Znacie to? To oglądajcie...;)
Czekam na Pańcia, na pewno "coś" da...bo wredna Pani nie daje :mad:
[IMG]http://img208.imageshack.us/img208/6455/czekamprzyjdziepanciocope4.jpg[/IMG]
Daj, Pańciu, proszę, jestem taka biedna ze schroniska...
[IMG]http://img394.imageshack.us/img394/9940/dajpaciudajeh8.jpg[/IMG]
Kochany Pańcio, dobrze, że wrócił...
[IMG]http://img394.imageshack.us/img394/8338/ajednakpaciodaee1.jpg[/IMG]
Coś się dzieje w kuchni...
[IMG]http://img208.imageshack.us/img208/6049/cosidziejewkuchnilp9.jpg[/IMG]
Dasz mi "coś"?
[IMG]http://img394.imageshack.us/img394/2365/kirinapododzeck5.jpg[/IMG]
Nie ma co liczyć...
[IMG]http://img208.imageshack.us/img208/3772/bogielenistwoxk1.jpg[/IMG]
[IMG]http://img394.imageshack.us/img394/6474/asoneczkowpleckigrzejeph1.jpg[/IMG]