[quote name='kordonia']Dziewczyny, jak to u Was jest z 1%?
Czy Wasze schronisko, czy Stowarzyszenie ma statut OPP?
MOzna na Was dawac 1%?
Bardzo chętnie bym to uczyniła, ale nigdzie nie moge sie doczytac o tym procencie/[/QUOTE]
Nie , nie mozna, schronisko jest jednostką budżetową, a nasze Stowarzyszenie jest jeszcze "za młode", w przyszłym roku będziemy sie starać o statut OPP.