Jump to content
Dogomania

Jagoda1

Members
  • Posts

    18097
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jagoda1

  1. [quote name='Kapsel']Wszystko wskazuje na to, ze jednak Pabluś pojedzie do DT, dzieci za małe na takiego narwańca niewychowanego i jeszcze takie tam...[/QUOTE] ...bo Pablitek, nie był psem domowym...:shake:
  2. [quote name='Kapsel']Na dwa i pól dnia bo wieczorem 2 stycznia poszedłby na DT do Kingi.... ale mamy chyba odzew od dziewczyn, które dały DT dla Pysia [URL]http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/component/psy/?task=pokaz&pies_id=640#30_12[/URL] Czekamy, ale chyba się uda!!!!!!!!!![/QUOTE] No to Pysiek/ Bączek miałby towarzystwo:). Allegro P/B... [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1392307066[/URL]
  3. [quote name='Paula03']Hej! Moris jest uderzająco podobny do mojej suni :)[/QUOTE] Moze to braciszek?;)
  4. [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1392306168[/URL]
  5. Sunieczko, życzę ci kochającego ds w Nowym Roku....
  6. Kciuki i dwanaście łapek zaciśniete!
  7. Rudaskowi i Rodzinie najlepsze życzenia, niech Nowy Rok przyniesie Wam wszystko co najlepsze:)
  8. Jaki to mądry psiak, jakie ma zaufanie, jestem pod wielkim wrażeniem.:)
  9. [quote name='eloise']to koty, koty! bo im się znudził ;)[/QUOTE] Oczywiscie, nie mam wątpliwości...;)
  10. Saura, uspokój wielbicielki Floyda wieściami o nim....
  11. [quote name='andegawenka']Kurde jak ja kocham te pyski..ITI normalnie:loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Ja też je kocham za ich mordusie, ich pyszczydła "mówią":lol::loveu:
  12. [quote name='Lu_Gosiak']to nie jest tak po prostu, bo psa można odebrać i co dalej?? zawieść do schroniska?? Niebieska chce DAFI na DS ale trzeba to przemyslec[/QUOTE] W mojej ocenie "Niebieska713" nie ma warunków mieszkaniowych i finansowych (post 753) na utrzymanie drugiego psa.
  13. [quote name='rita60']-eoferty.pl -kupiepsa -e-zwierzak.pl -nasipupile -kokosy.pl -cafeanimal -zwierzeta.swiatogloszen.net.pl -szerlok.pl -olx -przygarnijzwierzaka Powodzenia malenka:lol:[/QUOTE] Małgosiu....:kiss_2: :buzi:
  14. [quote name='ewatonieja']tak to on, potwierdziła to minia7, bo miałam watpilwości, nie tak go sobie wyobrażałam[/QUOTE] Na zdjęciach, które sa na allegro to duży psiak. Zróbcie, proszę, nowe zdjęcia, maluchy szybciej znajduja domy.
  15. To jest Ajaks? [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/3250/obraz018vi.jpg[/IMG]
  16. Saszka zrobił sie...okazały, ale dobrze mu w tym:lol:... Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku dla całej Rodziny!:BIG:
  17. Boksiu, dużo zdrowia w Nowym Roku:)!
  18. Najważniejsze, że może wybrac miejsca, w którym czuje sie dobrze i bezpiecznie. Nynusiu, duuużo zdrowia w Nowym Roku:)
  19. Posyłamy dobre myśli, zaciskamy kciuki...
  20. [quote name='kordonia']Dziewczyny, jak to u Was jest z 1%? Czy Wasze schronisko, czy Stowarzyszenie ma statut OPP? MOzna na Was dawac 1%? Bardzo chętnie bym to uczyniła, ale nigdzie nie moge sie doczytac o tym procencie/[/QUOTE] Nie , nie mozna, schronisko jest jednostką budżetową, a nasze Stowarzyszenie jest jeszcze "za młode", w przyszłym roku będziemy sie starać o statut OPP.
×
×
  • Create New...