Jump to content
Dogomania

Jagoda1

Members
  • Posts

    18097
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jagoda1

  1. Hesiu, trzymamy kciuki....:), a póki co, zbieramy pieniądze na bazarkach.
  2. [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1360042518[/URL]
  3. [quote name='rita60']Aniu jestem pewna,ze otoczona opieka i miloscia odżyje i zobaczysz taki usmiech jaki mają tylko erdele. Wiem coś na ten temat,bo sama mam takiego pieska:lol:[/QUOTE] Przygarnięte psiaki kochają mocniej...:)
  4. [quote name='Kapsel']Cudnie wygląda w tym kubraku :mdrmed::mdrmed::mdrmed::mdrmed: Ja tez tak chcę :placz::placz:dlaczego mój TZ nie chce kubraków dla boksi :shake: Muszę mu pokazac jak pięknie Montuś wygląda, może się zgodzi :roll::roll::roll:[/QUOTE] Cudnie i cieplutko... Moja też ma kubraczek.
  5. [quote name='andegawenka']Kapselku, masz Ty się z nami;):oops:[/QUOTE] Kapselek to taki DDB...Dobry Duszek Boksiowy:Rose::kiss_2:
  6. [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1358939072[/URL]
  7. Biedny Pabluś, nikt go do tej pory nie nauczył dobrego kontaktu z człowiekiem. Czy ta łapka go boli przy chodzeniu?
  8. To świadczy o wysokim IQ Bejka.:loveu:
  9. Chciałam powiedzieć...do wesela się zagoi... ;) Ach te boksie....
  10. Alberciku, zbieramy na twoją rehabilitację, na pewno bedzie lepiej...
  11. Koruś był na pierwszej stronie Gazety Olsztyńskiej, ale nikt nie pytał.....:shake:
  12. [quote name='Maruda666']Zawsze uważałam, że boksery są najpiękniejsze....ale teraz to już nie wiem - te kunie też cudne:loveu::loveu:[/QUOTE] Też się waham....:razz:
  13. Ja zagądam, ciagle z nadzieją, ze ktoś zaproponuje mu dom....
  14. [quote name='Mysza2']Anastazja nie wiem jakie masz warunki mieszkaniowe ale musisz je odseparować jak wyjdziecie z domu. Co do jedzenia to tak jak cioteczki już pisały, jak przygotowujesz jedzenie to nie przy nich, dwie osobne michy i każda w innym pomieszczeniu. Miałam podobnie jak przygarnęłam moja sunię (36 kg) i starałyśmy się przyzwyczaić ją do suniu siostry (8 kg). Teraz jest ok, ale to trwało. Teraz nawet jedzą juz razem. Pablo jest wygłodzony, nie popuści z jedzeniem tak szybko jak by się chciało. Z moją było podobnie.[/QUOTE] Podobnie postepowałam z moją schroniskową "tymczaską" terierką, początkowo reagowała ostro zębami na michę, na głaskanie, do kuchni nie wpuszczała boksi i terierka. Krwawo dziabnęła psy, mnie i męża. To była też sunia prawdopodobnie spod budy. Trochę to trwało, to był najtrudniejszy mój tymczas... Teraz ma dom, je razem z terierkiem, pozwala sobie gmerać w misce.
  15. Z ogromną radością oglądam zdjęcia sunieczki, wielkie dzięki za podjęte "ryzyko"....:)
  16. Koruś, moja boksia b. często miewa chore gardło, one takie są..., nie obwiniaj sie. Stworzyłas mu wspaniały dt, będzie mu łatwiej w nowym domu.
  17. Az dziw, ze takie śliczności czekaja na domy.....
  18. [FONT=Arial][SIZE=3]Mróz, trudności komunikacyjne, a olsztynianie zapełnili dzisiaj biuro Pani Dyrektor darami dla psów i kotów. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Bardzo dziękujemy za ofiarność i wielkie serce dla naszych bezdomniaczków. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3] Jesteście KOCHANI![/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...