Rudziczku biedny, jakie ty miałeś szczęście , że utworzył się łańcuszek ludzi dobrej woli i dostałeś drugą szansę od losu. Musisz mieć domek najlepszy z najlepszych:lol:.
O matuniu, Kasiu , przcież ta biedna suńka by umarła w krótkim czasie gdybyście się nad nią nie ulitowali. Jesteście bardzo dzielni , Korunia oczywiście też:multi: . Cieszę się , że już po wszystkim , i że już jest z Korą dobrze.
Gonia, Monika , zróbcie coś z tą koszmarną babą , błagam. Może psa wykastrować albo co .............. to przecież nie do pomyslenia , nie mogę nawet o tym czytać bo mi się wątroba przewraca ................:shake:
Masza , jak to dobrze że w końcu coś piszesz o suni:lol: . Cieszy mnie fakt , że Alutka ma się już lepiej :multi: , życzę jej z całego serca kochającego domku a Mar.gajko zajmie się psiną perfekcyjnie , w końcu tyle schroniskowych bid odchowała:lol:
Mnie tylko zastanawia fakt jak się Wam w końcu udało ją z tego schronu wyciągnąć..........
Rzadko odzywam sie w tym wątku ale bardzo kibicowałam Kropeczce vel Kropkowi bo mnie też ujęło to spojrzenie . Ale co do tekstu powyższego powiem tylko: no comments.
I jeszcze jedno, cieszę się , że Kropcia nie trafiła w rece tej osoby.................
Kasiu , a może z allegro wstrzymamy się do czasu jak Korusia będzie po operacji i roszkę dojdzie do siebie?
A ja oczywiście tekst w tak zwanym międzyczasie spłodzę i dam do recenzji:lol: , O.k.?
[quote name='ewatr']Andzia masz PW :lol:[/quote]
Wiem , Ewa wiem :lol: . Czytałam ale muszę najpierw zająć się nakarmieniem ludzko-psiej sfory a potem psinkami z dogo:lol:
[quote name='becia66']Anula namiary możesz podać na mnie, zaraz ci je prześlę. Nie mamy wiecej informacji o jamnisi. Wiemy napewno że jest rasowa i raczej młoda, a szczeniaczki prawie identyczne ale czy w 100% rasowe?
Mieszkamy w Rzeszowie, do Orzechowców jest 80 km i zbieranie informacji na codzień jest praktycznie niemożliwe, bo od jakiegoś czasu nie działa tam też telefon.[/quote]
O.k. wobec tego czekam na namiary i wystawiam brzdące z mamą:lol: .
[quote name='kasia19']Anulko dziękuję bardzo w imieniu KORUNI:loveu: :loveu: :loveu:
[B][SIZE=4][COLOR=red]MAMY NOWĄ MAMĘ CHRZESTNĄ!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/B][/quote]
Kasiu:oops: , przecież to nic takiego , ja to dla piesków.............. i bardzo się
cieszę , że dostąpiłam takiego zaszczytu :lol: