Jump to content
Dogomania

Jagoda1

Members
  • Posts

    18097
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jagoda1

  1. hE, he he- co mówisz? [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/8449/rscn9102ho9.jpg[/IMG] Cudna to Twoje stado, mieć tyle najpiękniejszych mordek swiata na co dzień:cool3: !
  2. Ten, kto przygarnął kiedykolwiek psiaka ze schronu, czy z ulicy powie to samo.
  3. Wielka radość dla psiaków Pańcio wrócił.... [IMG]http://img226.imageshack.us/img226/937/paciowrciim3.jpg[/IMG] Pogoniłam bokserkę, Pan jest mój! [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/5448/pogoniambokserkpaciomjao0.jpg[/IMG]
  4. Sunieczki, po domek!
  5. Witajcie Gastonki, jak się czujecie dzisiaj?
  6. Porozmawiaj jeszcze raz z Żoną:cool3:
  7. Mielec prowadzi:lol:
  8. Taka Kruszynka drepcząca obok, od czasu do czasu wpatrująca się w Ciebie z miłością i oddaniem... :loveu:
  9. Ogromne dzięki, jesteś kochana:lol: !
  10. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:shake:może to gardziołko u Gastusia ...psiaki przy chorym gardle często wymiotują ...no chyba że znów jakiś wirus:angryy:[/I][/B][/quote] Tak, u moich podobnie zaczynało się zapalenie gardła.
  11. Wielkie dzięki:calus:!
  12. Niestety, na allegro sie nie znam...:(((
  13. Bratanek doczekał się:loveu: :loveu: :loveu: !
  14. A ja założyłam wątek malutkiej Kajuni... http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3114097#post3114097
  15. Ufff !!!! Nie dobrnęłam do połowy, zawrót głowy, reszta jutro;)!
  16. [quote name='domi_nique']rozumiem- Ulka to Agusia, Agusia to Korusia, [B]Ty to AgusiaTerierka[/B], a boksia to Kiri :) wszystko jasne! ;) i nie zasluga aparatu, tylko Kiri sie pewnie zaswieca z radosci na Wasz widok :)[/quote] No nie całkiem, bo ja to Jagoda;)
  17. Nie mogłam sie oprzec, by nie odwiedzić malutkiej starszej damy, Kajuni. Masz co jeść, masz ciepło, a nie masz swojego Domku:-( .
  18. A może ktoś wystawi na allegro?
  19. Śpij, Maleńka w cieple, jutro Cię odwiedzę...
  20. Deserek? [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/7720/11bi0.jpg[/IMG]
  21. Ta z avatarka ma na imię teraz Korusia, na cześć Tej, która odeszła. W schronisku w Mielcu miała na imię Agusia od "Ulki18". Rozumiesz;) A ta sierść to pewnie "zasługa" aparatu fotograficznego:razz:
  22. Odrobinkę ciepła, tyle tylko mogę Ci dać, Sunieczko, niestety:-(. A potrzebujesz naprawdę tak niewiele...
  23. Jak tu nie wyściskać takiego pyszczydła? [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/3702/p1040556vh4.jpg[/IMG]
  24. [quote name='Kate I Luka'][FONT=Tahoma]Jutro musiałabym iść już do pracy bo tam już szału dostają, że mnie tyle czasu nie ma. Ale nie wiem sama co robić, bo jeszcze trochę ze mną źle.[/FONT][FONT=Tahoma] [/FONT][/quote] Nie ma ludzi niezastąpionych, najważniejsze zdrowie:mad: :mad: :mad:
  25. W ub. roku adoptowałam w marcu wspaniałą starszą sunię z Mielca. Przeglądając później galerię psiaków schroniska z Mielca , moją uwagę przykuły wielkie smutne oczy Suni. Oczy mówiły: „po co fotografujesz, i tak mnie nikt nie zechce”. Informacja o niej była ciepła i krótka: „Przedstawiamy zdjęcia starszej, kochanej suni Kai(12 lat) ze świetlicy, która zawsze siedzi sobie w kuchni przy piecyku. Obserwuje stamtąd małe kociaki, które mieszkają w kuchni po przyjęciu do schroniska. Kaja jest bardzo kochaną i miłą sunią. Kto zostanie jej wirtualnym lub rzeczywistym opiekunem”. I zostałam wirtualnym opiekunem. Nie mogę jej , niestety, wziąć do siebie, ale postanowiłam założyc wątek. Może i do niej uśmiechnie się szczęście i resztę życia spędzi z ukochanym człowiekiem?. Musiałby to być Wyjątkowy Człowiek, który zrozumiałby starszego psiaka. Wiem, z doświadczenia, ile radości daje taki psiak swojemu panu, jak potrafi bezgranicznie kochać, jego największa potrzeba - to miejsce przy człowieku, obok, blisko, jak najbliżej... Kaja jest wielkości kota, jak napisała „Ulka18”. Może do niej uśmiechnie się jeszcze los i znajdzie miejsce na kolanach kochających ludzi? Adres schroniska www.mielec.bezdomne.com Zdjęcia maleństwa, które otrzymałam od „Ulki18”. Prawda, że chwyta za serce? Kolejne zdjęcia to Kaja w nowej, ciepłej "budce". http://img470.imageshack.us/img470/5651/wbudce2sy8.jpg http://img156.imageshack.us/img156/6381/wbudcemn4.jpg Widać po pysiu, że jest zadowolona. Niewiele jej potrzeba, prawda? Czy znajdzie się prawdziwy domek dla Kajuni?
×
×
  • Create New...