-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Goldenowata FINKA już w swoim domku pod Opolem !! :)))))
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia']Cudownie :loveu: Pewnie teraz wszyscy w nowym domku świętują!!! W sobotę zadzwonię do Państwa i zapytam sie kiedy mogę podjechać podpisac umowę.[/quote] ...i weź aparat ;) rozmawiałam z magdą, ale niech ona Wam opowie pierwsze wiadomości z domu... Finuś bądź szczęśliwą dziewczynką bo na to zasługujesz :calus: będziemy za Tobą tęsknić, ale mamy teraz rodzinę i koło Opola... :iloveyou: -
Przykro mi bardzo....tym bardziej, że można było pomóc przynajmniej finansowo, ale nie wiem dlaczego schronisko nie chciało pomocy :( Amelko, Tasmanie...inne te których nie znamy <*> boli...
-
Sznaucer Teo - Teoś już w nowym domku !!! :):):):)
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
To jest nasz Teo?:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Jedyne podobiństwo jakie widzę to ten krótki ogonek :).... -
Co z allegro cegiełkowym? Czy ktoś wysyłał zdjęcia i tekst do Tweety czy zrezygnowaliście?
-
co z maleńką? jakis nowe wieści? ja wiem, że czasu jakby mało....poczekamy
-
Goldenowata FINKA już w swoim domku pod Opolem !! :)))))
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda z.']Aga pani sie jeszcze pytała, czy Finka dostanie papiery związane ze szczepieniem i leczeniem, bo chce iść do weterynarza z dokumentacją:razz:[/quote] Finka dostanie książeczkę z wpisanym szczepieniem na wściekliznę i z wklejonym numerem chip-a. Napewno nie zaszkodzi wizyta u weta (wręcz wskazana) i napewno odrobaczenie (jak to po schronisku), coś na pchły...i porządna kąpiel (oczywiście nie w atkiej kolejności, ale to napewno Państwo wiedzą skoro to nie pierwszy psiak). Kasia dostałaś umowę? -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
Aga_Mazury replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
W takim razie niech wystawi najpierw rachunek na AFN, wyśle do nas. My zapłacimy a on wykona usługę. Może tak będzie lepiej? -
podeślijcie tekst i zdjęcia do Tweety. Rozmawiałyśmy przed chwilą i nie ma problemu...wystawimy aukcje z konta fundacji. Jako AFN oczywiście wesprzemy też zbiórkę wkładem finansowym (fona zaraz zadzwonię).
-
Ostróda dla Żyrardowa bazarek http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9326008#post9326008
-
Goldenowata FINKA już w swoim domku pod Opolem !! :)))))
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda z.']Poznań aktualny:multi:, dziewczyny później napiszą o której Finka powinna się tam znaleźć, bo pojedzie pociągiem-nie jest to długo( 2 godziny do W-wia i tak 1,5 do Opola), bilet na psa aktualnie to 4zł(obniżyli i jest stała taksa-sprawdzałąm ostatnio:evil_lol:)[/quote] czyli będzie jeszcze potrzebowała obroży i smyczy skoro pociagiem i chyba kagańca :hmmmm: -
Goldenowata FINKA już w swoim domku pod Opolem !! :)))))
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Kasia umowa wysłana :) na bazarku zalicytowane ;) -
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Wczoraj doszła do mnie faktura na kwotę 497 zł za operację Moriska. Przelew zrobiony. Dziekujemy Pani Joannie za sfinansowanie operacji :Rose: Pani Joanna jest jedną z osób, które pragną zaadoptować Moriska. -
w sobotę jak bylismy to przy nas Rubi ostała zaatakowana przez sunie...siedziała w budzie a one tam wpadły ... :placz: na całe szczęście Ewa weszła i je rozdzieliła ... :mdleje: jednak to kwestia czasu jak doszłoby do tragedii....narazie największa agresorka została zabrana z wybiegu i zobaczymy... tylko cikawe gdzie ona trafi ... bo dla niej samej to miejsca nie ma....takie przepełnienie mamy
-
Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']
Aga_Mazury replied to GreenEvil's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
popłynęły łzy........ :( Kochana nasza :calus: jak dobrze, że miałaś swoją mosii Lady <*> zawsze będziemy Cię Kochać <*> -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasiaprodex']goraca prosba czy może ktoś sprawdzic czy w schrone jeszcze jest rudy kocur imieniem Kocio? ( jest na stronie AFN) jezeli tak to poprosze o wiesci czy ten rudzielec to milusinski czy tez dzikusek. Juz kiedys prosilam o takie dane ale cioteczki chcyba zapomnialy wiec przypominam sie jeszcze raz.[/quote] średnio prztulaśny, w zalezności od humorku....a sobotę dał się wziąć na ręce i poprzytulać, ale żeby to uwielbiał...to może niekoniecznie ;)