-
Posts
18097 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jagoda1
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Jagoda1 replied to bonita's topic in Foto Blogi
hE, he he- co mówisz? [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/8449/rscn9102ho9.jpg[/IMG] Cudna to Twoje stado, mieć tyle najpiękniejszych mordek swiata na co dzień:cool3: ! -
Wielka radość dla psiaków Pańcio wrócił.... [IMG]http://img226.imageshack.us/img226/937/paciowrciim3.jpg[/IMG] Pogoniłam bokserkę, Pan jest mój! [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/5448/pogoniambokserkpaciomjao0.jpg[/IMG]
-
Sunieczki, po domek!
-
Witajcie Gastonki, jak się czujecie dzisiaj?
-
Porozmawiaj jeszcze raz z Żoną:cool3:
-
Mielec prowadzi:lol:
-
Kajunia odeszła za Tęczowy Most[*]
Jagoda1 replied to Jagoda1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Taka Kruszynka drepcząca obok, od czasu do czasu wpatrująca się w Ciebie z miłością i oddaniem... :loveu: -
Kajunia odeszła za Tęczowy Most[*]
Jagoda1 replied to Jagoda1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ogromne dzięki, jesteś kochana:lol: ! -
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:shake:może to gardziołko u Gastusia ...psiaki przy chorym gardle często wymiotują ...no chyba że znów jakiś wirus:angryy:[/I][/B][/quote] Tak, u moich podobnie zaczynało się zapalenie gardła.
-
Wielkie dzięki:calus:!
-
Niestety, na allegro sie nie znam...:(((
-
Terierowaty,rudy,bardzo ladny Bratanek,od 6 lat czeka....MA DOM :)
Jagoda1 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Bratanek doczekał się:loveu: :loveu: :loveu: ! -
A ja założyłam wątek malutkiej Kajuni... http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3114097#post3114097
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Jagoda1 replied to bonita's topic in Foto Blogi
Ufff !!!! Nie dobrnęłam do połowy, zawrót głowy, reszta jutro;)! -
[quote name='domi_nique']rozumiem- Ulka to Agusia, Agusia to Korusia, [B]Ty to AgusiaTerierka[/B], a boksia to Kiri :) wszystko jasne! ;) i nie zasluga aparatu, tylko Kiri sie pewnie zaswieca z radosci na Wasz widok :)[/quote] No nie całkiem, bo ja to Jagoda;)
-
Kajunia odeszła za Tęczowy Most[*]
Jagoda1 replied to Jagoda1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie mogłam sie oprzec, by nie odwiedzić malutkiej starszej damy, Kajuni. Masz co jeść, masz ciepło, a nie masz swojego Domku:-( . -
A może ktoś wystawi na allegro?
-
Kajunia odeszła za Tęczowy Most[*]
Jagoda1 replied to Jagoda1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Śpij, Maleńka w cieple, jutro Cię odwiedzę... -
Deserek? [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/7720/11bi0.jpg[/IMG]
-
Ta z avatarka ma na imię teraz Korusia, na cześć Tej, która odeszła. W schronisku w Mielcu miała na imię Agusia od "Ulki18". Rozumiesz;) A ta sierść to pewnie "zasługa" aparatu fotograficznego:razz:
-
Kajunia odeszła za Tęczowy Most[*]
Jagoda1 replied to Jagoda1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Odrobinkę ciepła, tyle tylko mogę Ci dać, Sunieczko, niestety:-(. A potrzebujesz naprawdę tak niewiele... -
Jak tu nie wyściskać takiego pyszczydła? [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/3702/p1040556vh4.jpg[/IMG]
-
[quote name='Kate I Luka'][FONT=Tahoma]Jutro musiałabym iść już do pracy bo tam już szału dostają, że mnie tyle czasu nie ma. Ale nie wiem sama co robić, bo jeszcze trochę ze mną źle.[/FONT][FONT=Tahoma] [/FONT][/quote] Nie ma ludzi niezastąpionych, najważniejsze zdrowie:mad: :mad: :mad:
-
W ub. roku adoptowałam w marcu wspaniałą starszą sunię z Mielca. Przeglądając później galerię psiaków schroniska z Mielca , moją uwagę przykuły wielkie smutne oczy Suni. Oczy mówiły: „po co fotografujesz, i tak mnie nikt nie zechce”. Informacja o niej była ciepła i krótka: „Przedstawiamy zdjęcia starszej, kochanej suni Kai(12 lat) ze świetlicy, która zawsze siedzi sobie w kuchni przy piecyku. Obserwuje stamtąd małe kociaki, które mieszkają w kuchni po przyjęciu do schroniska. Kaja jest bardzo kochaną i miłą sunią. Kto zostanie jej wirtualnym lub rzeczywistym opiekunem”. I zostałam wirtualnym opiekunem. Nie mogę jej , niestety, wziąć do siebie, ale postanowiłam założyc wątek. Może i do niej uśmiechnie się szczęście i resztę życia spędzi z ukochanym człowiekiem?. Musiałby to być Wyjątkowy Człowiek, który zrozumiałby starszego psiaka. Wiem, z doświadczenia, ile radości daje taki psiak swojemu panu, jak potrafi bezgranicznie kochać, jego największa potrzeba - to miejsce przy człowieku, obok, blisko, jak najbliżej... Kaja jest wielkości kota, jak napisała „Ulka18”. Może do niej uśmiechnie się jeszcze los i znajdzie miejsce na kolanach kochających ludzi? Adres schroniska www.mielec.bezdomne.com Zdjęcia maleństwa, które otrzymałam od „Ulki18”. Prawda, że chwyta za serce? Kolejne zdjęcia to Kaja w nowej, ciepłej "budce". http://img470.imageshack.us/img470/5651/wbudce2sy8.jpg http://img156.imageshack.us/img156/6381/wbudcemn4.jpg Widać po pysiu, że jest zadowolona. Niewiele jej potrzeba, prawda? Czy znajdzie się prawdziwy domek dla Kajuni?