Witamy, my po spacerze, tęgi mróz, pada drobny śnieżek i chrzęści pod nogami. Niskie,ołowiane niebo nie nastraja optymistycznie, brakuje słoneczka:cool3: .
Korusia wyściubiła nosek na dwór, zrobiła sik, kup w szybkim tempie i...do domu. My z Kircią opatulone, zrobiłyśmy naszą rundkę i do domu na ciepłe śniadanie i kawusię.
Kiri, jak zwykle tęsknym okiem wypatruje psiaka do zabawy.
[IMG]http://img71.imageshack.us/img71/9741/profilau2.jpg[/IMG]
Potem bieg...
[IMG]http://img71.imageshack.us/img71/2027/nowy2go2.jpg[/IMG]
I do domu...
[IMG]http://img513.imageshack.us/img513/62/nowy3rm5.jpg[/IMG]