Jump to content
Dogomania

Jagoda1

Members
  • Posts

    18097
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jagoda1

  1. [quote name='Iza i Avanti']Straszny wysyp faflunów przed zimą.... :-([/QUOTE] Tez to zauważyłam...:shake:
  2. [quote name='marta0731']Właśnie Emkohr... Skoro pies był tak kochany... gdzie był mąż tej Ewy jak wyjeżdżała? Dlaczego nie został z nim?????? [B]Co tą babą kieruje?:[/B]angryy:[/QUOTE] Przemożna chęc poprawienia swojego wizerunku na zewnątrz, boksio zupełnie ją nie obchodzi....:shake:
  3. Mąż "wytargował", bo chcieli ją zabić, wieczorem spuszczona z łańcucha, podobno zagryzała kury.
  4. Ja miałam starą niewidomę sunię ze schroniska, z czasem przywykła do stałych miejsc spacerowych, w domu noskiem wyczuwała ograniczenia.
  5. No tak, Sasha facet z ...., walczyłby o swoją Panią. Oby i Mike znalazł kochający dom.
  6. Dzielę radość, ze został stamtąd wyrwany... Wielkie dzieki "emhokr":iloveyou: Ola Gucia tez w ub. roku uratowała.
  7. [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1332319677[/URL] Mała łagodna Misia z domu tymczasowego u wolontariuszki, czeka na kochającą rodzinę ... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6446b668ebb1a61e.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/405/6446b668ebb1a61e.jpeg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/75beaa60777e366a.html"][/URL]
  8. Mike, trzymaj się, teraz będzie juz tylko lepiej.
  9. Mojego tymczasika Gucia tez chcieli w Bydgoszczy uśpić...:shake:
  10. Z ogromnym wzruszeniem przeczytałam wątek... :buzi:
  11. Nie ma cioteczki "rity60", to ja wyprowadzę psiaka na wieczorny spacerek....
  12. Wygląda jak nasza pierwsza Korusia [*], wykupiona spod budy za paczkę płytek ceramicznych...
  13. Ryśku, ty szczęściarzu....:lol:
  14. ...nawet bez "tego" jestes piekny...:)
  15. Pani sędziowała na wystawach boksery...:shake:
  16. Podziwiam Cię, "kora78"....:loveu: Miałam psiaki, które z wiekiem traciły wzrok, działo sie to powoli, a to zupełnie co innego, niż u Totika. Z tego, co piszesz, to brak mu przewodniczki - suni.
  17. Łomatko:crazyeye:... ale sen... Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że nawet muchy nie ukatrupię, no... moze komara, wówczas, gdy jak mnie kąsa...;) Koruś, mimo ogłoszeń, wyróznionych aukcji, nie wzbudził żadnego zainteresowania.:shake:
  18. "Sysa", dziękuję za wspaniały tymczas dla suni. Pewnie tęsknisz za nią;)? Panstwo na pewno skorzystają ze spostrzeżeń, które im wczoraj przekazałaś.
  19. Nestor, Jantar, Felix (szczęśliwy), Lucky, a może ciepłe zdrobnienie typu - Bodzio, Staś;) ...a dla mnie to on jest ...Niuniuś:)
  20. [quote name='Niebieska713']Czy psiaki w schronisku jeszcze potrzebuja kolder i kocy?[/QUOTE] Tak, potrzebują.
  21. "Przelałam" 50 zł......
  22. [quote name='kora78']kto mial boksia, zawsze bedzie chcial miec juz tylko boksia :)[/QUOTE] To usłyszałam od Pana...:lol:
  23. Kaja pojechała do domu!:lol: Państwo mieli przez 10 lat bokserkę, w domu rodzinnym Pana były dwa boksery. Kaja powitała nową rodzine bardzo wylewnie, z miejsca zaprzyjaźniła się z 14-letnim synem Państwa, szybko wsiadła do samochodu, "zapomniała" pożegnać sie z nami;) . Będa wiesci i zdjęcia z nowego domu. Kaju, wierzę, ze będziesz szczęśliwa.:lol:
×
×
  • Create New...