Jump to content
Dogomania

Jagoda1

Members
  • Posts

    18097
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jagoda1

  1. [quote name='teqquila']Witam !!! gratuluje plomyczka :) a na nastepny taki obiadek zkolegami nas zaprosisz ?? najlepiej jak my z Julia do Katowic przyjedziemy :P:evil_lol:[/quote] Dlaczego mieszkam tak daleko:placz: :placz: :placz: ???
  2. [quote name='Aga_Mazury']na chwilę obecną wiem, że zdjęcia boksiom [/quote] Rozumiem Was, że jest dużo psiaków, macie b. dużo pracy i trudno zająć się wszystkimi, ale jeśli można coś więcej powiedzieć o boksiowatych, to b. proszę. Wówczas poprosze o wstawienie na allegro. Do tej pory w zadnym ogłoszeniu nie było odzewu.:-(, Trudno, czekamy, każdą szansę trzeba wykorzystać.
  3. Patrząc na zdjęcia Imbirka wierzyć sie nie chce, że to ten sam biedny boksik z pierwszych postów...
  4. Jest napisana sercem, to sie czuje:calus:
  5. I właśnie dlatego dom musi być wyjątkowy.
  6. Chyba Pańcia wypomadowała "na błysk" dziewczynkę do zdjęć:evil_lol: :cool3:. Fionka jak zawsze mimiczna:loveu:
  7. Domu wciąż nie ma, ale trzeba mieć nadzieję.
  8. Dziękuję za nauki:calus:
  9. Super, dzięki aukcjom nie będą jednymi z wielu, a z pewnością u niektórych serca zabiją mocniej...
  10. [quote name='DiDDlina85']ładnie to tak rozpieszczać psisko??:p[/quote] Zajrzałam do Twojej galeriii, rzeczywiście Twoje psisko takie biedne, zahukane:evil_lol:
  11. [quote name='DORRAG'] A Ja nie mogę Fionie dawać żadnego serka... prawie nic nie mogę jej dawać bo od razu mi psina choruje:shake:[/quote] Znam, to znam, moja poprzednia nie tolerowała twarogu, ale chętnie wylizywała z kubka jogurt naturalny i czuła sie dobrze.
  12. Kajusia, mieszka w świetlicy, nie jest głodna, ma ciepło, czasami ktos pobawi się z nią. [SIZE=3]Jak napisała "Ulka18" "....zawsze siedzi sobie w kuchni przy piecyku." Ale wiadomo, że szczęściem dla psiaka jest swój Pan i swój Dom. Dla starszej Suni dom musiałby być Wyjątkowy. Trudno wyobrazić sobie jej powrót do schroniska, bo nie spełniła oczekiwań....
  13. Nie bardzo wiem jak , nie jestem zbyt biegła w dg:oops:
  14. Masz rację, nawet ludzie:evil_lol:
  15. Może "Ulka18" coś sie dowie?.
  16. [quote name='Wyjątek'] wtedy czesto się zacina...:shake:[/quote] Do logopedy z nim:evil_lol: ;)
  17. [quote name='leemonca']ale nieświeży :cool3: :evil_lol:[/quote] No tak, i do tego chyba z konserwantami, sądząc po kolorze:evil_lol:.
  18. [quote name='Wyjątek']I znajac życie za jakiś rok powiem sobie: kurcze, szkoda, że ona juz taka drobniutka nie jest jak kiedyś:evil_lol::eviltong: Dziękuję!!!:multi:[/quote] Szczególnie, jak będzie chciała "na kolanka":evil_lol: Gratuluję zdanych egzaminów:lol:!
  19. Piją "kawę czy herbnatę":lol:
  20. [quote name='leemonca']kurczę, nie mam nawet kiedy zabrać tego torta z bannera :mad:[/quote] Zostaw, apetyczny:cool3: Zdjecia w ruchu świetne!
  21. Wiem, każda okazja jest dobra:evil_lol:
  22. [quote name='Wyjątek']No ja sie zastanawiam czy Gera za chuda nie jest, cały czas mi się tak wydaje jak na nia patrze ale wet tez twierdzi, że nie:cool3:[/quote] I ma rację, to młodziutka sunia, nie martw się, zacznie nabierać masy:lol:
  23. [quote name='Kate I Luka'][FONT=Tahoma] choć mixu serek, moidek i żółtko nie próbowaliśmy, ale przetestujemy :)[/FONT][/quote] To nie mój wymysł, to podpowiedź Pani doktor z weterynarii, super lekarza i super człowieka p. dr Nieradki:lol:
  24. Przegapiłam :oops: , następnych 6.000 stron :buzi:
  25. [quote name='bonita'][B][I]A jak nazywała się Twoja poprzednia boksia:cool3: [/I][/B] [/quote] Afra Lomina, 11 lutego miną dwa lata od Jej śmierci:-( , wstawię zdjęcia.
×
×
  • Create New...