jest ok ale bardzo dużo psów jest usypianych, pisali nawet o tym w gazecie, poza tym byłam tam wolontariuszką i pewne rzeczy widziałam i nigdy nie zgodzę się na schron, to jest ostatnia opcja jaką wybiorę[/quote] tak, Bydgoszcz ma bardzo dużo eutanazji (trzymają stan bez przepełnienia), nigdy bym tam psa nie oddała -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Matusz']ma ale na 1 stronie nie ma linka... wiec tutaj wkleiłem... są jeszcze Doda ;) zaraz będą bo wstawiam po kolei[/quote] no nie ma...wiem... właśnie jakby ktoś ...jeszcze raz wkleił linki do wątków, których jeszcze nie wpisałam na 1 stronie...plis:p ok... bo czekamy też na zdjęcia Jody (ta bez łapinki)...i na zdjęcia...kotka.. a czy Baronik miał jakąś fotkę?... -
Uno, młody pies w ciasnej klatce oddany przez właściciela
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Kto tylko poznaje Uno ....odrazu go kocha.... mówię o wolontariuszach... on jest przecudowny... -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Matusz a Agat ma wątek chyba......... a Doda masz tylko jedno zdjęcie? -
Arktik jest na nowej wiacie w nowym boksie.... ma niestety trochę mniej miejsca.... jest sam... kupę napewno robi ..... machał do mnie ogonm jak podeszłam do niego... zaczyna mnie kusić zabrać go na spacer....