Jump to content
Dogomania

Jagoda1

Members
  • Posts

    18097
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jagoda1

  1. Znowu kupki nieszczęścia przez sk.... Przepraszam, ale nie znajduje innych słów:oops:
  2. Cierpliwie i konsekwentnie będzie "uczył" towarzystwa ludzi i nowego otoczenia.
  3. Doadaj do twarogu miodu i żółtko:lol:
  4. Niespodzianka:cool3:!!! A któż to?;) [IMG]http://img400.imageshack.us/img400/9312/gastonik1xw7.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/2834/gastonik2sj7.jpg[/IMG]
  5. A oto utytułowany Dziadziuś:lol: [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/1113/enfantterribledziadekzh1.jpg[/IMG]
  6. [quote name='bonita'][B][I]Chcieliśmy z TZ kupić boksia, ale ja chciałam tylko z jednej jedynej hodowli- mojej ulubionej:loveu: Nostrum, miała to być żółta sucz:p .[/I][/B][B][I]W tym właśnie czasie u znajomej hodowczyni w Żywcu pojawiła się piękna pręguska COCO CHANEL Nostrum, strasznie mi się spodobała:loveu: tak jak przedtem jej cudowna matka Montana Nostrum:loveu: .[/I][/B][B][I]I stało się Coco urodziła szczeniaki, a ja byłam pierwsza je oglądać :)[/I][/B] [/quote] Montana Nostrum była zawsze dla mnie wzorcem bokserki. No to jesteśmy rodziną;). Dziadek Kiri, Enfant Terrible, był synem Montany Nostrum:lol:. A z moją poprzednią, ojcem był Nestor Hevelius, też doszukałybyśmy się niemieckich linii:cool3:. Odszukam zdjęcie Dziadziusia...
  7. [quote name='Ulka18']Domi, Czekam na przekaz od Pani Joanny, ktora zasponsorowala nowy boks dla staruszkow. Wtedy napisze na tym watku, ile brakuje pieniazkow do zaplaty za wykonane budy i za te podwojne, ktore robi teraz stolarz.[/quote] Do staruszków dorzucę...
  8. Gasiu, Gasiu, aż przyjemnie patrzeć na ciebie, z każdą fotką dorodniejszy -gratuluję Pańci i Pańciowi:lol: :lol: :lol: !
  9. Nie mogę doszukać się w galerii przodków Twoich piesów, podpowiedz, proszę;)
  10. Ja też uwielbiam Twoje Suńki, szczególnie...Sienkę:loveu:
  11. Malutka jest cudna, ale wymaga Cudownego Człowieka, ktory zrozumie ją i uszanyje jej początkowe zachowania.
  12. Uwielbiam te aksamitne, wilgotne (czyt.zaślinione) pychole:loveu: :lol: .
  13. Idź z "Matuszem5" jak zaprasza:lol:
  14. Nie po oczach... [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/1705/p1040532kb3.jpg[/IMG]
  15. Trochę za mało informacji, by wystawić na allegro. Czy ktoś był z nimi na spacerze?
  16. Gasio coraz piękniejszy, zmężniał, widać, że ma duzo ruchu:lol:
  17. Czekamy i oby piątek był szczęśliwy dla Sandry...
  18. I oby to był Wyjątkowy Domek!
  19. Coraz smutniejsze, zrezygnowane:-(...
  20. Mimiczną Fioneczkę poproszę na początek drugiej setuni:BIG: !
  21. Jaki aniołek, w aureoli:evil_lol: ... [IMG]http://img470.imageshack.us/img470/6715/66339260mw4.jpg[/IMG]
  22. Może dosyć tych piłkarskich wyznań, gdzie nowe fotki bohatera wątku:cool3:?
  23. [quote name='domi_nique']Kajunia na allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=163917181 Przepraszam:oops: , teraz to jest allegro.
  24. [quote name='terra']Wstawiłam Kajunię do tego wątku: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3175821#post3175821 Tak, ma , może znajdzie sie Ktoś Wyjątkowy?
×
×
  • Create New...