Jump to content
Dogomania

Jagoda1

Members
  • Posts

    18097
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jagoda1

  1. Już Pańcia z łóżka nie przepędza? [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/7749/130jw5.jpg[/IMG]
  2. Zazdroszczę Wam tych spotkań.
  3. Gratuluję wygranej karmy w "Molosach". Ogromnie sie cieszę:multi: :loveu:!!!
  4. Gratuluję wygranej karmy w "Molosach". Ogromnie sie cieszę:multi: :loveu:
  5. Tak, szukamy, szukamy, szukamy tego prawdziwego domku...
  6. Rany Julek, jaki jesteś piekny!!!:lol: [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/2907/julek0050mf7.png[/IMG]
  7. [quote name='Imbir1']a tak wygląda Imbir po dzisiejszym spacerku:evil_lol: [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/2471/pic0557tl3.jpg[/IMG] [/quote] On nie wygląda, on się "zapadł":evil_lol: ...
  8. Jak ja uwielbiam jej miny!!!! [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/4391/fionkawa1.jpg[/IMG]
  9. "Gastonki", trzymajcie się, kurujcie, wkrótce wiosna:lol:!
  10. Znacie to? To oglądajcie...;) Czekam na Pańcia, na pewno "coś" da...bo wredna Pani nie daje :mad: [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/6455/czekamprzyjdziepanciocope4.jpg[/IMG] Daj, Pańciu, proszę, jestem taka biedna ze schroniska... [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/9940/dajpaciudajeh8.jpg[/IMG] Kochany Pańcio, dobrze, że wrócił... [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/8338/ajednakpaciodaee1.jpg[/IMG] Coś się dzieje w kuchni... [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/6049/cosidziejewkuchnilp9.jpg[/IMG] Dasz mi "coś"? [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/2365/kirinapododzeck5.jpg[/IMG] Nie ma co liczyć... [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/3772/bogielenistwoxk1.jpg[/IMG] [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/6474/asoneczkowpleckigrzejeph1.jpg[/IMG]
  11. A Sunieczki czekają na odmianę losu:shake:
  12. Taka Mordka i wciąż czeka:-( [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/5953/mordka6ae.jpg[/IMG]
  13. A Szila czeka...
  14. To typowe dla tej rasy!!! [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/2483/p1040506yy1.jpg[/IMG]
  15. [quote name='AgaZ']Śliczna prawda?Ona jest po prostu podobna do mnie:loveu:[/quote] Nie chcę Cię martwić...:roflt:
  16. [quote name='tygra']I czemu szukam fotek i szukam a tu trzeba tak daleko się cofać bo tylko gadulstwo[/quote] No właśnie!!
  17. Ale dalej próbujemy w innych ogloszeniach, trzeba wierzyć.
  18. A ja mam tylko jedną bliznę:placz: - dziabnął mnie cudzy bokser :crazyeye:na wystawie !
  19. "Czy te oczy mogą kłamać?..." [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/317/127zg2.jpg[/IMG]
  20. Czekamy i podnosimy. Może dodatkowe informacje o charakterze?
×
×
  • Create New...