Z Kiri chodzę na szkolenie, mam zamiar "razem" zdać PT1, ale na szkoleniach najbardziej lubi psiaki (one ją uwielbiają, bo jest pogodna, chętna do zabawy) i... przerwy. Na ćwiczenia w tej chwili mam mało czasu. Nie wiem, kiedy odważę się przystąpić do egzaminu. Ona wszystkio rozumie, tylko ten temperament....:evil_lol: No, ale takie są prawdziwe boksie:lol: .