Mam dwa psiaki i każde z ma inna karmę i "inaczej" zajada.
Bokserka jest alergikiem, jest uczulona na gluten i nie tylko... Miewa podrażnione gardło i jej karmę zalewam na noc wodą, a rano dodaję trochę jogurtu naturalnego, chudego twarogu, oleju.
Terierek, znajdka - niejadek, dostaje Josera Balance, też mu dodaję trochę jogurtu lub twarogu, oleju.
Moje psiaki dostają też do tego czasami mięso, ale bez wywaru. Trzeba uważać, by nie "przebiałczyć" , dobre karmy zawierają wystarczającą jego ilość.